تاریخ انتشار: ۱۴:۰۶ - ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

لیست بهترین مراکز پرستاری در کرج + تلفن

همانطور که میدانید امروزه به دلایل شرایط سخت زندگی، معمولا زنان و مردان و فرزندان درگیر مشغله های زیاد در بیشتر ساعات شبانه روز هستند.

اقتصاد۲۴- همانطور که میدانید امروزه به دلایل شرایط سخت زندگی، معمولا زنان و مردان و فرزندان درگیر مشغله های زیاد در بیشتر ساعات شبانه روز هستند.

حالا در این شرایط که افراد مختلف وقت یا توان کافی ندارند، اگر والدینی سالمند یا حتی فرزندی در منزل داشته باشند باید چه کاری انجام دهند و راه حل چیست؟

مراکز پرستاری در منزل نسبت به چنین موارد و مشکلاتی بوجود آمده اند تا بتوانند در این شرایط سخت بهترین خدمات رسانی را انجام دهند تا خیال شما عزیزان از هر نظر راحت باشد و نگران مراقبت و نگهداری از سالمندان یا کودکان خود نباشید.

 

استخدام پرستار سالمند در منزل

والدین در سنین سالمندی از لحاظ روحی و جسمی دچار تغییراتی میشوند که هم توانایی سابق برای انجام تمام امور را ندارند و هم اینکه روحیه آنها بسیار حساس میشود و این شرایط شرایط نیاز دارند که کسی در کنارشان هم به امور رسیدگی کند و هم آنها را از تنهایی در بیاورد.

یکی از راه هایی که در این شرایط وجود دارد، استخدام پرستار سالمند در منزل است تا هم کارهای شخصی و عمومی را انجام دهد و هم مانند همدم در کنار آنها باشد.

پرستار سالمند فردی با دانش و مهارت، تحصیلات بالا، آموزش دیده و مهربان و خوش اخلاق و صبور است خدمات پرستاری و مراقبت و همچنین زندگی با سالمندان را به خوبی بلد است و این مسئولیت را به بهترین شکل انجام میدهد.

از مزایا استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در منزل میتوان به احساس امنیت بیشتر، بهتر شدن عملکرد جسمانی و افزایش اعتماد به نفس، حفظ استقلال، کاهش استرس و افزایش نشاط سالمند و همچنین کمک به فعالیت های روزانه اشاره کرد.

وظایف پرستار سالمند هم عبارت است از :

 • مراقبت و نگهداری از سالمند
 • پیگیری درمان و دادن دارو درتمام ساعات کاری
 • تهیه غذا و دادن غذا
 • رسیدگی به امور رفاهی سالمند و گردشگری سالمند
 • رسیدگی به علائق سالمند در اوقات فراغت
 • همراهی سالمند در بیرون از منزل
 • رسیدگی به امور اداری و مالی سالمند
 • رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند
 • رسیدگی به نظافت محل زندگی سالمند

 

استخدام پرستار کودک در منزل

اگر شما نیز مانند خیلی از افراد دیگر زن و شوهری شاغل هستید و وقت کافی برای تربیت و نگهداری از فرزندان خود ندارید، ممکن است به فکر ثبت نام کودک در مهدکودک بیافتید که با کمی تفکر متوجه میشوید که با این کار رفت و آمد سخت و هزینه ها هم زیاد میشود.

به همین دلیل ما پیشنهاد استخدام پرستار کودک در منزل را به شما میدهیم که این پرستاران افرادی مهربان و کاربلد هستند و وظایف نگهداری و تربیت و بازی و آموزش را به خوبی انجام میدهند.

پرستار بچه وظایفی از جمله پوشاندن لباس برای کودک، غذا دادن، مراقبت  های فیزیکی، آموزش و بازی و سرگرمی، خواندن کتاب و آموزش مهارت های اجتماعی و تربیت صحیح را برعهده دارد و به خوبی هم انجام میدهد.

از جمله مزایا استفاده از خدمات پرستاری و مراقبت از کودکان هم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. آسودگی خاطر والدین
 2. ایجاد وقت آزاد برای والدین
 3. ترتبیت اصولی کودک
 4. کمک به مادر در خانه‌داری
 5. تربیت کودک
 6. آموزش‌های مختلف تحصیلی و ورزشی
 7. انجام بازی و ورزش با بچه

 

معرفی بهترین مراکز پرستاری در کرج

مراکز پرستاری و نگهداری متعددی در سطح استان البرز مشغول فعالیت و ارائه خدمات هستند اما برای دریافت خدمات باید حتما به مدارک و مجوز های لازم برای انجام امور را داشته باشند.

مراکز معتبر باید دارای پرستاری مطمئن و با تجربه و کاربلد باشند تا با ارائه خدماتی با کیفیت، رضایت تمام متقاضیان را جلب کنند.

ما در ادامه برخی از بهترین مراکز پرستاری در کرج را به شما معرفی کرده ایم که میتوانید از خدمات آنها استفاده کنید.

مرکز پرستاری چتر فیروزه ای

مرکز پرستاری چتر فیروزه ای

مرکز پرستاری و خدمات و مراقبت های بالینی چتر فیروزه ای دارای مجوز رسمی و آماده ارائه خدمات به صورت تمام وقت و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل میباشد.

خدماتی که در این موسسه ارائه میشود نسبت به شرایط و نیاز سالمندان و کودکان و سایر افراد است که به صورت خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی، خدمات پرستاری، پاراکلینیکی، خدمات مراقبتی و نظافتی در منزل توسط پرستاران متخصص و با تجربه ارائه میشود.

این مرکز آماده اعزام پرستار سالمند و اعزام پرستار کودک به منزل میباشد که این مراقبین قبلا سابقه کار داشته اند، مشخصات کامل و ضمانت نامه داده اند تا خیالتان راحت باشد و همچنین اگر از پرستار مورد نظر ناراضی بودید ف میتوانید درخواست جایگزینی دهید.

از مهم ترین خدمات این مجموعه هم میتوان به استخدام پرستار کودک و سالمند شبانه روزی (تمام وقت)، نیمه وقت، ساعتی، پرستار خصوصی و ... اشاره کرد که این خدمات به بهترین شکل ارائه میشوند و همین موارد باعث معتبر شدن این مرکز در کرج شده است.

تلفن تماس مرکز پرستاری چتر فیروزه ای: ۰۲۶۳۴۴۸۶۵۵۵

مرکز پرستاری مهرگان نو

مرکز پرستاری مهرگان نو

مرکز پرستاری مهرگان نو هم از دیگر مراکز شناخته شده در کرج میباشد که دارای سابقه ای درخشان است و با کسب مجوز از وزارت بهداشت آماده ارائه خدمات فوق العاده ای برای بهبودی و تامین آسایش و راحتی شما ، سالمندان و فرزندانتان میباشد.

این مرکز آماده ارائه خدمات سالمند از قبیل پرستار سالمند پوشکی، سالمند وابسته به تخت، سالمند ویلچری، سالمند آلزایمری و همچنین ارائه خدمات کودک و بچه از قبیل پرستار خصوصی کودک، پرستار کودک مسلط به زبان انگلیسی برای آموزش راحتتر زبان به بچه، پرستار کودک دوقلو یا چند قلو و همچنین پرستار کودک بیش فعال میباشد.

همچنین این مجموعه دارای انواع پرستار عمومی و پرستار متخصص میباشد که پرستاران متخصص در تمام امور مربوطه مهارت کافی دارند و هزینه و حقوق آنها نیز بیشتر است.

از ویژگی ها و مزایا این موسسه پرستاری میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ۲۰ سال سابقه در زمینه خدمات پرستاری
 • کارنامه‌ای درخشان از رضایتمندی مشتریان
 • کادری دلسوز، پرستاران مجرب و آموزش دیده
 • پشتیبانی شبانه‌روزی و نظارت مستمر
 • دمات تخصصی نگهدار، مراقب و پرستار کودک و سالمند

تلفن تماس مرکز پرستاری مهرگان نو: 02634250797

مرکز پرستاری مهرآوران رازی

مرکز پرستاری مهرآوران رازی کرج

اگر به دنبال یک مرکز پرستاری مورد اطمینان در تمام نقاط کرج هستید که بهترین خدمات را با نازل ترین قیمت ها ارائه کند، ما مرکز پرستاری رازی را به شما معرفی میکنیم که تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران است و مورد تایید وزارت بهداشت میباشد.

این مجموعه دارای پرسنل و کادری از پرستاران و مراقبین مسئولیت پذیر و متعهد، آموزش دیده و کاربلد، مهربان و دلسوز میباشد که بیش از حدود 10 سال مفتخر به ارائه خدمات هستند.

این موسسه هم علاوه بر ارائه خدمات سالمند و کودک، خدمات پزشکی و درمانی اعم از سرم تراپی، فیزیوتراپی، تزریقات، سونداژ و انجام آزمایشات در منزل را نیز توسط متخصصان ارائه میدهد و همچنین میتوانید محصولاتی اعم از دستگاه مانومتر، عصا و واکر، ویلچر و تخت بیمارستانی و ... را هم خریداری یا اجاره کنید.

مرکز پرستاری مهراوران رازی با مجوز رسمی ، درمان و آموزش پزشکی و زیر نظر سازمان بهزیستی کشور قابل اعتماد و اطمینان با مدیریت با تجربه و پاسخگوئی شبانه روزی و با تیم متخصص و حرفه ای جهت رضایتمندی خانوادهای محترم میباشد. 

حالا اگر در شرایطی قرار دارید که به استخدام پرستار سالمند یا استخدام پرستار کودک نیاز دارید، میتوانید با هر یک از مراکز معرفی شده تماس بگیرید تا هم از قیمت و حقوق پرستار در منزل آگاهی پیدا کنید و هم درخواست خدمات داشته باشید.

تلفن تماس مرکز پرستاری مهرگان نو: 02632711000

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول

قیمت سکه و طلا + جدول

قیمت لیر ترکیه امروز + جزئیات

قیمت لیر ترکیه امروز + جزئیات

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

شخصیت‌شناسی از روی انگشت اشاره

نوستالژی غذایی چطور تجربه می‌شود؟

ایران تحریم‌های آمریکا را محکوم کرد

متلک عباس عبدی به خبرگزاری فارس

تصمیم جدید دانشگاه شریف درباره تجمع‌های اعتراضی

چرخش ۱۸۰درجه‌ای BBC درباره اعتراضات

چرا عرضه خودرو در بورس محکوم به شکست است؟/ منتظر گران‌تر شدن قیمت خودرو باشید

عکس/ اقتدای رئیسی به علمای اهل سنت در نماز جماعت

ایران بدترین آسیایی با تجربه جام جهانی!

مواد غذایی که هنگام ابتلا به اسهال باید بخورید

تقاضا جهانی طلا به اوج رسید

یک نماینده: کمیته حقیقت‌یاب اعتراضات به درد هیچ‌کس نمی‌خورد

تعریف و تمجید عجیب جواد خیابانی از یاکوزاها!

شرکت‌های آلمانی هنوز ایران را ترک نکرده‌اند