تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۸ دی ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

سردار نقدی: مهسا امینی، قبلا هم به زمین افتاده بود

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت:تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورهای متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعدها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.

سردار نقدی مهسا امینی

اقتصاد۲۴-معاون هماهنگ کننده سپاه گفت:تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورهای متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعدها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.

مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس صبح امروز توسط ستاد اصناف بازاریان تهران بزرگ در مسجد امام خمینی تهران برگزار شد.

سردار نقدی در این برنامه گفت: یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران او و شهدای اصناف و بازار را گرامی‌ می‌داریم. همه دیدیم در شاهچراغ چه گذشت. دیدید فرد تروریست‌ بدون داشتن ذره‌ای از انسانیت وارد محیط عبادت می‌شود و پیرمردی که به دنبال عبادت است و کودکی که در آغوش مادر بوده شهید می‌شوند. آن مادر و کودک چه گناهی کردند که باید کشته شوند؟ آنان به دنبال عبادت بودند، نه جنگ.

وی افزود: می‌بینید که آمریکا چه پول خرج کرد تا نیروهایی را پرورش دهد تا جنگ مذهبی در منطقه به راه بیاندازد و اگر مجاهدت و شجاعت حاج قاسم نبود، این جنگ دامن کل منطقه را می‌گرفت.

نقدی گفت: آمریکایی که دیدند خودشان شکست خوردند گشتند کلی آدم سرخورده پیدا کردند تا جنگ راه بیاندازند اما با حضور مجاهدانه سردار سلیمانی و یارانش این توطئه‌ها و جنگ‌ها خوابید. داعشی ها که اسیرشان را در قفس زنده زنده می‌سوزاندند و از آن لذت می‌بردند و فیلمش را هم پخش می‌کردند. آنها کسانی بودند که سر کودکان را بریده و با گوشت بدنشان کباب درست می‌کردند.

وی تصریح کرد: این مدافعان حرم و شهید سلیمانی بودند که مقابل آنها ایستادند و آنها را شکست دادند. داعشی ها حدود ۹۰ درصد خاک سوریه را گرفته بودند و دمشق را در محاصره قرار داده بودند و رعب و وحشت فراوانی را در مقابل دیگران ایجاد کرده بودند. اما فداکاری شهید سلیمانی و مدافعان حرم آنها را از میان برداشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: همان زمان رسانه‌های دشمن تبلیغ کردند چرا نیروهای نظامی ایرانی با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی که مردم دارند، به سوریه و عراق می‌روند، تبلیغات منفی در ایران به راه انداختند گفتند چرا اقتصاد مردم باید فدای سیاست شود؟ چرا باید در کشورهای دیگر هزینه کنیم؟ واقعیت آن است کار رسانه‌های دشمن وارونه کردن واقعیت‌هاست. دشمنان می‌گویند او رهبر تروریست‌ها بود. در حالی که او فرمانده ریشه‌کن کردن تروریست‌ها بود و این دو با یکدیگر خیلی فرق دارد. غربی‌ها این تصویر دروغین و مجازی را می‌سازند و منتشر می‌کنند. امروز در هر صحنه‌ای که نگاه کنید غیرواقعی سازی آنها را می‌بینید.

وی در ادامه گفت: جمهوری اسالامی مهد مردم سالاری است مردم رژیم طاغوت را کنار گذاشتند و انقلاب آمد به رای مردم ارزش گذاشت. قانون اساسی، رئیس جمهور، دولت، شورای شهر و رهبری با رای مردم انتخاب می‌شوند و انتخابات در کشور ما یک ساعت زودتر یا دیرتر از موعد برگزار نشده است. در حالی که در رژیم سابق جباری به حکومت رسید و بعد فرزندش جانشین او می‌شد و رای مردم تاثیری نداشت.

نقدی گفت: در سال ۸۸ افرادی آمدند و گفتند باید انتخابات باطل شود که آن‌ها آدم‌هایی شناخته شده از جنس انقلاب بودند که به آنان رای داده بودند اما رهبری پشت سر رای مردم ایستاد و فرمود نه رای مردم همان است و اگر اعتراضی است در کمیسیون‌ها بررسی شود و اینگونه رای مردم صیانت شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: در انتخابات‌های بعدی کسی که مرام و مشی‌اش این نبود که فرمایشات رهبری را اجرا کند با اختلاف کمی رئیس‌جمهور شد اما از صندوق‌ها صیانت شد و ما هشت سال او را تحمل کردیم.

نقدی تصریح کرد: حالا به این نظام می‌گویند دیکتاتور. جمهوری اسلامی با تمام شئون مردم خود اداره می‌شود اما می‌گویند دیکتاتور. به نظامی که به این شکل تحمل دارد و برای منتقدان خود فضا فراهم می‌کند تا حرف‌های خود را بزنند می‌گویند دیکتاتور.

وی گفت: در ماجرای اخیر، خانمی توسط گشت ارشاد بازداشت شد بعد به محل گشت ارشاد رفت، فیلم‌های آن وجود دارد افتاد و فوت کرد؛ تمام رؤسای جمهور و نخست وزیران کشورهای متخاصم گفتند در ایران این دختر را کشتند. اولا که این خانم فوت کرد حدود ۵۰ تا خانم دیگر در آن سالن حضور داشتند و دیدند خانم فوت کرد. بعد موقع انتقال به بیمارستان، ده‌ها پزشک و دکتر و پرستار دیدند که ضربه‌ای اصابت نکرده است. بعد پدرش آمد جلوی دوربین و گفت هیچ اثری از برخورد و ضرب و شتم نیست بعدها پزشکی قانونی با آزمایش‌های مختلف بررسی کرد و مشخص شد بر اثر ضربه نبوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: بعدها در گزارش‌ها مشخص شد که ایشان دارای بیماری زمینه‌ای بودند عمل جراحی داشتند و قبلا هم به زمین افتاده است اما گفتند نظام دروغ می‌گوید.

نقدی تصریح کرد: این نظام مراقب مخالف خود هم است و وقتی یک نفر فوت کرد از او پاسداری می‌کند. اما تو که هستی که گردن جورج فلوید را می‌شکنی؟ آن‌ها میلیونی آدم می‌کشند بعد یک نفر از ما که فوت کرد گفتند شما کشتید و به ما می‌گویند دیکتاتور. فجایع هیروشیما، عراق، گوانتانامو را ببینید این‌ها از فجایع آمریکاست. همه در سالن ارشاد دیدند که آن خانم افتاد و فوت کرد دوربین وجود دارد اما بعد به ما می‌گویند حقوق بشر را له کردید.

وی گفت: واقعیت این است که جمهوری اسلامی صد در صد رو به پیشرفت است و ما در عرصه نظامی از رده پنجاه و سوم به رده پانزدهم رسیدیم. آنقدر توانایی و توانمندی داریم که به قدرت‌های بزرگ دنیا اسلحه صادر می‌کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه افزود: آمریکا در منطقه رو به افول است و تمام نظرها و ذهنیت‌هایی که داشته با شکست مواجه شده است. آمریکا می‌گوید حزب الله لبنان نباید باشد اما هست. ۴۳ سال است که می‌گوید جمهوری اسلامی می‌رود، اما هست. می‌گوید حماس نباید باشد، اما هست. این یعنی آمریکا در منطقه قدرت خود را از دست داده است. عین الاسد را زدیم اما نتوانست هیچ غلطی بکند دیدید از افغانستان به چه شکلی فرار کرد؟

سردار نقدی گفت: آمریکا دائما از نظر سیاسی و نظامی و اقتصادی رو به افول است آن‌ها روز به روز در حال سقوط هستند اما ایران در حال صعود و پیشرفت است.

وی افزود: در این ماجرا حملات و جنگ روانی دشمن در بالاترین سطح بود اما شکست خورد. در مبارزه با رژیم طاغوت بازاریان هفده ماه اعتصاب کردند و بازار را بستند اما مغازه‌ای را آتش نزدند آن زمان اعتصاب‌ها برای عشق به دین و اسلام بود و برای مبارزه با رژیم طاغوت بود و حالا این برنامه‌های اعتصاب چند روزه و آتش زدن آنان هم شکست خورد. باید به بازاریان آفرین و مرحبا گفت که با وجود تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی به توطئه‌های دشمن نه گفتند و با آنان همراهی نکردند.

منبع: فارس
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اصغر
0
0
يکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱
بله بیماری زمینه ای داشته
از ۸۰ میلیون جمعیت ایران یع ۷۹ میلیون بیماری زمینه ای دارند وگرنه شماها راحت نمی تونستید راحت دروغ بگید
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

آتش سوزی در کمپ اسکان زلزله زدگان خوی

اتهام‌زنی جمهوری آذربایجان علیه ایران

کی‌روش سرمربی تیم ملی قطر شد

آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های بهشهر و الندان ‌ساری + فیلم

ضرورت تکمیل سامانه املاک و اسکان برای بازار مسکن

حضور ناگهانی سعید عزت‌اللهی در زلزله ترکیه

معنای خواندن سوره فتح رئیس‌جمهور آذربایجان چیست؟

ادعای رئیس انجمن مهندسی زلزله ایران

حقوق سربازان افزایش می‌یابد

پیش‌بینی آب و هوای تهران در روزهای آینده

رمزگشایی از هجوم به بازار مسکن در دی ماه

مرگ یک فوتبالیست ترکیه‌ای پس از زلزله

اعتراض خانواده شطرنج‌بازان به پرداخت هزینه‌های هنگفت

فرار ملی‌پوش ایرانی از زلزله ترکیه

تصویب طرح صیانت از کاربران در کمیسیون مشترک

سخنان ضداخلاقی جنجال‌برانگیز در تلویزیون

احتمال وقوع زلزله در تبریز تکذیب شد

فرونشست زمین در محدوده بازار وکیل شیراز

مجازات حبس برای کمدین مشهور

ستاره سابق لیگ برتر زیر آوار زلزله ترکیه

حواشی جایزه گرمی به روایت تصویر

آغاز پیش فروش حضوری بلیت اتوبوس

فیلم/ ثانیه به ثانیه از لحظه ریزش ساختمان ۷ طبقه در ترکیه!

تعلیق برخی‌ از اساتید دانشگاه علامه

آموزش محاسبه سنوات به زبان ساده

فیلم/ ریزش ساختمان ها پس از پس لرزه ها در شهر شانلی عورفا ترکیه

پیش بینی رئیس اتحادیه طلا از قیمت‌ها

پلاکاردهای مردمی دوران انقلاب/ عکس