قیمت گوشت در ماه محرم افزایش می‌یابد

قیمت گوشت در ماه محرم افزایش می‌یابد

نیما حبیب‌فر، عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان گوشت گاوی، از احتمال افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت گوشت در ماه محرم خبر داد. این در حالی است که اکنون کشور با مازاد تولید بیش از چهار میلیونی دام مواجه است.
افزایش تقلب در بازار برنج

افزایش تقلب در بازار برنج

گرانی قیمت برنج و شکستن رکورد کیلویی ۱۸۵‌هزارتومان این روزها بسیاری از سودجویان را بر آن داشته تا با اختلاط محصول ایرانی با خارجی از این کیسه‌های برنج جیبی برای خود بدوزند.
حقوق و دستمزد باید چقدر افزایش یابد؟

حقوق و دستمزد باید چقدر افزایش یابد؟

راغفر با تاکید بر این که در سال آینده حقوق و دستمزد باید حداقل افزایش ۴۰ درصدی روبرو شود تا قدری قدرت خرید از دست رفته مردم، بازیابی شود، گفت: به دلیل همین عملکرد نادرست دولت بر سر تعیین حقوق و دستمزد است که در سال جاری تنها ۹۰۰ عضو هیئت علمی جوان دانشگاه‌های سراسری و بیش از ۳ هزار پزشک مهاجرت کرده‌اند، به طوری که امروز مهاجرت نخبگان کشور به یک چالش عمده تبدیل شده و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، کشور از نخبگان و متخصصات تهی خواهد شد. این درحالیست که دولت نیز هیچ برنامه‌ای برای اصلاح این وضعیت ندارد.
تهرانی ها، مراقب آب باشید

تهرانی ها، مراقب آب باشید

آمار و ارقام موجود در حوزه منابع آبی شرایط بحرانی را برای تهران به تصویر کشیده، تا جایی که کارشناسان نسبت به آن هشدار دادند و اعلام کردند که اگر مدیریت مصرف صورت نگیرد، آینده خوبی در انتظار پایتخت نشینان نخواهد بود.
اسپیس نمایشگاهی چیست؟

اسپیس نمایشگاهی چیست؟

اگر نمایشگاه های ملی یا بین المللی و یا حتی نمایشگاه های فصلی رفته اید، غرفه هایی را مشاهده کردید که بسیار منظم هستند. که از جنس اسپیس فریم هستند اگر شما نیز قصد برگزاری نمایشگاه دارید می‌توانید با اجاره اسپیس نمایشگاهی از مزایای آن که شامل مقاومت و استحکام و زیبایی و مقرون به صرفه بودن است بهره برد.
خواندنی‌ها
گوناگون
خودرو
فناوری
چندرسانه ای
بازار
آخرین اخبار
نظرسنجی
کاربر محترم پایگاه خبری اقتصاد۲۴، علاقه‌مند هستید کدام از دسته از اخبار برای شما ارسال شود؟
اخبار عمومی اقتصادی
قیمت‌های روز در بازارهای اقتصادی
اخبار حوزه‌های سیاسی و بین الملل
اخبار حوزه اجتماعی
اخبار حوزه فرهنگی
اخبار حوزه ورزشی
اخبار گوناگون و خواندنی شامل اخبار هنرمندان و ...
تصاویر و ویدئوهای روز