تاریخ انتشار: ۲۲:۰۵ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

مهمترین نکات خرید کالسکه بچه

کالسکه بچه یکی از مهم ترین لوازم سیسمونی جهت حمل و نقل نوزاد و کودک میباشد.

اقتصاد ۲۴ - کالسکه بچه یکی از مهم ترین لوازم سیسمونی جهت حمل و نقل نوزاد و کودک میباشد.

مهم ترین و با کیفیت ترین برند هایی که در زمینه ی کالسکه بچه فعالیت می کندد شرکت هایی همچون دلیجان، ارابه، پویا و هپی ورد و شرکت اسپرینگ می باشد.

در هنگام خرید کالسکه نوزاد (بچه) باید به موارد زیادی توجه کنیم، یکی از مهم ترین آن ها هزینه ای هست که میخواهیم برای این وسیله کنیم. با توجه به قیمت های متفاوت این گروه کالایی، کالسکه هایی که به مراتب قیمت بالاتری دارند کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند.

نکاتی که باید در زمان خرید کالسکه بچه به آن توجه کنیم عبارت است از:

 • داشتن حالت تمام خوابیده و نیمه نشته و نشسته
 • قابلیت رو به مادر شدن
 • قابلیت شستشوی مکرر
 • داشتن نشیمن طبی و ضد تعرق و ضد حساسیت

کالسکه های ایرانی در داخل کشور مجوز تولید و ساخت می گیرند. با کمی جستجوی ساده از سایت های معتبر فروش سیسمونی می توان بهترین انتخاب را انجام داد و از تولید ملی حمایت کرد و آنها را در سیسمونی نوزاد جای داد. باید دقت کنید کالسکه ی خریداری شده از نظر استاندارد فیزیکی و کیفیت تشک قابل قبول باشد. چون در یکی دوسال اول زندگی، فیزیک و اسکلت نوزاد کاملا تغییرپذیر است و هرگونه سهل انگاری در خرید این نوع وسایل موجب دفرمه شدن ستون فقرات نوزاد می شود.

معرفی کالسکه های دلیجان

کالسکه های دسته عصایی دلیجان

کالسکه های عصایی دلیجان، از آنجا که از نامشان پیداست، کالسکه هایی هستند که دستگیره ی هدایت کننده آن ها به مانند عصا می باشد. این سری از کالسکه های نوزاد در چند مدل دیبا، دلتا، تاینی، مکس تهیه و تولید میشوند. معمولا کالسکه های عصایی به علت کم حجم بودن فضای کمی را اشغال میکنند و مناسب سفر هستند. کالسکه تاینی به نسبت دیگر مدل های عصایی از وزن و قیمت کمتری برخوردار هست و همچنین به نسبت دیگر کالسکه های نوزاد از کیفیت کمتری برخوردار هست، میشه گفت اگر بدنبال یک کالسکه اقتصادی میگردیم که کیفیتش برای ما اهمیتی نداشته باشد این مدل میتواند انتخاب ما باشد. اگر یک لِوِل بخوایم کالسکه دلیجان بهتری خرید کنیم، بی شک کالسکه نوزاد دیبا بهترین انتخاب ما خواهد بود. این محصول اعلاوه بر وزن سبکی که دارد، به نسبت اون کیفیت قابل قبولی را داراست. از ویژگی هایی که این محصول را از مدل تاینی برتری میدهد عبارت است از:

 • چرخ های با کیفیت تر همراه با روکش (ای وی ای)
 • تکیه گاه قابل تنظیم کالسکه نوزاد دلیجان از حالت خواب تا نشسته
 • داشتن سبد لوازم در زیر کالسکه نوزاد
 • داشتن بدنه ی محکم تر و با کیفیت بیشتر

کالسکه مکس دلیجان

کالسکه مکس دلیجان محصول بعدی نقد و بررسی ماست. این مدل به نسبت تمامی کالسکه های عصایی از کیفیت خیلی بالاتر و ظاهر شکیل تری برخوردار است. تک چرخ بودن جلوی کالسکه مشخصه ی اصلی این محصول است. این محصول دارای سبک لوازم بسیار جادار، دارای کاور بادگیر زمستانی، کمربند 5 نقطه ای، تکیه گاه چند حالته، نشیمنگاه مخمل، محفظه ی هوا می باشد. تنها مدلی که از کالسکه های عصایی مانده، مدل دلتا می باشد و چون توقف تولید شده ما در این مقاله به توضیح در رابطه با این محصول نمی پردازیم.

کالسکه های دسته مبلی دلیجان

این سری از کالسکه های نوزاد به شدت دارای طرح و تنوع بسیار بالا هستند. مدلی های دسته مبلی، به کالسکه هایی گفته می شود که دستگیره ی حرکت دادن آنها به شکل لبه ی مبل هست. بدنه یا اسکلت های این مدل به چند مدل تقسیم می شوند. کالسکه 130 | یوفو | بنیتا | یوفو اکو | روما | روما پلاس | هیرو همه در این دسته قرار می گیرند. خب کالسکه های مبلی خود به دو گروه تشک ثابت و تشک متغییر تقسیم می شوند. کالسکه های تشک متغییر کالسکه هایی هستند که پارچه و تشک آن ها کاملا قابلیت جداسازی دارد و میتوان آن را به راحتی داخل ماشین لباسشویی انداخت و شستشو کرد و تنوع طرح و رنگ بالایی را در بازار دارند. مدل های 130 | یوفو | بنیتا | یوفو اکو در این دسته قرار میگیرند. بدنه (فریم) کالسکه های دسته مبلی کالسکه مدل 130 یکی از قدیمی ترین تولیدات دلیجان می باشد، این کالسکه همه ی مشخصات یک کالسکه ی خوب را داراست. این مدل سبک ترین کالسکه ی دسته مبلی حال حاضر است.

کالسکه یوفو دلیجان

مدل بعد کالسکه یوفو می باشد. این مدل تمامی اپشن هایی که کالسکه 130 داشت را داراست و اعلاوه بر آن ویژگی های زیر را داراست:

 • دارای چرخ با روکش (ای وی ای)
 •  
 • دارای دستگیره با قابلیت تنظیم ارتفاع
 •  
 • دارای جای لوازم بر روی دسته
 •  

مدل بعد کالسکه یوفو اکو میباشد. این کالسکه همه ی ویژگی های کالسکه یوفو را داراست و تنها تفاوت و مزایای آن در چرخ های عقب می باشد. چرخ های عقب به صورت تکی شده اند و کیفیت ساخت بالاتری رو به نسبت مدل قبلی به خود گرفته است.

کالسکه بنیتا دلیجان

مدل بعدی مدل کالسکه بنیتا دلیجان می باشد. کالسکه بنیتا سرآمد تمامی مدل های دسته مبلی می باشد. این مدل بدنه ی محکم تری نسبت به بقیه دارد چرا که فرم فلزی آن بیضی شکل است و آلیاژ بیشتری در تولید آن بکار رفته است. نکته: اگر بدنبال یک کالسکه نوزاد با کیفیت می گردید که به راحتی 4 الی 5 سال بتوانید بدون مشکل از آن استفاده کنید بی شک بنیتا بهترین انتخاب شما خواهد بود. تشک (پارچه) کالسکه های دسته مبلی یک بخش خیلی مهم قسمت تشک کالسکه می باشد، مهم بودن این موضوع به این دلیل است که پوست نوزاد شما در تماس مستقیم با آن هست. در نتیجه باید توجه بیشتری به این موضوع کرد. تشک های بسیار متنوعی در بازار موجود هستند ولی ما در این مقاله به بهرین ها اشاره میکنیم.

سرویس کالسکه دلیجان

در هنگام تهیه کردن ست کالسکه نوزاد دلیجان باید توجه داشته باشید که سرویس ها از 3 تکه شروع و تا حدود 7 الی 8 تکه بسته به رنگ انتخابی قابلیت ست کردن را دارا هستند. سرویس های سه تکه شامل کالسکه، کریر و ساک لوازم نوزادی هستند. اقلام های دیگری که برای ست کردن کالسکه ها اضافه میشوند عبارت اند از: روروئک، نی نی لای لای، صندلی غذاخوری، صندلی خودرو، تخت کنار مادر وغیره. ست کالسکه دلیجان در مدل های بسیار زیادی تهیه و تولید میشود و ما در ادامه فقط به سرویس کالسکه هایی میپردازیم که ارزش خرید کردن را داشته باشند و بتوانید تا زمانی که نوزاد شما تا حدود 5 سال میشود از آن استفاده کنید. به ترتیب کیفیت مدل های مختلف رو از کیفیت بالا تا متوسط بررسی میکنیم: بهترین سرویس کالسکه دلیجان مدل های ویولا و مازراتی می باشد. این سرویس ها دارای تشک ترک و مبلی هستند، هر چقدر از کیفیت تشک این دو سرویس صحبت بکنیم واقعا کم هست. از آپشن های این ست میتوان به داشتن نشیمنگاه آغوشی دار، تشکچه طبی و ضد حساسیت و ضد تعرق، سایبان 3 حالته و ابر ضخیم اشاره کرد مدل بعدی مدل های مینیون، گربه سگ، اسکای پلاس و بیبی کیوت می باشند. این مدل ها کیفیت خیلی خوبی دارند. در مجموع اگر بیشتر کالسکه خیلی با کیفیت و مطلوب میخواهید فقط به مدل های مازراتی و ویولا مراجعه کنید.

منبع: سئو سایت (خدمات سئو)

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول

قیمت سکه و طلا + جدول

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

احتمال بازگشت علی پروین به پرسپولیس!

آژانس: ایران اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی‌دهد

یک محکومیت دیگر علیه پرسپولیس از راه رسید

امروز چقدر در بازار متشکل ارزی معامله شد؟

پایان رای گیری در آلمان؛ نخستین برآورد‌ها از نتایج انتخابات

کیفیت هوای تهران در شرایط خطرناک

طالبان تاجیکستان را تهدید کرد

روابط عمومی سپاه: حادثه آتش سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خودکفایی سپاه در غرب تهران

طوری عزاداری کنید که نگویند عامل پیک بعدی شد

مصدومیت مرزبانان در مرز شلمچه!

جشنواره استارتاپ‌های گردشگری ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی

انتقاد علی مطهری از سیما به خاطر حذف هاشمی

میلاد حاتمی در اوین خودکشی کرد؟

توضیح وزیر ارتباطات درباره کندی اخیر اینترنت

انتخابات آلمان؛ آمار‌ها حاکی از مشارکت پایین است

مراجعه تهرانی‌ها به مراکز درمانی ۵۵ درصد کم شد

خودسوزی همسر کارگر شهرداری به خاطر مخارج مدرسه

مشکل مدافع استقلال حل شد

دختر محسن یگانه در روز اول مدرسه+ عکس

فیلم/ نقش‌آفرینی مرحوم سیامک اطلسی در مختارنامه

آیت الله حسن زاده آملی آخرین نسل تشیع غیرسیاسی

بحران گرم شدن کره زمین تا ۲۰۳۰ رکورد می‌شکند

رشد ۲۶ درصدی اشتغال صنعتی در ۵ ماه نخست امسال

فیلم/ آغاز رسمی پاییز در گلستان!

ماجرای ۴ ماه معوقات حقوق کارگران شهرداری کوت عبدالله چیست؟

جزئیات واردات ۱۴ میلیون تن کالای اساسی

سود ۵ درصدی وام قانون جهش تولید مسکن برای دهک‌های کم درآمد

کشف ۴ ملحفه آغشته به تریاک از تاکسی فعال در مرز

افزایش ۶۳ درصدی معاملات بورس خراسان جنوبی در شهریور

چرا وعده تخصیص وام ودیعه مسکن اجرایی نشد؟

آن روی مرکل!