تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

جدیدترین وضعیت اجاره آپارتمان ۵۰ متری در تهران

اگر قصد اجاره یک آپارتمان ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران از شرق و غرب گرفته تا مرکز و جنوب را دارید، کف پول پیش حدود ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه از دو میلیون تا ۱۷ میلیون تومان است

جدیدترین وضعیت اجاره آپارتمان ۵۰ متری در تهران

اقتصاد۲۴- فایل‌های اجاره مسکن نشان می‌دهند که معمولا آپارتمان‌های ۵۰ متری، یک واحدی و فاقد برخی امکانات مثل آسانسور، پارکینگ یا انباری هستند. تعداد زیادی از آگهی دهندگان هم، چون یا دانشجو هستند یا از پس پرداخت هزینه خانه برنمی‌آیند، به هم‌خانه نیاز دارند. به گزارش فرارو؛ اجاره آپارتمان ۵۰ متری در تهران معمولا به پول پیش ۱۰۰ میلیونی نیاز دارد. البته اگر می‌خواهید سراغ محلات غربی بروید، اجاره ماهانه‌تان به حدود ۳۰ میلیون تومان می‌رسد. تعداد واحد‌های ۵۰ متری در جنوب تهران بیشتر است و اگر برای مثال پول پیش آن ۱۵۰ میلیون تومان باشد باید بابت اجاره هر ماه هفت میلیون تومان به حساب صاحبخانه واریز کنید.

 

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران کف پول پیش آن حدود ۱۰۰ میلیون تومان است و اجاره ماهانه آن از حدود دو میلیون تومان شروع می‌شود تا ۱۷ میلیون تومان. آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران معمولا یک خوابه است و تعداد زیادی آگهی پیدا می‌شود که فرد نیاز به هم‌خانه دارد، چون معمولا واحد مسکونی با این متراژ توسط دانشجویان یا افراد مجرد اجاره می‌شود که به تنهایی از پس پرداخت پول پیش و اجاره برنمی‌آیند.

در لابلای آگهی‌های فروش مسکن، آپارتمان ۵۰ متری در فدک از محلات شرق تهران به پول پیش ۴۰ میلیونی و اجاره ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیاز دارد. البته سکونت در این واحد یک شرط دارد و آن هم این است که فقط به یک خانم اجاره داده می‌شود. هرچند این واحد دارای آسانسور و پارکینگ است، اما انباری ندارد.اجاره آپارتمان ۵۰ متری در سبلان شمالی که آن هم یک خوابه است و پنج سال از سال ساخت آن می‌گذرد، به پول پیش ۱۰۰ میلیون تومانی و اجاره ماهانه ۱۲ میلیونی احتیاج دارد. البته این واحد که در طبقه دوم قرار دارد، تنها آسانسور دارد و خبری از پارکینگ و انباری نیست.


بیشتر بخوانید: قیمت آپارتمان‌های ۵ ساله در حوالی مرکز تهران + جدول


اجاره آپارتمان دیگری در شمیران نو که در آگهی قید شده «حدود» ۵۰ متر با ۲۰۰ میلیون پول پیش و شش میلیون تومان اجاره در ماه آگهی شده است. ظاهرا این واحد زیرهمکف قرار دارد و بنابراین خبری از آسانسور نیست، ضمن اینکه پارکینگ ندارد و فقط تنها انباری جزو امکانات آن محسوب می‌شود.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در شرق تهران با پول پیش ۳۰۰ میلیونی هم آگهی شده است. این واحد در نارمک قرار دارد، یک واحدی است و تنها آسانسور دارد. اگر قصد دارید یک واحد با متراژ ۵۰ متر با این میزان پول پیش اجاره کنید، باید ۱۲ میلیون تومان هر ماه به حساب صاحبخانه واریز کنید.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در غرب تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در غرب تهران مختص برخی محلات آن است. اگر از پس پرداخت پول پیش بالا برنمی‌آیید و بودجه‌تان حدود ۱۰۰ میلیون تومان است، باید متحمل پرداخت اجاره حدود ۳۰ میلیونی شوید. اما اگر یک واحد ۵۰ متری با پول پیش ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیونی اجاره کنید، اجاره ماهانه شما از حدود چهار میلیون تومان تا بیش از ۱۷ میلیون تومان متغیر است. برای مثال، یک واحد ۵۰ متری مبله، یک واحدی نوساز در پونک از محلات معروف و خوب غرب تهران در حالی به پول پیش ۱۰۰ میلیون تومانی نیاز دارد که اجاره ماهانه آن ۳۰ میلیون تومان تعیین شده است. آسانسور، انباری و پارکینگ هم جزو ویژگی‌ها و امکانات آن است.


بیشتر بخوانید: جدیدترین قیمت مسکن در فاز ۵ پردیس + جدول


اجاره آپارتمان ۵۰ متری در فردوس غرب به پول پیش بیشتری حدود ۵۰۰ میلیون تومان نیاز دارد، اگر می‌خواهید برای واحدی با این متراژ تا این حد هزینه کنید، اجاره ماهانه آن کمتر و چهار میلیون تومان تعیین شده است.

آپارتمان ۵۰ متری دیگری را اینبار در ستارخان و نزدیک به مترو می‌توان در آگهی‌های اجاره مسکن پیدا کرد که در حالی که پول پیش آن ۳۰۰ میلیون تومان است، باید بابت اجاره ماهانه آن ۱۲ میلیون تومان هزینه کنید. اجاره ماهانه برای واحد ۵۰ متری در غرب تهران و در محله شهران شمالی به ۱۷ میلیون تومان می‌رسد، در حالی که پول پیش آن همان ۳۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. این واحد در طبقه پنجم قرار دارد و دارای ویژگی‌ها و امکاناتی از قبیل آسانسور، پارکینگ و انباری است.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در مرکز تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در مرکز تهران در محلات مختلف آن بیشتر یا رهن کامل است یا شخصی که قصد اجاره واحدی با این متراژ را دارد، معمولا نیازمند هم‌خانه است. ضمن اینکه متراژ خانه‌ها معمولا بالاتر از ۵۰ متر است. برای مثال شخصی که به یک هم‌خانه در محله منیریه از محلات قدیمی و شناخته شده مرکز تهران نیاز دارد، پول پیش را ۵۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه را چهار میلیون تومان آگهی کرده است. این واحد آپارتمانی فاقد هرگونه ویژگی و امکاناتی از قبیل آسانسور، پارکینگ و انباری است.

اجاره آپارتمان مرکز تهران اگر در همان منیریه باشد، اینبار با متراژ ۵۵ متر آگهی شده که پول پیش ۲۵۰ میلیونی و اجاره ماهانه ۱۴ میلیونی نیاز دارد. واحدی یک واحدی که آسانسور، انبار و پارکینگ دارد.

با اینکه معمولا واحد‌های ۵۰ متری با پول پیش کمتری اجاره می‌شوند، اما اگر کسی قصد اجاره آپارتمان ۵۵ متری نوساز و یک واحدی در سهروردی را داشته باشد، ۷۰۰ میلیون بابت پول پیش و شش میلیون اجاره ماهانه باید پرداخت کند. البته واحد دیگری که متراژ بزرگتری یعنی ۵۶ متر دارد، در حالی پول پیش کمتری در حد ۴۰۰ میلیون تومان برای آن تعیین شده، اما اجاره آن ماهی ۱۵ میلیون تومان است.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در جنوب تهران

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در جنوب تهران در برخی محلات آن کف پول پیش را ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته‌اند. البته با کمی جستجو می‌توان دریافت که اجاره بها کمتر و از حدود دو تا هفت میلیون تومان است. البته ناگفته نماند که واحد‌های ۵۰ متری در جنوب تهران هم یک واحدی هستند، اما تعداد آن‌ها به مراتب بیشتر است.

یک آپارتمان ۵۰ متری نوساز در محله شوش تهران به پول پیش ۱۵۰ میلیون تومانی و اجاره ماهانه هفت میلیونی نیاز دارد. شوش از محلات شلوغ و پرتردد پایتخت ایران است. ضمن اینکه این واحد دارای انباری نیست. آپارتمان ۵۰ متری تک خواب در نعمت آباد به پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره ماهانه سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیاز دارد.

اجاره آپارتمان ۵۰ متری در خانی‌آباد در حالی که سال ساخت آن ۱۳۹۸ است، پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره شش میلیونی نیاز دارد، اما نه خبری از پارکینگ است نه انباری.

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

عکس/ ظریف به یاری پزشکیان آمد

یکشنبه سیاه بورس در دولت رئیسی چطور رقم خورد؟

با طرح پذیرنده ملی، برنده یک میلیارد تومان جایزه کمک هزینه خرید خودرو باشید

افشای پشت پرده حمایت از سگ‌های قاتل در اینستاگرام

نامزدهای ریاست جمهوری چه خوابی برای خودرو دیده اند؟

مرگ ۲۶ کارگر معدن از ابتدای فروردین ۱۴۰۲ تاکنون

عکس/دفتر رهبری نقل‌‌قول‌های زاکانی را تکذیب کرد!

شکستن سکوت دانشگاه با حضور پزشکیان

جدیدترین قیمت خانه در زاهدان + جدول

اعلام کد دستوری شارژ کالابرگ

فیلم/بهاره رهنما از آمریکا تا کربلا!

برنامه زمان‌بندی پرداخت سود سهام بانک سینا اعلام شد

ادعای عجیب زاکانی، مردم نمی‌خواهند تورم ۹ درصد و دلار ۳۶۰۰ تومان باشد؟

کدام خودرو جایگزین دنا می شود؟

باغ موزه مینیاتور تهران کجاست؟

فوت ۱۱ زائر ایرانی در عربستان

هشدار جدی درباره‌ وضعیت دریای خزر

فیلم/ نادر قاضی پور به کمپین پزشکیان پیوست

عکس/طعنه حسام‌الدین آشنا به زاکانی: اینکه با پول خودمان به خودمان وام بدهند افتخار نیست

اطلاعیه دفتر رهبر انقلاب درباره نقل قول‌های غیرمستند نامزدهای انتخاباتی

سود سپرده بانک‌ها چطور محاسبه می‌شود؟

ساخت ۱۰ میلیون خانه هم کمکی به بازار مسکن نمی‌کند

عکس/کنایه سنگین رضا رشیدپور به مناظره سرد شب گذشته

مناظره اول؛ بدون برنده، بدون پدیده/ گریز پزشکیان از دام زاکانی و قاضی‌زاده، جلیلی «سایه‌نشین»، قالیباف «متفاوت»

عکس/گلی که پورمحمدی در مناظره زد!

پدر سازمان حفاظت محیط زیست ایران کیست؟

پست عاشقانه فرشته حسینی برای نوید محمدزاده

با ۲ میلیارد تومان کجای پایتخت می‌توان خانه خرید؟

هر آنچه از کاخ مرمر باید بدانید

حواشی داغ‌تر از متن مناظره اول انتخابات ریاست جمهوری؛ از پای مصنوعی جلیلی تا حضور نوه قالیباف!

فیلم/ آتش‌سوزی در بیمارستان قائم رشت

اوج گیری دوباره طلا جهانی

عقب‌نشینی انتخاباتی در مساله حجاب؛ نامزد‌های اصولگرا حاضر به دفاع از گشت ارشاد نیستند

چرا خودرو‌های وارداتی در شهر دیده نمی‌شوند؟

نامه روحانی به رئیس صداوسیما: فرصت پاسخگویی بدهید

بازنشستگی فرهنگیان شامل کدام از افراد نمی‌شود؟

تقاطع امام‌صادقی‌ها و دولت سایه در دولت رییسی؛ دولت سیزدهم، دولت سعید جلیلی بود

پیش‌بینی قیمت سکه امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

فیلم/ آلبوم جدید امیر تتلو همه را سورپرایز کرد!

اینفوگرافی/ تب دنگی چگونه منتقل می‌شود؟

بی رمقی معامله گران در بازار دلار

شیوع وحشتناک تب دنگی در جهان

قیمت روز زعفران + جدول

قیمت تبلت اپل امروز + جدول

احتمال عقب نشینی طلا تقویت شد

قیمت دینار عراق امروز + جزئیات

شارژ سه‌ جانبه بورس

قیمت لیر ترکیه امروز + جزئیات

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول