تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱۷۲ نظر
در گفتگو با اقتصاد۲۴ مطرح شد؛

افزایش حقوق کارگران بازنشسته در پیچ آخر/ سهم تامین اجتماعی از همسان سازی چه می شود؟

شنیده های کارگران بازنشسته از آخرین اخبار مرتبط با افزایش حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی حاکی از آن است که این پرونده نیز عنقریب بسته خواهد شد.
حقوق کارگران بازنشست
اقتصاد۲۴ - در سه ماهی که از شروع سال ۹۹ می‌گذرد حتی یکبار هم نشد که سازمان تامین اجتماعی یا دولت در مورد سرنوشت مستمری بیش از سه میلیون کارگر بازنشسته حرف روشن و سرراستی بزنند؛ هرچه بود گمانه زنی بود و احتمال و اینطور شد که رسیدگی امر عادی و مرسوم اداری کشدارتر از هر زمان دیگری شد و تا حوالی چهارمین ماه سال طول کشید.
بیشتر بخوانید: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بالاخره چند؛ ۱/۹۰۰/۰۰۰ یا ۲/۸۰۰/۰۰۰؟
تا پیش از برگزاری جلسه اخیر شورای عالی اینطور عنوان می‌شد که مهمترین دلیل تعلل در افزایش مستمری‌های سال ۹۹ چیزی غیر از محتمل بودن افزایش حداقل دستمزد کارگران در جریان نشست بعدی این شورای عالی نیست، اما از هفته پیش تاکنون که حداقل دستمزد‌های کارگران مورد بازنگری قرار گرفته است اینطور استنباط می‌شود که دلیل این تاخیر می‌تواند از مشکل مدیریت دولتی سازمان تامین اجتماعی در تامین منابع مالی نیز ناشی شده باشد.

شاهد این مدعی صحبت‌های اخیر مصطفی سالاری مدیرعامل کنونی سازمان تامین اجتماعی است؛ به صورت مشخص او در چند وقت اخیر گفته است: ماهانه دست کم ۱۲ هزار میلیارد تومان سازمان تامین اجتماعی هزینه دارد و از این میان دستکم ۷۰ درصد مخارج مربوط به امور بازنشستگان است و در این میان هرآنچه از محل وصول حق بیمه‌ها عاید سازمان می‌شود در کمتر از یک ماه خرج خواهد شد.

اما از وقتی که دیگر پیوند زدن افزایش مستمری‌ها به برگزاری جلسات شورای عالی کار از منظر یک بهانه معقول و منطقی، بار معنایی خود را از دست داده است محسوسات و شهودات کارگران بازنشسته نیز از واکنش مسئولان به این ماجرا در حال تغییر است.

به صورت مشخص چهارشنبه هفته گذشته عده‌ای از کنشگران صنفی کارگران بازنشسته دیداری با علی ربیعی سخنگوی دولت داشتند و حالا حاضرین در این نشست اینطور نقل می‌کنند که شاید دولت بخواهد ظرف چند روز آینده تکلیف این پرونده ناتمام را یکسره کند.

به صورت مشخص وجه بارز این جلسه با جلسات مشابهی که پیش از آن میان نمایندگان کارگران بازنشسته با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و وزیر رفاه اجتماعی برگزار شد در این است که حالا سرنوشت افزایش مزد روشن شده است و از این به بعد باید راهی جست تا سازمان تامین اجتماعی از طریق آن بتواند مستمر‌های سال ۹۹ کارگران بازنشسته را در چارچوب مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی و نیز قانونی که طبق آن مبلغ دو میلیون و هشتصد هزار تومان به عنوان حداقل حقوق ماهانه همه کارکنان شاغل و بازنشسته قلمداد شود، افزایش یابد.

در این خصوص اکبر عیوضی عضو هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شهرستان تهران به اقتصاد ۲۴ می‌گوید: هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است جز اینکه شنیده ایم سازمان تامین اجتماعی بالاخره پیشنهاداتی را برای افزایش مستمری‌های سال ۹۹ مطرح کرده است و از آنجا که اجرایی شدن این پیشنهادات نیازمند مصوبه هیات دولت است، شاید برای امروز و فردا به قضیه در هیات دولت رسیدگی شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود ادامه می‌دهد: والا اگر بگوییم که ما هم چیزی بیشتر از شما نمی‌دانیم، دروغ نگفته ایم؛ در جلسه هفته گذشته سخنگوی دولت نیز باز به نوعی همین مطلب تکرار شد که سوای تلخ‌کامی ناشی از این چند ماه تاخیر، بازنگری مصوبه دستمزد‌ها این فرصت را مهیا کرد تا مستمری کارگران بازنشسته تا نهایت ممکن افزایش یابد و حالا باید از طریق مدیریت صحیح منابع مالی راهی جست تا در سال سخت ۹۹ درآمد کارگران بازنشسته نیز متناسب با هزینه‌های واقعی زندگی افزایش یابد.

این فعال صنفی کارگران بازنشسته نیز افزود: البته در این خصوص هیچ کس هنوز حرف مشخصی نزده است؛ آخرین سناریویی که برای افزایش مستمری‌های کارگران بازنشسته عنوان شده بود همان دو روش افزایش یکپارچه همه سطوح مستمری‌بگیران و در مقابل افزایش پلکانی مستمری‌بگیران سایر سطوح است و هنوز مشخص نیست که بعد از افزایش ۲۶ درصدی حداقل مزد کارگران شاغل سناریوی نهایی چه تغییری خواهد داشت.

عیوضی در عین حال یادآوری می‌کند: حتی با وجود همه افزایش‌هایی که بازنگری اخیر مصوبه دستمزد‌های شورای عالی کار برای کارگران شاغل به همراه داشت هنوز فاصله معنا داری میان حداقل مزد با حداقل حقوق مصوب مجلس وجود دارد و چنانچه دولت به خواهد به استناد همین مصوبه برای افزایش مستمری کارگران بازنشسته تصمیم گیری کند باز هم با یک اختلاف ۷۰۰ هزار تومانی مواجه خواهیم بود.

وی ادامه داد: دور از ذهن نیست که سازمان تامین اجتماعی بخواهد از دولت برای پرکردن این شکاف ریالی استفاده کند و بعید هم نیست که مدیران این دولت بخواهند از این کمک خود به عنوان همسان سازی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی یاد کنند و منت آن را تا سال‌های سال بر سر جامعه ۵ میلیون نفری خانواده‌های کارگران بازنشسته بگذارند.

عیوضی افزود: افزایش صحیح مستمری‌های بازنشستگی یک حق است و مادامی که این حق برآورده نشده باشد نمی‌توان سرزنشی را متوجه منتقدان وضع موجود کرد، اما جامعه بیمه شدگان بازنشسته باید بدانند که در این صورت هرگز مدیون و مرهون الطاف مدیران دولتی نبوده اند؛ همسان سازی وعده توخالی بوده که از دوازده سال پیش دولت‌های وقت آن را مدام به کارگران بازنشسته داده اند و در این میان تنها بازنشستگان کشوری و لشگری که در ردیف سالانه بودجه دولت صاحب اعتبار مصوب بوده اند حکم نورچشمی را داشته اند؛ واقعیت این است که هیچ دلیلی برای کدورت و خصومت میان کارگران بازنشسته با سایر بازنشستگان وجود ندارد هرچه باشد در میان قوم و خویش هرخانواده کارگری چند نفری کشوری و لشگری وجود دارد؛ روی صحبتم در اینجا رفتار تبعیض آمیزی است که مدیران دولتی و به ویژه سازمان برنامه و بودجه از خود نشان داده اند، جناح بندی سیاسی اش فرقی نمی‌کند و اوج این تبعیض اتفاقی بود که با خط زدن نام بازنشستگان تامین اجتماعی از لیست بودجه ده هزار میلیارد تومانی دولت برای همسان سازی سال ۹۹ اتفاق افتاد.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۷۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran, Islamic Republic of
مهراب
0
21
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
همه گرگ ولی در پوست میش.اصلا معلوم نیست چه نیتی دارند ،فقط از اواسط سال ۹۸ تا حالا دارن وعد میدن تا به پایمال کردن حق طبقه پایین جامعه و خواسته خودشان برسند.خدا لعنت کند همه کسایی را که توی حقه ونیرنگ دست دارن....
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
بااین وضیعت بازنشسته تآمین اجتماعی ها بایستی از گرسنگی بمیرن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
فقط حرف مفت میزنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
خدا نابود کنه تامین اجتماعی رو ,خدا از سرشون نگذزه ,,,سی سال خوردی ,حالا سیصد تومن اضافه کردی ,,,,میدونی اختلاف حقوق ما با کشوری و لشکری چقدر میشه
Iran, Islamic Republic of
هم وطن
6
37
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
همچین ..... هیچ اجنبی تاحالا ندیده،
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
سلام
Iran, Islamic Republic of
مهدی تارا
معلوم نیست تصمیم گیرنده ها چه کارفرما چه کارگر کجان چرا این بحث ها زودتر شروع نمیشه که در اسفند به اتمام برسه ، الانم واجبه برا سال 1400از حالا فکری بکنند اگر اگر شود!!! ضمنا هدف به تعویق انداختن سود بانکی ست که مبالغ کلان رو پرداخت نمی‌کنند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
کسی هست این حرف دلم را به قانون گذاری که مقدارحقوق بخور نمیر مستعمری بگیرا را وضع میکنه ..بگه ایا زن وبچه شما میتونن بدون شوهر با این حقوق زند گی کنن ...ان شا الله زنو بچه شما در جایگاه من قرار بگیرن ..هرچند انقدر حقوق یا مفت دارن ..اما ی زره از درد ما را بچشن ..خوبه من همتونا نفرین میکنم الهی خدا جوابتونه بده ...من هم ی زن ..ی مادر م چقدر باسیلی صورتما سرخ نگهدارم ..واقعا خجالت خوب چیزیه .شرمنده نیستین ..میرن جلسه میزارین ..چند ماه هست ..مثل شماها تو جهان نیست ..چه موجودی هستین
فقط خدا باید جوابتونا بده ..همین بس ..این همه گرانی ...چرا نمیرین جلوی گرانی بگیرین ..دزدی را بگیرین ..این همه اختلاس ...فقط چندین ماه نشستین واسه ی حقوق این همه چکو چونه میزنین ..اره دیگه جای گرم ونرم الان هم کلر جای خنک ...واسه قشر ضعیف نقشه میکشین ...اپولو هوا میکنین .. واقعا خجالت داره ..متاسفم دعای خیر من ..الهی زن بچه تون مثل ما مستعمری بگیر شن ..هر چند انقدیر حقوق یامفت گرفتین اختلاس پارتی داشتین جمع کردین ..
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
30
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
جاده اش خیلللللللللللی پیچ داره.
United States
ناشناس
آقای محترم از مسئولین سؤال کردن شما بااین حقوق میتونید زندگی کنید،فرمودند سطح زندگی ما فرق میکنه با کارگرها،ما نمیتونیم ولی کارگرا کارگرهستن بلد نیستن مثل مازندگی کنند،اونا باید مثل کارگرا زندکی کنندپس این حقوق زیاد هم هست براشون،
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
24
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
درجامعه ای پراز ظلم و ..... آیا می توان به دنبال عدالت گشت متاسفانه قشر مظلوم بازنشسته درتاریکی به دنبال روزنه نور میگردد .مابازنشستگان تامین اجتماعی زندگی نمیکنیم فقط تلاش میکنیم تازنده بمانیم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
2
39
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
زودتر حوصله انتظار ندارم دیگه.لعنت ب شما.اینم از خرداد
Iran, Islamic Republic of
نسل سوخته
2
25
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
انشاالله خودشون و خانوادشون به دردی مبتلا بشن که روزی صد بار آرزوی مرگ بکنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
الهییییییی ااااامیییییین
Iran, Islamic Republic of
حححح
خدا لعنت کند که بعد سه ماه از سال هنوز کاری نکردن .چه غلطی کردیم
Iran, Islamic Republic of
یه بازنشسته بدبخت
2
45
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
...... تو رو به مقدسات قسم
پا تو ار روی گردنم بردار به خدا نمیتونم نفس بکشم

یه بازنشسته بدبخت
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
40
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
من نمی‌دونم ای همه عجله واسه چیه بابا تازه داریم وارد ماه چهارم سال میشیم حالا جلسه بزارین موز بخورین عجله ای نیست عجله ای نیست .
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
به امید اینا نشینید همشون میگن مرگ بر امریکا اما بچه هاشونو زنشون اونجان رهبر میاد میگه حق کارگران رو بدید اما کی گوش میده به حرفش
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
41
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
عجله ای نیست. بذارید بهمن ماه اضافه کنید که هم مناسبت داره، هم وقتی سرشکن بشه در ماه های کل سال مبلغ اضافه شده بشه ۵ درصد!
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
مرگ بخورم انشالله
Iran, Islamic Republic of
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
0
29
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
ی مشت آدم بی وجدان و بی انصاف که فقط بفکر منافع خودشون هستند که لعنت خداوند بر آنها و ....
Iran, Islamic Republic of
کمال
3
36
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
شما اقایان مثل اینکه فقط نماینده بازنشسته حداقل بگیر هستید.من کارمندرسمی که سی یال تمام حداکثر حق بیمه را پرداخت کرده ام وبه اشتباه این سازمان را برای بازنشستگی انتخاب کرده ام چه گناهی مرتکب شده ام کمی هم در مورد حق وحقوق سایر سطوح بازنشستگان صحبت کنید
Iran, Islamic Republic of
حکیم
هر که بین بازنشستگان تفرقه میگدار زدانقلاب است
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
کار از لعنت کردن گذشته باید بریزیم در تامین اجتماعی رو با خاک یکسان کنیم اینا اینو میخوان
Iran, Islamic Republic of
Msh
3
26
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
با سلام باید43درصد به حقوق مستمری بگیران اضافه شود چون نه حق مسکن حق بن اولاد وهمسر به اندازه کارگران ندارند علی برکت الله اضافه کنید
وسلام
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
9
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
من یک بازنشسته ام پایت را از روی گردنم بردار،
نمی توانم نفس بکشم

شعار همه بازنشستگان

#تاجایی که ممکن است منتشر نمایید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
حتمن الان به حرف شما انجام وظیفه میکنن اینها
Iran, Islamic Republic of
علیرضامحمودی
0
8
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
بابا رو روبرم دیگه آخرشین!!!!
Korea, Republic of
ناصر
1
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
چرااین ملت سر کار گذاشتی .... ما که توپ فوتبال نیستم
United Kingdom
حسن
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام رزمندگان داوطلب دفاع مقدس ازمیهن دفاع کردند۷۵۰هزارتومان دریاف مکنندافزایش نشدفاقدبیمه درمانی هستندخداشکرکنیدبیمه هستیدافزایش دارید
Germany
به دنبال عدالت
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
انقلاب شد که به فکر بیچاره ها باشند حالا بعد از چهل و اندی سال داریم نتیجه شو می بینیم و میوه هاشو می چینیم
Iran, Islamic Republic of
محمد
0
5
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خدایا صدا فریادمان کجا بزنیم میگن خق هرانسانی هست از حق خودش دفاع کنه سی سال اشغال تو جوب جمع کردم سی سال تو اسفالت سوختم گارگر شهردا ی هستم بعداز سی سال جون کندن حال بیام باز هم با زنم کار خدماتی انجام بدم تا امور روزانه بگذر حقوقم فقط کفاف قسط خونه وخرچ دانشجو نمیشه صدایم کسای نمیشوند نفسم درنمیاد نمیتوانم نفس بکشم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
6
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خدا لعنت کنه کسانی رو که بازنشسته رو سر کار گذاشتن هی امروز و فردا میکنن انگار میخوان حقوق بازنشسته رو چند برابر کنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
بله اینا جوری دیگه ای نفس ما رد گرفتن.....
Iran, Islamic Republic of
محسن
0
5
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
این قدر بی عدالتی دیگه صبرمون تموم شده هرغلطی که میکنید زود باشید خدا ازسرتون نگزره
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خسته نباشید مسولین بزرگوار از اینهمه جلسات بی نتیجه،،،خدا قوت
Iran, Islamic Republic of
شمس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
80 درصد افراد باز نشسته در قبرستان در انتظار همسان سازی ان 20 درصد باقی مانده هم جرئت حرف زدن ندارن چون باچشم خود دیدند که هرکه حرف زد از کجا سر درآورد
Iran, Islamic Republic of
؟
1
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
ی مشت ...نشستن تو مجلس از اون بالا بگیر تا پایین همه سیر بعد میخوای فکر بازنشسته ها باشن خودمون کردیم به سر خودمون
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
بعداز۳ماه هنوزبه حرف ووعده های پوچتون ادامه میدین ازروبرین خجالت بکشین
Germany
سازمان غیر تامین
0
4
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
وقتی میکند یک در صد دیگه برای سایر سطوح ادم فکر میکنه که حتما سایر سطوح حقوق آنچنانی می گیرند که خیلی دیگه حقوقه بابا چندر چندر غاز دیگه این همه پز نداره ارزانی خود تامین غیر اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
M
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
فقط باید بگیم خدا به دادمان برس . خدا کمکمان کن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
این زندگی نیست مرگ تدریجی انشاالله به درد بازنشسته ها گرفتار شوید و طعم تنگدستی را بچشید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
بازم خریت محض
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خدایا به چشمان تیرخورده حضرت عباس قسمت میدهم هرکس حق کارگران مستمری بگیر تامین اجتمایی را ضایع کند. داغ عزیزترین عزیز خود را ببیند.
Iran, Islamic Republic of
امیر
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
دارن به مرگ می گیرن که به تب راضی شیم خدا از باعث و بانی این وضع نگذره
United States
ناشناس
0
4
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
عجله ای نیست اسفند نزدیکه اگه زنده بودیم وکرونا نبود اسفند ماه جلسه تشکیل بدین اگه دلتون خواست یه ۵ درصدی به حقوق مستمری بگیران اضافه کنین خسته هم نباشین یک مستمری بگیر
Iran, Islamic Republic of
یک مستمری بگیر بد بخت
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
تورا به تمام مقدساتی که شماها قبول دارید پاتو از روی گردنم بردارید دیگر نمی توانم نفس بکشم
این صدای ناله نزدیک به 10میلیون خانواده مستمری بگیر است که از زور فقر دیگر توان نفس کشیدن ندارند اینجا جورج فلورید آمریکایی از فشار تورم و فقر نفسش بند آمد شماها مگر کمتر از اون پلیس آمریکایی هستید
Iran, Islamic Republic of
علی کریمی
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
این پیچ روهم ردکنیم میرسیم سال ۱۴۰۰
چقدر شما بی انصافی می کنید این همه دانشمند جلسه میگذارند میوه ونهار می خورند از بخارات معده مطالب ارزشمند به زبان میاورن نادیده میگیرید
Iran, Islamic Republic of
علیرصا
1
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خسته شدن بندگان خدا بگذارید نفسی چاق کنند!!
Iran, Islamic Republic of
کیان
1
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
این چ وضعیتی هست که درست کردین.شما وجدان ندارین..یک مستمری بگیر زندگی نمیخواد.واقعا واقعا متاسفم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
فقط خدا جوابتون بده تمام
که بخاطر دست خالی عصبی شدیم
Iran, Islamic Republic of
کارگربازنشسته‌ایرانی
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام

هرچی‌بگوئیم‌بی‌فایده است
دیگر‌خسته‌شدیم‌از‌اینهمه
نامردی‌وبیدینی‌که‌به‌اسم
دین‌انجام‌میگردد
به‌تمامشان‌می‌گویم‌اگر
خدائی‌هست‌که‌هست‌و
اگر‌حسا‌برسی‌هست‌که
هست‌منتظر‌همه‌شما‌
میمانیم‌
Iran, Islamic Republic of
غلامرضا
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام بنده یک فرهنگی ام که به اشتباه سازمان تامین اجتماعی را برای بیمه انتخاب کرده ام وحال میبینم چه بلایی سر ما دارند میارند ما دو همکار بودیم که همکار من در خدمات کشوری ماند ومن در تامین اجتماعی واو الان با نزدیک به چهار میلیون حقوق ومن با دو نیم میلیون و سفارش میکنم به افراد جدید استخدام در انتخاب دقت کنید .خدایا چه کسی باید به داد ما برسد درمان انها بهتر -حقوق انها بهتر -وام انها بهتر و... خدایا شما کمک کن که تا حالا برای دفاع از ارزش های انقلاب به خیابانها امدیم وفریاد زدیم و حال گوش شیطان کر برای بی عدالتی چندمسئول پایمان بلغزد .خدایا ان روز را نبینیم خدایا تو فرجی بفرما
Iran, Islamic Republic of
ناصر
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اقای روحانی عزیزکه باهزاران امیدبه شمارای دادم بدانیدهیچ کس خاطره خوشی ازشمانداردلااقل درموردحقوق بازنشته هایک لطفی بکن تااین قشرزحمت کش یک خاطری خوش بیادگارداشته باشندولی میدانم نرودمیخ اهنی برسنگ
Iran, Islamic Republic of
بازنشسته
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
میکم قراربود با شروع همسانسازی درطی چند سال حقوق پایه بازنشسته ها رو به کارمندها نزدیک کنند الان سوال من اینه اگر تورم به بالای 47 درصد رسیده انوقت دارند21 درصد اضافه میکنند خوب این خودش25درصد عقب افتادکی میشه فقط واسه امسال.....این یعنی اینکه اختلاف بیشتر هم میشه مادلمون به چی خوش..!
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اینها
همان استخدام ۵۰ درصد سهمیه میباشند و سواد ملاک نیست
که نتیجه فلج شدن جامعه شده .هیچ کس نمی تواند معما را حل کند.انتخاب فک و فامیلی همین است.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
هیچ صیادی از جوی حقیری که به مردابی میریزد مروارید صید نخواهد کرد فروغ
Iran, Islamic Republic of
بازنشسته
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
ممنون از علطاف عزیزان در سازمان تامین اجتماعی، حقوق یک بازنشسته بعداز سی سال خدمت، به اندازه حقوق یک جوان با سابقه کف، یعنی یکسال، هم نمیرسه، ممنون از لطف شما
Iran, Islamic Republic of
غلامرضا نصوحیس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام من راننده بیابون بودم نه چشم دارم نه تن سالم حالا مستمری بگیرم قصاوت کنید
Iran, Islamic Republic of
بی تامین
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اگر مسئو لین ذیربط فقط لحظه این ناله های بحق را توجه کنند غرق شرم باید آز پیشانی بیرون بزنه ........
Iran, Islamic Republic of
پروانه
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
بخدا خسته شدیم از امروز و فردا کردن مسئولان یه کم به فکر ما بازنشسته ها باشید اگه زحمت نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خیرنبینید.من بازنشسته ام بخدادیروز۹۵۰تومن هزینه درمان دادم۸۰۰تومن مونده توکارم.داماددارم نوه دارم.خیرنبینه باعث عقب افتادن افزایش حقوق را.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
جالبه چنان اقای نوبخت اول سال باد تو قبقبش مینداخت که ما حقوق بازنشسته های کشوری ولشکذی رو زیاد کردیم کسی نیست بگه جناب نوبخت وقتی دستان رو تو صندوق تامین اجتماعی میکنید و250 هزار میلیارد پول صندوق که مال کارگرهای بدبخت هست باید هی عرد بدین که ما چنین وچنان کردیم ولی وقتی نوبت خود کارگر بدبخت میشه میگید به ما مربوط نمیشه. بودجه نداریم
Iran, Islamic Republic of
رحیم خاوریپور
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اگربه خداوروزحساب اعتقاددارید،پایتان را ازدیدگاه روی گردنم بردار نا........
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
واقعا خسته نشده اید از انتشار مکرر مشتی اراجیف و خزعبلات ؟؟؟!!!
مدتهای مدیدی است که هیچ کس این خزغبلات را باور نمی کند .
دولت سالیان سال است که هزاران میلیارد اموال تامین اجتماعی را خورده و پس نمی دهد.
سازمان تامین اجتماعی یک سازمان مستقل است که تمام دارایی و سرمایه آن از جیب کارگران بیرون آمده و دولت هیچ حقی در آن ندارد ولی کل این سازمان و دارایی های آن را غصب کرده است .
کسانی که به عنوان نماینده کارگران در شورای عالی کار حضور دارند به هیچ وجه نماینده کارگران نیستند . مشتی عروسک خیمه شب بازی هستند. کارگران که حق داشتن هیچ اتحادیه مستقلی ندارند چگونه می توانند نماینده ای داشته باشند ؟
خانه کارگر یک تشکیلات دولتی است و مطیع و گوش به فرمان دولت .
واقعا نمی دانید شما که این ارجیف و خزعبلات را پیوسته و مکرر و با اشکال مختلف منتشر می کنید موجودات تهوع آور و ... هستید ؟؟؟!!!
حقوق یک کارگر در سال 1357 معادل چند گرم طلا بود ؟
جقوق یک کارگر در حال حاضر معادل چند گرم طلا است ؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
3
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
پول تامین اجتماعی بیت المال که هیچ پول یتیمه،پول خودشونم نمیدید پا از رو گردن یتیم ها بردارید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
تو رو خدا فکری بحال بازنشسته ها با 10 سال کنید که با حقوق450 هزار تومان میشه زندگی کرد پول دارو ودرمانمون هم نمیشه
خانمی هستم با 60 سال سن که با 10 سال سابقه بازنشسته شدم بخدا اگه توان داشتم ومیتونستم کار کنم خودم رو بازنشسته نمیکردم ما هم چشممون به تصمیمات عادلانه دولتمندان است چرا فرقی باید باشد بین بازنشسته های کشوری وتآمیین اجتماعی به امید نگاهی انصافانه
Iran, Islamic Republic of
ابراهیم
1
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خواهش میکنیم دولت هیچ عجله ای نکند مهمترین مسئله دولت تعیین میزان افزایش قیمت و مجوز دادن به بازار برای افزایش قیمت است حالا وزیر و مسئولین تامین اجتماعی که افزایش حقوق ۹۹ را در فروردین گرفتن حالا هر وقت دلشان خواست و خوراک خبری نداشتند پای خود را از گلوی بازنشستگان برمیدارند و برایشان تصمیم میگیرند
Iran, Islamic Republic of
محمد م
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
انشاالله. الا. برکت. الله....
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
هنوز شلواری به مانداده اید حالا دارین می دوزین همش میگین بکش بالا بکش پاین خواهش میکنم دیگه بس کنین،
Iran, Islamic Republic of
فرزند بازنشسته
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
باسلام این بود آرمان های امام این بود حکومت اسلامی وعدل علی چیزی که حقمونه رو بهمون نمیدن بعدازاین همه سختی وکارگری وپرداخت30سال بیمه وپیروشکسته وناتوان شدن پدرامون واقعا با1600حقوق نماینده هامیتونن زندگی کنن که فکر مانیستن وبعداز4ماه هنوز ب خودشون زحمت ندادن یه جلسه درست حسابی بگیرن واقعابااین وضع دیگه امیدمون ب آقاامام زمان هست ک ظهور کنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
حقوقی که بالا نرفت به جهنم چرا جنسا زودتر از حقوقا بالا رفت؟
یکی اینا جواب بده سه ماهه دعوا سر حقوق باز نشسته است آخرش هم زور بزنید تهش دویست تومان بالا میاره دیگه اونم با منت خدا از زمین ورتون داره
United Kingdom
طاهر
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
در دادگاههای اختلاس و رشوه رقمهایی ذکر میشود که من مستمری بگیر تامین اجتماعی نمیدونم چند تا صفر داره اون رقمها
و یا حقوقهایی که خود مسئولین و کارمندان تامین اجتماعی کمترین رقم یک کارمند جز’ و یا آبدارچی در یک اداره تامین اجتماعی در یک شهرستان دور افتاده کمتر از 3.5 میلیون نیست تا چه برسد کارمندان یا مدیران و یا مسئولان این سازمان
چطور از اینها اپتظار داشته باشیم که ما را با این حقوق نا چیز درک کنند
هنگامی ما را درک میکنند که در موقعیت ما قرار بگیرند
این یعنی تبعیض یعنی بی عدالتی سی سال زحمت بکش و هرماه حق بیمه را به این سازمان پرداخت بکنیم و در مقابل سازمان برای ما ببینید چیکار میکند حتی قانون را که مجلس وضع کزده و دولت دستور اجرا داده ولی سازمان دارد مقاومت و بهانه تراشی میکند به ون چه که نمیتوانی از دولت مطالباتت را بگیری من که سی سال حق خودم را به سازمان تامین اجتماعی به امید اینکه در دوران بازنشستگی حمایتم میکند دادم ولی کو حمایت؟
United States
مستمربگیر تامین اجتماعی
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
هیچ منتی نیست که دولت محترم بخواهد سرما بگذارد حتی بدهی خودرا به سازمان تامین اجتماعی نداده که حق الناس هست

واقعا دیگه خسته شدیم از این وضع که امروز و فردا می کنند ماهم غرور داریم که حتی درسن کهولت و پیری با روح و روان ما بازی میکنید
از دولت محترم گله داریم که بین ما با کشوری و لشگری و عیره فرق و تبیعیض گداشته است آنها حتما تخم دو زرده کرده اند متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
پاتو از گردنم بردار نمیتوانم نفس بکشم اقای نوبخت من یک ضایع نخاعی هستم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
قسمتی ازمردم راکه بازنشسته هستند مشغول کرده اند.عده ای راباکرونا وعده ای رابه این روشها
Iran, Islamic Republic of
یه بازنشسته بدبخت تامین اجتماعی
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خدا ازتون نگذره انشالله گریبون خودتون و خانوادتونو بگیره نداری و ناچاری به زمین سرد بخورید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
مارامسخره داریدافزایش حقوق مستمری بگیران کی واریز میشود
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به خدا قسم می خواهم خود کشی کنم کرایه منزل ندارم نمی دانم چکار کنم ترا خدا به گوش آقای روحانی برسونید یک بازنشته هستم بازم می گم به فکر ما باشید
Iran, Islamic Republic of
سید جعفرکاظمی
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
من یک بازنشسته ام میدانم که افزایش خقوق بازنشسته یعنی چه . ولی نمیدانم این وقت کشی برای چیست؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
همان.حقوق
98بسه.مابقی.شو.بردارین.واسه.خودتون.زندگی.شماخرجش.بلاست.ممپونم.ازشما.متشکرم.لطف.شما.عزیزبرادر
Iran, Islamic Republic of
محمد فیروزآباد
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
من هم سال آینده بازنشسته میشم
خدا بهمون رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
علی
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
چرا ما همیشه الماس می‌کنیم ،،،،،توی سزشان بخوره
Iran, Islamic Republic of
خارجی
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
تمام انهاییکه شش ماه است اب را گل الود میکنند تا کار درست نشه از خدا میخواهم همه شان کرنا بگیرند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام خدا لعنت کند کسی که حق وحقوقه بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی را زیر پا میگزارد
Iran, Islamic Republic of
عل
0
1
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اگر نمی توانید حق ما را بگیری بکش عقب بی وجدان مردیم سکته کردیم
Iran, Islamic Republic of
بازنشسته تامین اجتماعی
0
2
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
لطفا افزایش کلیه سطوح برخسب سنوات پرداخت وحق بیمه پرداختی طبق قانون انجام شود
Iran, Islamic Republic of
منتظر
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
تخم مرغ شد شانه ای سی هزار
اقای وزیر خواهشن بروبذار یک رفتگر شهرداری جات بیاد بهتر میفهمه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
کارگرا ۲۰۰الی ۵۰۰هزارتومان حق بیمه پرداخت کردن که بالای ۲۳٪ را برای کارگراکارفرمائی محترم پرداخت کرده ولی یه بازنشسته دولتی در زمان کار از حقوق این آقایون یا خانمها بند بازنشستگی جدا بند بیمه خدمات درمانی وبیمه مکمل جدا مالیات جدا که سر جمع میشه بالای یک میلیون کسر شده حالا یه کارکر بازنشسته بااین مبلغ ناچیزی که پرداخت کردی که بیشترش را کارفرما پرداخت کرده هم بازنشسته شدی وهم دفترچه درمان داشتی انتظار بی جایی داری که به اندازه بازنشسته دولتی دریافتی داشته باشی مثل این که یه نفر یک میلیارد داخل بانک داره ونفر دوم ۱۰ میلیون بعد به بانک بگه من باید به اندازه یک میلیاردی سود میخوام خنده دار نیست
Iran, Islamic Republic of
ناصر
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
اقایون اینقدربازنشته هاراسرکارنزارن اگه نمیتونن برن کنارشایدکسان دیگری بیاییندوتکلیف این مردم خدازده راروشن کنند تاامسال ه تموم نشده
Iran, Islamic Republic of
به دنبال عدالت
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
واقعا باید تاسف خورد که چه انسان هایی میخواهند برای ما تصمیم بگیرند البته باید دید که چه کسانی انها را در راس این کارها گذاشته اند انها هم دست کمی از اینها ندارند کاش به جای اینکه ببینند در گوشه و کنار دنیا چه اتفاقی می افتد کمی هم به داخل مملکت خودمان نگاه میکردند و خود را به کوری نمی زدند ما انقدر در این کشور مشکل داریم که مثنوی هفتاد من کاغذ است
Iran, Islamic Republic of
سیمرغ
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به نظر بنده باید این جلسات یکماه مانده به سال جدید گذاشته شود تا همان ماه اول سال عملیاتی شود،نه اینکه چند ماه هم به بهانه های مختلف کش وقوس پیداکند.مگربازنشسته تامین اجتماعی چه گناهی دارد؟ انشااله مدنظرمسئولین قرارگیردممنون
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
عدالت خدارو کی باید دید من خسته ام از عدالت
Iran, Islamic Republic of
عبدالمجید غلامی
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام،شب خوش
و طولانی شد این معنی که ما داریم حقوق بعنی؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
خدا به داد برسه مخصوصا مستاجران بینوا
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
به خدا کارد به استخون رسیده ازاین همه گرونی تاکی دیگه باید صبر کنیم قصد های کمر شکن وخرج ودارو وغیره دیکه تاکی تاچه وقت ولله بلله داریم بزور میگزرونیم قرض میکنیم تا حقوق برسه کلی زیر بار قرض موندیم مریض داریم معلول داریم دوتا نه یکی. یه فکزی بکنین برای این بازنشسته ها درمونده دیگه نای نفس کشیدن ندارن
Iran, Islamic Republic of
Salam
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام حالا اومدو شد2و800مگه کفاف خرج یه خانواده4نفره رو میده؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
رئیس،معاون ومشاور ونماینده باصطلاح کارگردوازده ماه سال رامیخوابندوسال که تحویل شدیهویادشان میافتدکه کارهم بایدحقوقش اضافه شود!!مگررئیس ومعاون ونشاورونماینده کارگردرطول سال بعدازدیماه فرصت نمیکنندویانمیدانندکه برای اضافه حقوق کارگروبازنشسته بایداضافه شودتااین بلابرسرکارگرنیاید؟ که بعدازسه ماه ازسال جدیدهمچنان باحقوقرسال قبل صورت خودراباسیلی سرخ نگهدارد؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
Azar mohamadiy
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
فقط زنده هستیم نگید تامین اجتماعی زین پس بگویید تامین برده داری
Iran, Islamic Republic of
Mamal
0
1
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
یعنی خاک بر سرتون با این مملکت داری که میکنین هرکی جای شما بود مملکت وضعش خیلی بهتر بود نه اینکه زورتون به چهارتا بازنشته برسه که بدبختا یه پاشون لب گور هست وای بر شما خدا خودش انتقام ازتون بگیره
United States
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خجالت داره اینقدر حرف نزنین عمل کنید بسه خسته کردین همه رو
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
وقتی خودشون حقوق نجومی میگیرن، ۴ ماه سهله ۴ سال هم حقوق بازنشسته بدبخت اضافه نشه براشون مهم نیست.خیلیییی ...........
Iran, Islamic Republic of
محمدحسین هدایتی وحید
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
دست مریزاد به دولت و مجلس محترم
رکورد عدم افزایش و پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امسال شکسته شد
مگر بازنشستگان تامین اجتماعی فرزند ناتنی مملکت هستند؟
عدالت کجاست؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
تو را به حضرت عباس بدادمون برسید ،،من یک زن بیوه وسرپرست خانواده هستم بقرآن ماهی ۶۰۰ تومن حقوق میگیرم من سابقه بیمه ام ۱۲ سال بود وطبق شرایط سن ام بازنشسته شدم بخدا تو روی بچه هام شرمنده ام ،،بخدا قسم توان خرید گیلاس وزرد آلو را ندارم فقط میتونستم هندوانه بخرم که اون را هم گران کردند ومیگند صادر میشه
ترا به امام حسین یک فکری به حال ما مردم ضعیف بکنید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
وای خدا چقدر سناریو همه این چلسحها هزینه های زیادی داره از این خبر خوش قسمت بچهای شما و عزیزان شما باشحه به روز ما بنشینهامیدوارم
Iran, Islamic Republic of
حسین
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
الهی ماکه نداریم غیر تو هیچکس
خالق یکتا تو بفریاد رس.
Iran, Islamic Republic of
بهزاد دهنایی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام. باتوجه به افزایش سرسام آور قیمت ها و گذشت 3ماه ازسال بدون تعیین افزایش حقوق مستمری بگیرهای تامین اجتماعی. چقدرخوب است که تصمیم گیرندگان این اوضاع هم حقوقشان به اندازه سال قبل باشد شاید که زودتر تصمیم قطعی ومعقول گرفتند. باتوجه به تعیین حداقل سطح معیشت 5میلیون انتظار می‌رود از نهادهای نظارتی وتصمیم گیر این حداقل رارعایت کنند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سروکارتون باخدا من که زورم به هیجا نمیرسه فقط واگزارتون میکنم به خودش
Iran, Islamic Republic of
محفوظ
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
جانا سخن از زبان ما میگویی.
Iran, Islamic Republic of
ایرانی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
بابا دیگه دو میلیون و هشتصد هزار تومان اینقدر پیچ وخم نداره مگر اینکه تبعیض قاعل بشید و لشکری و کشوری را جدا از بقیه مردم بدانید که این هم در جامعه اسلامی ممکن نیست
United States
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
کمتر بخورین تا بتونید حقوق ما بدبختا رو بدین به اون خدای احدواحد پول مردم حقوق یه مشت بازنشسته سن دار و آبرو دار خوردن نداره مگه چکار میکنید شما ها بیل میزنید زحمت میکشین خدا ازتون نگذره بدین آقا زاده هاتون بخورن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
بنام خدا افراد جامعه درهر شغل برای پیشرفت مملکت زحمت کشیده اند وحالا پس از پایان خدمتشان دولت مردان نباید این گونه رفتار کنند خدا را در نظر داشته باشید مردن را درنظر داشته باشید وحق الناس را واه گرفتاران را وبترسید از اه مظلوم واقعا بترسید ان ربک لبرا لمرصاد
Iran, Islamic Republic of
زهرا سادات دختر یک بازنشسته
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
بابا جان!!!! به جای این کلمات قلمبه سلنبه که هر چند روز تراوش میکنید،، یک کلمه بگید چقدر افزایش پیدا میکنه و واریز کنید. جلسه هم لازم نیس. چون با دوتا پیامک هم حل میشه‌ . خودتون و ما رو بیشتر از این خسته نکنید. خدا رو خوش نمیاد. ای کاش فقط یک ماه در شرایط بازنشستگانی قرار بگیرید که چشم انتظار حقوقشون (حق واقعیشون بر مبنای تورم) هستند.
Iran, Islamic Republic of
مهدی تارا
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
اگر تصمیم گیرنده بودم همه حقوق های اقشار رو برابر محاسبه چون همه بندگان نند و همه انسان .... اگر برابری باشه همون عده بالاجبار حقوق رو افزایش میدن که گشنه نمونند
Iran, Islamic Republic of
علی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
وقتی رهبر ،دیوان ،مجلس ،قوه قضائیه ،رئیس جمهور و......همه درمورد حق بازنشستگان تامین اجتماعی سفارش میکنند وعملا کاری نمی شود چرا تامین اجتماعی جرات کرده حرف آقایون را گوش نکنه .
-
امیر هوشنگ روشنای
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
واقعا شما اسمتون گذاشتید آدم بخدا میترسم اسم دیگه ای روی شما بزارم میترسم اون روز قیامت از من به خدا شکایت کنن که چرا این اسم روی شم گذاشتم.... سه ماه بازنشسته هارو سرکار گذاشتید
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام فقط مگر برا ی راضی خدا کار می کنیم بعد افزایش حقوق از ما تامین اجتمای بازنشستگان خیلی بهتر است وهم از فروردین حقوق دارند فرق گذاشتن دیگر به چه می گویند ما زندگی می کنیم اگر گران هست برای همه هست فرق نگذارید ما هم حقوق کم است چرا صدا ما کسی نمی شونید
Iran, Islamic Republic of
مجید زندی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
تا گوساله گاو شود دل صاحبش کباب شود. شما را به خدا اینقدر خودتان را به آب و آتش نزنید ! یوقت خدای نکرده از دست میرین و همه ما رو گرفتار میکنین. چه عجله ایه حالا وقت هست.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خدا به آن کس به مردم وفقر ظلم مکنندلعنت زات فرد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
اگر آن پلیس نامرد آمریکایی که زانویش روی گردن آن فرد سیاه پوست گذاشت بعد از ۹ دقیقه جانش را از دست داد وراحت شد، ولی ما وبازنشستههاچی،،، شما دولتی ها زانوی خود را روی گردن ما گذاشتید ولی نه میمیریم ونه میتوانیم زندگی کنیم چون هی زانویتان بر می دارید وهی فشار می آورید پس تورا به خدا قسم این حقوقی که میخواهید افزایش دهید زودتر افزایش دهید ،چرا بخا طر منفعت خودتان امروز و فردا میکنید،،،،،
Iran, Islamic Republic of
علی بی غم
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
فقط موز بخورید. ..هزینه ای همه جلسه پول یک سال حقوق،کارگر میشود خجالت بکشید ...جای امام سبزه تا تکلیف همتون را روشن میکرد.... اسم خودشون می زارم مدیر ...بلا نسبت
Iran, Islamic Republic of
علی بی غم
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
فقط موز بخورید. ..هزینه ای همه جلسه پول یک سال حقوق،کارگر میشود خجالت بکشید ...جای امام سبزه تا تکلیف همتون را روشن میکرد.... اسم خودشون می زارم مدیر ...بلا نسبت
Australia
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
هرروز دارید تمدید میکنید تکلیف مارو مشخص کنید..اگه ی ورصد احتمال میدادیم اینجور میشه بیمه نمیریختیم همون پولو میدادیم طلا ویا سکه الان منتظر شما نمیشدیم ک سیر بشید بعد تکلیف مارو مشخص کنید
Iran, Islamic Republic of
افسرده
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
من یک بازنشسته ام پایت را از روی گردنم بردار،
نمی توانم نفس بکشم

شعار همه بازنشستگان
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
الملک یبغی مع الکفر ولا یبغی مع الظلم.روزی میرسد که ....
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
انشاالا به در باز نشسته ها گرفتار شوید تا بفهمین اونا چی میکشن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
اونی که میگه دولتیها مالیات و بازنشستگی و غیره پردخت کردن عوضی شما فقط ٩% ارحقوق مبنا را پرداخت کردید ولی کارمند تامین اجتماعی از تمام سرفصلهای دریافتی ٧%پرداخت کرده که دو برابر پرداختی دولتیها میشه که تمام ایتمهای حقوق رو در بر میگیره مگه دولتیها هم دفترچه ندارند بعد مگه تامین اجتماعی هم مالیات نمیده در ضمن تو هم از این دولتیهایی هستی که برای کارگران تامین اجتماعی نظر میدن لطفا اطلاع از موضوعی نداری حرف نزن الکی
Iran, Islamic Republic of
در باتلاق تامین اجتماعی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
این گردنه هزار پیچ را برای سر دواندن بازنشسته ها درست کردن این جلسات هم برای این است که ببینند چطور میتونن قضیه رو ماست مالیش کنن بره اما میترسن ملت بریزن بیرون برا همین توش گیر کردن اینبار دیگه ما نباید کوتاه بیایم حق گرفتنیست چند ساله بقیه رو ۶۰ الی ۷۰ درصد اضاف کردن الا بازنشسته های بی عرضه تامین اجتماعی باید از حق خودمون دفاع کنیم
Iran, Islamic Republic of
هم وطن
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سخنان امام چه شد اما تو قبر تنش میلرزه خجالت داره
Iran, Islamic Republic of
بی نام
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
فقط خدا لعنت کنه یه روز میاد که محاکمه بشن و جوابگو بشن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
1
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
لعنت خدابرشما سه ماه از سال گذشته تورم صد برابر ما هنوز حقوق پارسال را میگیرم ما که کاری از دستمون بر نمیاد فقط خودتون میدانید وخدا البته اگه بشناسید
Iran, Islamic Republic of
Yaghoosh
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خاک عالم تو سرتون اگه برا خودتون بود الان تصمیم گرفته بودین آقا زاده هاتون میفرستادین یه دوره خوشی ما هم که علف هرز هستیم برید بمیرید که مردن حقتونه که این همه آدم بازنشسته رو منتظر گذاشتین برا دوقرن اضاف حقوق به حق ابوالفضل خجالت بکشید از این پیامای که مردم دارن میفرستن یعنی برا گرفتن حقشون باید به شما التماس کنن که حتی این پیاما روهم نمیخونید اگه وجدان داشتید این همه بی حرمتی به این همه بازنسشته ی گرفتار نمیکردید من که سپردمتون به دو دست بریده ابالفضل که جواب گوی ظلم شما بشه.
Iran, Islamic Republic of
هم وطن
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
باسلام این همه ناله وافغان واسه چیست موقع انتخابات بایدچشمهارا باز کرد ودرست انتخاب کردوقتی نماینده ای را به مجلس می فرستیم که هنوز صندلی خودرا نمی شناسدکه کجا بایدبشیند درباره افزایش حقوق خودشان حرف می زند همین می شود که هست وقتی 22 بهمن،یا روزقدس می شود همه یک روح در هشتاد وچند میلیون بدن هستیم ولی موقع بهره مند از بیت المال که می شود عده ای اندک هستندکه ازرانی حساب می شوندوسر در اخور بیت المال می کنندوشکم های گنده شان را گنده تر میکنندواخر اینکه خدا لعنت کند انها راکه پدر ملت دراوردن
Iran, Islamic Republic of
مادر
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام من یه مستمر بگیرم که ماهی ۱۶۰۰حقوقمه خدا شاهده برنجم تمومه یخچالم خالیه ، پیش فرزندم سرافکنده شدم از بس امروز فردا میکنم شمارو به خدا به دادم برسید ، سرپرست خانواده ام کمکم کنید منم بتونم برای فرزندم مادری کنم
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
یه کم برسید به حال زار مستمری بگیر..طبری رو اگر بچلونین مشکل همه مستمری بگیران حل میشه..دیگه فقط باید بریم یه فکری بکنیم..آبی از شما برای ما گرم نمیشه..فقط به فکر خودتون هستین..اون که چشمش به در است..روزیش توی...........
Iran, Islamic Republic of
سرگردان
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
ادم می مونه چی بگه ای خدایی مهربان ماجزدیگرامیدی نداریم ای دادرس بی کسان از بی پولی یی کارگرخودشو دار می زنه یکی شرمنده زن بچه است یکی یی عمرزحمت کشید دیگه نایی براش نموند بازباید بره سرکار خدا به تو توکل می کنیم الله خیران فی ماواقع
Iran, Islamic Republic of
سرگردان
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
ادم می مونه چی بگه ای خدایی مهربان ماجزدیگرامیدی نداریم ای دادرس بی کسان از بی پولی یی کارگرخودشو دار می زنه یکی شرمنده زن بچه است یکی یی عمرزحمت کشید دیگه نایی براش نموند بازباید بره سرکار خدا به تو توکل می کنیم الله خیران فی ماواقع
Iran, Islamic Republic of
بازنشسته
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
هیچ وقت به فکر فشر ضعیف نبودید فقط شعار میدهید . دیگر مسوولین جز قشر مرفعه جامعه هستن ودرکی ندارند ظلم پایدار نیست . تا همین حالا هم خیلی دیر کردید مردم زیر فشارند . درامد ما نفت که مال همه است چرا یه عده اینقدر میخورند ونوه ونتیجه هم احتیاج نداره . کارگر بدبخت زحمت کش که حقشه دونبال راه و چاره هستید به بهانه مختلف ندهیدر. نا مسلمان
Iran, Islamic Republic of
محمد
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام حالا علل حساب یک مبلغی به حساب واریز میگردین جای دوری نميرفت اینقدر با اعصاب ما بازنشستگان بازی نمی کردید احترام ما ریش سفیدها را نگه می داشتید یکم رافت از خودتون نشون بدین همش دم از تصویب ووقت سوزی نمی کردین مسئولین داری امتحان پس میدان از این امتحان الهی خودتون را محک می خورید این منصب همین یکی دو روز دنیاست به آخرت فکر کنید که فقط خوبی است که میماند
Iran, Islamic Republic of
سهید
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
بنظر من این مسعولین برن بشینن تو خونه هاشون اینقدرم گند نزنن به همه چی بابا شماها رو نمیخوایم با چه زبونی بگیم
Iran, Islamic Republic of
یک بازنشسته
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سیر از گرسنه خبر ندارم سواره از پیاده فقط اسمشونو گذاشتند مسیول که حقوقهای میلیونی بگیرند وگرنه یکروز مثل ما نمی‌توانند زندگی کنند حسرت همه چی برامون مونده میوه گوشت نرغ
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
دولتها بودجه سازمان تامین اجتماعی را که کسی ویا نهادی درمورد آن سوالی ویا جوابی نمی کند مال خود می دانند وباگماردن افراد کاملآ بله قربان گو وبی اراده روز به روز دست اندازی به آن را گسترده تر می‌کنند،اراده ای واجازه ای برای تصمیم گیری در امور بدیهی سازمان نیست رییس سازمان برنامه و بودجه هم که سازخودرا می زند وانگار نه انگار که ۳۰۰هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است مجالس هم هرجا کم آورده اند تکلیف های سنگین استخدامی بردوش سازمان گذاشته اند حاصل کار این شده که بودجه ای برای صاحبان اصلی سازمان نمانده وحالا که کفگیر به ته دیگ خورده شروع به فلسفه بافی وقایم موشک بازی کرده اند.و،،،،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام خسته نباشین شما زحمت تونوکشیدین از اینها جه انتظاری دارینهرچند سیر باشه ازبس حریسن همه رو خفه میکنه ایناازهمین تیره خدا ازشون نگذره که با سفره مردم که بازی میکنن که هیچ که بااعصاب مردم هم بازی میکنن ولذت میبرن اینا شک نکن انسان نیستن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سلام من مستمر بگیر تامین اجتماعی هستم ماهی یک تومان اجاره میدم و سیصد میمونه برام به نظر شما با این پول باید چکار کرد
Iran, Islamic Republic of
امیر
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
با این همه تبرم چرا به داد مستمری بکیران نمیرسید بااین حقوق کمی که ما میکیریم آقای ربیعی خودتان را جای ما بکذارید حقوق شما زیاد است به داد ما نمیرسید بعد از سه ماه بلا تکلیفی
Iran, Islamic Republic of
محمدی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
چرا اینقدر ناله میکنید . ما خودمان این آقایان را مسند قدرت نشاندیم . مدیرانی که حالا کت و شلوار پوشیدن ولی ذات دیگری در وجودشان است انتقام من بازنشسته را فرزندانمان از گلوی شما بیرون میکشند . بنشین تا صبح دولت بدمد.......
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
دیکر خسته شدیم از دست شماهی امروز وفردا میکند حقوق کشو ی عید اضافه کردن بی سر وصدا اما مستمرها باید امروز وفردا میکند
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خجالت خوب چیزیه ..چند ماه شد الهی خدا جوابتونا بده .این همه گرانی اختلای پارتی بازی ..حالا به حقوق مستعمربگیرا ..که رسیدن موندن نمی تونن تصمیم بگیرن ..جای خودشون گرم ونرم خنک .چه کار به قشر ضعیف دارن ..این همه هزینه وقت وبرق اب وگاز میکنن تا بشینن ی تصمیم بگیرن ....درصورتی که خودشون حقوق یا مفت میگیره ..حقوق ی مستعمری بگیر پول ی دست لباس زن وبچه تون منی شه ..ماهم خدایی داریم
Iran, Islamic Republic of
بینام
0
1
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
دولتی که نتوانسته که سه ماه از سال جدید رفته تکلیف حقوق بازنشسته رامشخص کنه باید این دولت بره غاز بچرانه واقعا این شعار که در امریکا رایج شده که ومقامات دولتی خودشان همیشه اعلام میکنندزانوت راازگلوم بردار نمی توانم نفس بکش درایران خیلی بدتر از امریکا داره اجرا میشه وکسی هم جرات نداره نفس بکشه
Iran, Islamic Republic of
ایران
0
1
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
وقتی دولت مسئولین وجود و جرات اداره حکومت را ندارند پس بیخود میکنید وارد این زمین میشوند والا موقع صادرات نفت بچه هم میتواند مثل شما اداره کند فقط وجدان ان کودک اجازه سواستفاده را به خودش نمیدهد
Iran, Islamic Republic of
حامد
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
لعنت بهشون با این حقوق که میدن
Iran, Islamic Republic of
امین
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
ایا شکستن حرمت پدران خانواده با دستان خالی نام دیگر عدالت است
Iran, Islamic Republic of
باز نشسته
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
لطفا سرپرستی تامین اجتمایی‌را بدین بدست ان مدیری که که شبه قیمت بنزین را دویست در صد بالا برد
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
چطور موقع افزایش حقوق بقیه اقشار حقوق بگیر سریع همه چی تصویب میشه فقط برای قشر بازنشسته و مستمر بگیر و کارگر یکسال وقت میخان تا فک کنن بسه دیگه پول اینهمه جلسات مسخره همون هزینه افزایش حقوق ما بدبختا میشد
Switzerland
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مسئولین محترم مواظب خود باشید بعلت شیوع و حمله ویروس کرونا، در جلسات تعیین حداقل حقوق کارگران و مستمندان مستمری بگیر شرکت نکنید .به آه خانواده این قشر مظلوم گرفتار خواهید شد،سرمایه تأمین اجتماعی مثل گوشت قربانی تقسیم کردید ،اکنون برای تعیین حداقل مزد نق می زنید ،
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
اگر قرار براین است مجلس قانون تصویب کند ودولت آنرا اجرا نکند.وقوه قضائیه هم سکوت کند .پس چرا از اول اینگونه عمل می کنند .وبرای مردم ایجاد حق دست نیافتنی می کنند،پوز داشتن قوانین مترقی و عمل نکردن به آن بدترین سوءظن را درمیان مردم ایجاد می کند ،مسئولین دولت که حاضر نیستند مطابق قانون حقوق قشر ضعیف جامعه را اجابت کنند ،چه انتظاری از عملکرد خود نزد مردم دارند.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خدالعنت کنه دروغگوهای حقه باز تمام سرمایه پول مملکت تاراج بردن حالا واسه چندرغازحقوق هرروز جلسه بذارید به ریش سفید بازنشسته ها بخندیدمیوه وشیرینی میل بفرماییدبعدش بی نتیجه بلندشدید برید تفریح وخوشی ان،شاالله ازحلقومتون دربیادشماهامابازنشسته هاروبه مسخره گرفتید ۱۵۰۰ ته جیب بچه هاتون یه روزه نمیمونه چه برسه برایکماه ماه که عروس ودومادنوه داریم خدا سزاتونو بده الهی آمین
Iran, Islamic Republic of
........ممممم
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
اینقدر‌داد‌از‌همسان‌سازی‌نزنید‌همش‌دروغ‌است‌دروغ
Iran, Islamic Republic of
فاطمه
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خاک عالم برسربی لیاقت شما ک نمیتونید بعد چندماه حق حقوق مستمری بگیران رو بپردازیبد فقط بنشینید توجلسات به ربیش سفید بازنشسته ها بخندید. ۱۵۰۰ پول دوادکترتون بشه الهی که بی رحمید من بی سرپرست باچندتا نوه وعروس دوماد چکارکنم با ۱۵۰۰
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
آقاجون چقدر ساده هستید تمام بودجه تعمین اجتماعی رو خوردن یک لیوان آب از روش پولی نمانده تا حق بازنشستگان را بدهند صندوق خالی برای همین که سر کار هستید آره دادا
Iran, Islamic Republic of
مریم طهرانی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
برای همسان سازی حقوق کارگران همیشه میگفتند انشالله از سال بعد تامین اعتبار میشه . همسان سازی اجرا میشه . حالا هم که شده انشالله در هفته میش رو تصمیم نهایی گرفته میشه . هفته نهایی هم تا بحال چند ماه رو طی کرده و هنوز نیومده . یاد یک خدا بیامرزی افتادم قرار بود بره سر کار و کمک هزینه برای خانواده بیاره . هر وقت میپرسیدند پس از کی میری سر کار میگفت انشالله از شنبه میرم سر کار . حالا حقوق کارگرها هم انشالله شنبه تصمیم نهایی گرفته میشه . کدوم شنبه خدا عالمه؟ کارگرها خق دارند دل به کار ندن و کارها رو سرسری انجام بدن . سوپور محله جارو رو طوری میکشه نصف آشغالها میمونه نصفش جمع میشه . و......کار درست میخواین حقوق درست هم بدین .
Iran, Islamic Republic of
علی
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
آقایان حق گرفتنیست یک روز خواهیم گرفت دیر نیست جواب خواهند داد انشااله
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
با سلام اقای مدیر عامل تامین اجتماعی بفرمایید چقدر حقوق میگیرید اگر انسانی اگر مردی بیا با ۱۶۰۰۰۰۰ هزار تومان بعد از سی سال حق بیمه دادن یکماه زندگیت را بچرخان پول مفت میگیری بعد مخالف همسان سازی واضافه حقوق یک مشت بازنشسته شریف که در زمان جنگ تحمیلی همه جوره در خدمت جبهه وانقلاب بودن ساز نا کوک میزنی تو وامثال تو مثل لاشخورها از تن های نحیف ارتزاق میکنید لعنت خدا بر شما باد
Iran, Islamic Republic of
محمد رضا
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
سی سال لیست پرداخت کردم ،سازمان تامین اجتماعی گفت ،بدلیل اینکه سن شما چهل و هشت سال هست بازنشستگی به شما تعلق نمیگیره، دو سال دیگه لیست پرداخت کنید در عوض حقوق ۳۲ روزه خواهید گرفت ، الان ده ساله بازنشت شدم ،حقوق سی روزه به بنده پرداخت میشه ،ایا این عدالته ؟ !!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
ساربان
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
این یعنی مرگ تدریجی پاتونوبردارید داریم خفه می شیم
Iran, Islamic Republic of
مستمری بگیر بازیچه دولت
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
خدایی خجالت داره هر وروز میشنویم میلیاردها تومن پول غیب میشه یک عمر پولمان دست سازمان اجتماعی بوده حالا قراره پول خودمون و بدن زورشان میاد دولت قبل از اضافه کردن حقوق ما اب،برق و گاز را گران کرد که قرار بود مجانی باشه ولی زورش میاد حق کارگر بده الان اگر افزایش حقوق مسئولان بی بخار بود سریع تائید شده بود در طول عمرم دروغگوتر از دولت ندیدم بگه اینقدر با خنده مردم را به تمسخر نگیر
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
با این اعدادو ارقام ونرخ تورم خودت هم نمیدانی داری چی میگی
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مادرمن مستاجره ونمیتونه هزینه خودشوخواهرم وبااین گرونی بده ازهمه جاقرض کرده به امیداضافه حقوق خداکمکشون کنه
-
ناشناس
0
0
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
بازنشسته نفت ده ها میلیون دریافتی دارند وتامین اجتماعی یک میلبون وپانصد ، تبعیض وبی عدالتی تا کی
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
حقوق معلمان دو میلیون اضافه میشه در حالی که در سال روی هم شش ماه هم کار نمی‌کنند ولی یه کارگر بدبخت که سی سال شبانه روز تو سرما و گرما کار کرده این وضعیتش تو جامعه ما متاسفانه بی‌عدالتی بیداد میکنه
Iran, Islamic Republic of
Gandom
0
0
سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
واااای برشما که دین و ایمان مردم رو دزدین. واقعا خجالت نمی‌کشید چندماهه سر چندرغازی که 30سال از خود کارگرا گرفتین که الان بدین بهشون بحث میکنید. از اون جلسه میایید بیرون خواب راحت دارین؟؟؟ هرچند اونقدر شکم هاتون پر شده که صدای حق و آه و نفرین و درد مردم رو نمیشنوید. لحظه ای نیست از تصور این بازی‌ها چندماهه تمام وجودمون به خشک نیاد و خدا رو صدا نکنیم و واگذارتون نکنیم به خدا.
خدا هدایتتون کنه....
Iran, Islamic Republic of
فرهاد پناهی
0
0
دوشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۹
آقای رئیسی اول در بیعت با امام راحل قانون گریزی در پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را شروع بفرمائید چهار ماه از سال گذشته کميسيون تلفیق با تایید شورای نگهبان کف حقوق کليه بازنشستگان دو و هشتصد باید باشد.دروغگو منافق است و منافق از کافر بدتر.فرمایش خداوند متعال در قرآن مجید
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
بازار
خواندنی ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

دوج چارجر SRT هلکت Redeye برای ۲۰۲۱ معرفی شد+عکس

با ۱۰۰ هزار تومان چند کیلو میوه می‌توان خرید؟

شناسایی ۳۴ هزار ساختمان ناایمن در تهران

پیامد‌های کاهش تولید نفت در جهان/ انرژی‌های جایگزین نفت بازار را قبضه می‌کنند

راه‌اندازی سامانه تأمین اجتماعی برای شاغلان دورکار کسب‌وکار‌های مجازی

اینستاگرام و فیسبوک با بنرهای تبلیغی، استفاده از ماسک را به کاربران خود یادآوری می‌کنند

چرا نرخ سود بالا رفت؟

کنکور ۹۹ به تعویق می‌افتد؟

گلکسی M۴۱ سامسونگ احتمالا به باتری ۶،۸۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز می‌شود

فریب پیامک‌های فروش تور خارجی را نخورید

وبسایتها قیمت مسکن را درج نکنند

انتقاد از درج قیمت در آگهی‌های اجاره مسکن

سرانجام قیمت گوشت و مرغ در بازار

راهبردمان تبدیل وارد کننده به تولید کننده و اتصال سه حلقه تولید تامین و توزیع در اروند است

کلاهبرداری‌ در پوشش فروش اینترنتی

کلید قطع مارپیچ قیمت‌ها

جزئیات بیمه و دیه حادثه دیدگان کلینیک سینا

لغو بازی‌های استقلال در لیگ برتر

«باگ» بزرگِ بورس!

افزایش مجدد حقوق کارمندان و بازنشستگان ممکن هست؟

ظریف: حذف دلار از مبادلات را با تهاتر دنبال کرده‌ایم

۱۲۰ امضا برای طرح سوال از رئیس جمهور

قیمت انواع گوشی موبایل امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹+جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹+جدول

قیمت خودرو‌های سایپا امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹+جدول

قیمت سکه و قیمت دلار امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹ +جدول

مسافران به پروازهای فرودگاه پیام روی خوش نشان دادند/ ظرفیت پروازها از فرودگاه پیام تکمیل است

زیان ۲۵ درصدی موسسات کرایه اتومبیل از کرونا/ رانندگان آژانس در انتظار حمایت دولت

با سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد قشم و مشوق‌های آن آشنا شوید

بیوگرافی همسر دوم پیمان قاسمخانی + تصاویر

ویتامین‌هایی که با کرونا مقابله می‌کنند را بشناسید

ایران خودرو تولید ۴۰ قطعه با فناوری پیشرفته را به صنعتگران داخلی سپرد

افزایش لحظه‌ای مبتلایان کووید ۱۹ در مشهد

اختصاص ۲۸۰۰ میلیارد تومان برای افزایش عائله‌مندی و بیمه تکمیلی بازنشستگان

اینفوگرافی/ مقایسه قیمت‌ ماشین‌های دست دوم در ایران و آمریکا

استقلال باید با پارس جنوبی بازی کند

ظروف بیماران مبتلا به کرونا را چگونه بشوییم؟