تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۳۶ نظر

زهرا امیر ابراهیمی از فرار دوست پسر و لو رفتن فیلم رابطه شان گفت

۱۵ سال پیش ویدئویی از زهرا امیر ابراهیمی بازیگر سینما و تلویزیون منتشر شد، ایران را تکان داد و تبعات ماندگاری در جامعه داشت و فصلی تازه در آسیب شناسی لایه‌های زیرین جامعه ایران بود

زهرا امیر ابراهیمی

اقتصاد ۲۴-  زهرا امیر ابراهیمی دو سال گذشته شروع به افشاگری کرد. زهرا امیر ابراهیمی در سال ۱۳۸۵ پس از لو رفتن و پخش فیلم جنجالی از روابط جنسی و خصوصی با دوست پسرش برای همیشه از ایران رفت. زهرا امیر ابراهیمی وقتی این فیلم که هم آغوشی او و دوست پسرش را نشان می‌داد منکر شد و آن را تهمت دانست و تنها به شباهت دختر در فیلم به خودش اشاره کرد. زهرا امیر ابراهیمی آذر ماه ۱۳۹۸ در حالی ۱۲ سال از ماجرای لو رفتن فیلم می‌گذشت نسبت مجید بهرامی افشاگری کرد. فیلم لو رفته از کامپیوتر زهرا امیر ابراهیمی توسط این فرد ربوده شده بود.

پس لرزه‌های افشاگری زهرا امیر ابراهیمی درباره مجید بهرامی ادامه دارد. یکی از نکات جالب توجه این است که بسیاری از کاربران می‌گویند در آن زمان ویدئو جنجالی را ندیده اند. کاربران دیگری آمده اند و این دسته را متهم می‌کنند که ژست "اخلاقی" می‌گیرند و ادعایشان "صادقانه" نیست. در این بین نیز عده‌ای دیگر ضمن اعتراف به اینکه آن زمان ویدئوی مذکور را دیده اند از زهرا امیر ابراهیمی عذر خواهی کرده اند.


بیشتر بخوانید:ناگفته های گلشیفته فراهانی از تعرض به ریحانه پارسا و زهرا امیرابراهیمی


زهرا امیر ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۰، سال ۱۳۸۵، در اوج شهرت و جوانی ناگهان با بحرانی بزرگ در زندگی شخصی، حرفه‌ای و اجتماعی اش روبه رو شد. او در آن مقطع با سریال پربیننده نرگس و در نقش "زهره"؛ دختر کوچک شوکت، به شهرت فراوانی رسیده بود و در حالی که در اوج قرار داشت ناگهان یک شبه همه چیزش را از دست رفته دید.

ویدئویی شخصی از امیر ابراهیمی منتشر شد، که نه تنها در زندگی او یک زلزله ایجاد کرد بلکه جامعه ایران را هم لرزاند. این ویدئو در مدت کوتاهی بار‌ها تکثیر و توزیع شد، بخش زیادی از حافظه گوشی‌های کم حافظه آن زمان ایرانیان را اشغال کرد. آمار ترسناکی در آن مقطع درباره این ویدئو منتشر شد. ادعا می‌شد که این ویدئو چهار میلیون بار تکثیر شده و حدود چهار میلیارد تومان گردش مالی داشته است. عددی که برای سال ۸۵ نجومی به حساب می‌آید. در همان مقطع برخی مدعی بودند که این ویدئو حدود ۱۲ میلیون نفر بیننده داشته است. آمار تکاندهنده‌ای که حیرت سیاستمداران و جامعه شناسان را در پی داشت.

در آن مقطع زهرا امیر ابراهیمی انتساب آن ویدئو به خودش را انکار کرد و آن را یک تهمت ناروا نامید. این بازیگر تلویزیون به روزنامه گاردین گفت: «منکر شباهت‌هایی که هنرپیشه فیلم غیراخلاقی با من دارد نیستم، زیرا با استفاده از امکانات گریم می‌توان فردی را شبیه دیگری ساخت، ضمنا اطلاعاتی در مورد تکنیک‌های مونتاژ دارم و می‌دانم که با استفاده از آن می‌توان چهره فرد مورد نظر را خلق کرد.» ظاهرا او تصور می‌کرد که انتشار این ویدئو کار نامزدش بوده است. این بازیگر به خبرنگار روزنامه گاردین گفته بود: «نامزدم را بعد از آن که در رابطه جنسی و زناشویی مان خیانت کرد ترک کردم، زیرا آدمی هرزه بود.»


در آن زمان پسر جوانی که زهرا امیر ابراهیمی او را نامزد خود خوانده بود، به یکی از کشور‌های همسایه فرار کرده بود که با اقدامات پلیس به کشور بازگردانده شد. اطلاعاتی زیادی از او در دست نیست. گفته می‌شود وی پس از رفع اتهام مهاجرت کرده است.

ماجرای زهرا امیر ابراهیمی جدای از ابعاد اجتماعی آن باعث شد که زندگی حرفه‌ای این بازیگر نابود شود. یک سال گذشت تب آن کمی فروکش کرد، با این حال همچنان موضوع بسیار حساسیت برانگیزی بود. زهرا امیرابراهیمی نمایشگاه عکسی برگزار کرد که بازتاب زیادی داشت. احتمال آن می‌رفت حواشی برای نمایشگاه ایجاد شود که البته این اتفاق رخ نداد.

امیر ابراهیمی پس از مدتی ایران را ترک کرد و به فرانسه رفت. او در آنجا سعی کرد از صفر شروع کند و در تئاتر فعالیت کرد. او در فرانسه در چند اثر سینمایی نیز نقش آفرینی داشته است.

زهرا امیر ابراهیمی اهل رسانه و گفتگو با رسانه‌ها نبود. از سوی دیگر او در تمام این ۱۳ سال سعی کرد که درباره ماجرایی که برایش رخ داده بود حرفی نزند. تا اینکه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ در برنامه ماهواره‌ای چند شنبه با سینا اعلام‌کرد شخصی که «فیلم خصوصی» او را پخش کرد مجید بهرامی، بوده است.

بنا به گفته امیرابراهیمی مجید بهرامی در اعترافات خود به مراجع قانونی خود را بیماری روانی توصیف کرده است. امیرابراهیمی این موضوع را پس از اعترافات بهرامی و همچنین حکم دادگاه متوجه شده است. امیر ابراهیمی می‌گوید مجید بهرامی به خاطر انتشار ویدئو خصوصی او به شش ماه حبس و برای دیگر فعالیت‌های مشابه‌اش به شش سال حبس محکوم شده بود و نهایتا چند ماهی را در زندان گذرانده و پس از آن آزاد شده است. امیرابراهیمی همینطور خاطر نشان کرد مجید بهرامی هرگز بابت اقداماتش ابراز ندامت و عذرخواهی نکرده است.

مجید بهرامی بازیگر تئاتر بوده که در طیف دوستان زهرا امیرابراهیمی و نامزدش قرارداشته است. با این حال او توضیح نداده که آن ویدئو چگونه به دست مجید بهرامی رسیده است.

سرنوشت مجید بهرامی هم تلخ است. او پس از این ماجرا با فعالیت هایش در حوزه تئاتر به یک بازیگر مشهور تبدیل شد. البته در این بین بیماری مجید بهرامی نیز باعث شد که دوستان و همکارانش بیشتر برای موفقیت او تلاش کنند و به او یاری برسانند.

مجید بهرامی در حالیکه در دههٔ سوم زندگی‌اش بود به یکباره به بیماری سرطان مواجه شده‌بود و با این بیماری درگیر بود و برای درمان بیماری‌اش و همچنین اعزامِش به کشور آلمان، خانه هنرمندان ایران و انجمن عکاسان تئاتر، نخستین اکسپو عکس تئاتر ایران را برگزار کردند که، درآمد حاصل از فروش این اکسپو نیز به درمان سرطان مجید بهرامی اختصاص داده شد.

تامدت‌ها مجید بهرامی به خاطر جدالش با سرطان به عنوان نمادی از زندگی در افکار عمومی تبدیل شده بود. او چند سالی با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد که در پایان، در روز شنبه ۲۴ آبان‌ماه سالِ ۱۳۹۳ در ۳۷ سالگی، درگذشت. مراسم تشییع مجید بهرامی با حضور گسترده هنرمندان برگزار شد.

تاکنون هیچ یک از هنرمندان تئاتر و خانواده مجید بهرامی به ادعای زهرا امیرابراهیمی واکنشی نشان نداده اند. اما افکار عمومی در روز‌های اخیر واکنش‌های گسترده‌ای به ماجرا داشته اند. بسیار از این واکنش‌ها در دلجویی از زهرا امیرابراهیمی است. کاربران شبکه‌های اجتماعی از او به عنوان یک زن مقاوم و صبور یاد می‌کنند که توانسته پس از تحمل یک شوک عظیم در زندگی خود بایستد و مبارزه کند.

برخی نیز سوال‌هایی مطرح کردند. اینکه چگونه آن فیلم به دست مجید بهرامی رسیده است؟ یا می‌پرسند که چرا زهرا امیر ابراهیمی این همه سال در این باره سکوت کرده است؟ عده‌ای این سوال را پرسیده اند که نامزد امیر ابراهیمی دچار چه سرنوشتی شده است؟ و...

کاربرانی نیز به مجید بهرامی می‌پردازند. عده‌ای می‌گویند او تاوان کارش را داده و عده‌ای دیگر معتقدند کاش او در قید حیات بود و امروز به این این حرف‌ها پاسخ می‌داد.

کاربرانی هم با اینکه بگویند سرطان بهرامی عقوبت کارش بوده، مخالفند. کاربری نوشته است: «سرطان عقوبت الهی نیست. سرطان کارما نیست. سرطان هیچ ربطی به اخلاق و رفتار و کردار آدم‌ها نداره. سرطان صرفاً یک بیماریه که ممکنه برای هر کدوم از ما اتفاق بیفته حتی اگر بهترین آدم دنیا باشیم. بیماران و خانواده‌هاشونو با این حرف‌ها آزار ندید.»

فرد دیگری هم گفته است" یادمون نره اون یارو مجیدبهرامی زنده نیست که از خودش دفاع کنه؛ و کسی از کل ماجرا خبری نداره. " این دیدگاه بار‌ها مورد نقد قرار گرفته است و بسیاری می‌گویند در قید حیات نبودن مجید بهرامی دلیل مناسبی برای صحبت نکردن درباره او و عملش نیست.

انتقادات زیادی از جامعه تئاتر ایران شده است. در واقع این ماجرا فضایی را برای "محاکمه" جامعه تئاتر ایجاد کرده که با وجود اینکه این که از داستان خبر داشته‌اند، اما به پیشرفت حرفه‌ای مجید بهرامی کمک کرده اند و حتی او را به عنوان نماد زندگی در تئاتر ایران بالا بردند. کاربری نوشته است: "چیزی که عمیقا منو ناراحت میکنه اینه که عده‌ای هنرمند بودن که براشون محرز بوده این شخص اون کارو کرده، ولی طرف رو بایکوت هنری نکردن، باهاش رفتن رو و سن بازی کردن و کلا به روی خودشون نیووردن. "

کاربری دیگر نوشته است: «بسیاری از اهالی تئاتر نیز می‌دانستند، حال این سوال مطرح است پس چرا به مجید بهرامی نقش می‌دانند و حتی برای بیماریش گلریزان کردند و پول جمع کردند.»

فرد دیگری معتقد است: «به نظر من اشتباه بزرگ اهل هنر که مجید بهرامی را می‌شناخته در موضوع زهرا امیرابراهیمی این بوده که در موردش لاپوشونی کردن و هیس هیس کردن و درضمن بهش نفهموندن که باید عذرخواهی کنی! طرف مرد، ولی یه پیام نداد بگه ببخشید! هنرمند کارش اجرای حکم نیست، ولی مسئولیت اجتماعیش پس کجاست؟»

برخی هم به انتقاد از جامعه پرداختند و معتقدند این جامعه جنسیت زده باعث شده است شرایط برای امیرابراهیمی جهنم شود. این گروه سوال می‌کنند آیا وضعیت نامزد امیر ابراهیمی نیز به همین صورت بوده است؟ آیا او نیز اینقدر رنج کشیده است؟ در واکنش کاربرانی معتقدند که او نیز رنج زیادی کشیده و در ابتدا تا مدت‌ها به اتهام انتشار ویدئو مذکور در زندان بوده است.

یکی از نکات جالب توجه این است که بسیاری از کاربران می‌گویند در آن زمان ویدئو جنجالی را ندیده اند. کاربران دیگری آمده اند و این دسته را متهم می‌کنند که ژست "اخلاقی" می‌گیرند و ادعایشان "صادقانه" نیست. در این بین نیز عده‌ای دیگر ضمن اعتراف به اینکه آن زمان ویدئوی مذکور را دیده اند از زهرا امیر ابراهیمی عذر خواهی کرده اند.

با این حال همدلی‌های صورت گرفته با ابراهیمی مورد انتقاد هم قرار گرفته است. حسین دهباشی فعال رسانه‌ای در این باره توئیت کرده است: "دل به‌هم‌زن‌تر از جفایی که آن همه سال به زهرا امیرابراهیمی شد، این همدلی‌های اخیر است. زندگی او سوخت، چون خیلی از زن‌های مشهور به زیبایی و شهرت‌اش حسودی می‌کردند. چون خیلی از مرد‌های روشنفکر به دوستِ پسرِ او حسودی می‌کردند. همان‌ها حالا مرثیه‌خوان حریم خصوصی‌اند. مُدِ امسال است. "

بحث دیگری که مطرح شده این است که اساسا اوضاع سینما و تئاتر از این جهت خوب نیست. مهدی روشندل روزنامه نگار در این باره توئیت کرده است: «سربسته اینکه در سینما آدم‌هایی هستند که مجید بهرامی در مقابل آن‌ها قدیس است! این البته در همه جا هست، منتها در سینما نمی‌گویند؛ چون سینما زیر ضرب است و چنین واکنش‌هایی با اتهام تلاش برای زدن کلیت سینما همراه می‌شود و قربانی به حاشیه رانده می‌شود.»

منبع: رکنا
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۹
ناشناس
0
0
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
ای کاش ما ایرانیها به زندگی دیگران کاری نداشتیم.به نظرم باید از این افکار پوچ که هر کس مرتکب اشتباهی شد متهم شود عبور کنیم کما اینکه در این مورد بنده خدا، تنها گناهش اعتماد بوده.ما باید به سمت انسانیت برویم تا این اتفاقات که ممکن است برای هر کسی رخ دهد این گونه بزرگ نشود که زندگی انسانی را نابود کند...
ناشناس
0
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
ای کاش ما ایرانیها به زندگی دیگران کاری نداشتیم.به نظرم باید از این افکار پوچ که هر کس مرتکب اشتباهی شد متهم شود عبور کنیم کما اینکه در این مورد بنده خدا، تنها گناهش اعتماد بوده.ما باید به سمت انسانیت برویم تا این اتفاقات که ممکن است برای هر کسی رخ دهد این گونه بزرگ نشود که زندگی انسانی را نابود کند...
شامیرام اوراها
1
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
زهرا به مدت ۱۵ سال به همه دروغ گفت و گفت که آن دختر در فیلم من نبودم ! حتی به رسانه های خارجی فارسی زبان و غیر فارسی زبان . تا اینکه غیر مستقیم در برنامه سینا والله اعتراف کرد که آن فیلم خصوصی خودش بوده . اگر چه هرگز در طول این ۱۵ سال دروغ های او را باور نکرده بودیم . حالا که با خیال راحت صاحب کار شده و ازدواج هم کرده و به آرامشی رسیده که ۱۵ سال از آن محروم بوده . دارد به چیزی که همه به آن یقین و باور داشتند اعتراف می کند . مردم ما هرگز یادشان نخواهد رفت که یک الف بچه ۱۵ سال به چشمانشان زل زد و دروغ گفت . البته کسی هم حرف او را باور نکرد . همه می دانستند که او واقعیت را نمی گوید . فقط کاش با مردمش صادق بود تا الان بیشتر در میان ماها احترام داشت .
هانس
انتظار داشتی بدبخت چی بگه؟وقتی ابروش داشته میرفته؟یعنی خدای نکرده خودت بودی راستشو میگفتی...
محمد
0
4
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
این که از گنده کاری اینا پرده برداری میکنید فقط برای اینه که قبحش رو بریزید و تو جامعه این کارها رو توسعه بدید.خدا لعنتتون کنه که فقط دنبال زیاد کردن فساد اخلاقی تو جامعه هستید
ناشناس
0
3
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
ما اونموقع اون فیلم رو ندیدیم نه برای اینکه شعورشو داشتیم که نبینیم بلکه بهش دسترسی نداشتیم. اینجور چیزها باید فرهنگ سازی بشه. اگرچه تو جامعه ای که مسایل جنسی تابو هست نتیجه این میشه که اکثریت، حداقلی از بیماری جنسی رو در خودشون دارند.
ناشناس
0
0
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
آنهایی که به دنبال شهوت رانی فیلم ش را دیدند چوبش را هم در طول زندگی خوردند شکر خدا آن زمان من ویدیو کلوپ در دور ترین نقطه شهر یزد داشتم و هرگز این فیلم ها را تکثیر نکردم و هرکس که برای تکثیر می آورد از در مغازه پرتش میکردم بیرون و امروز وژدانم راحت اگر خدا پرده از گناهان شما بردارد همه شما بی آبرو هستید در برای چشم مردم نه خدا
محمد
1
5
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
من آنزمان فقط شنیدم دوستانم گفتند می خواهی ببینی تمامشون را قسم دادم اگه پاک نکنید انکار فیلم خواهر یا برادرت ون است وهمه قبول کردند که دختر وپسر ایرانی نباید بدست خودمان نابود بشه. وحتی به خود اجازه ندادم چشمم بیفته تا حتی این چشم گناهکار میشه که من باعث بودم... والان هم همین فکر اگه تو جامعه باشه اکثرا مشکلاتمون حل میشه. مثلا به چشم خود جفا نکیم با مال حروم به بچه خود ستم نکیم با غیبت به زبان خودمون ظلم روا نکنیم آن وقت هست جامعه ای سالم مثل زلال آب خواهیم داشت. که دختر وخواهر دیگری را محترم وبا ارزش بدانیم که با ما در یک دوره کوتاه زیستن در این کره خاکی همسفر هستیم. خوش مسافری باشیم
سارا
0
4
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
چرا باید فیلم اینجوری داشته باشن؟؟؟؟؟؟
ناشناس
0
2
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
چقدر نظراتون بی انصافیست وجدان ب خرج بدید یه نامرد خدانشناس این فیلمو لو داد خدا میدونه چه برسرش اومد حالا شما میگن یه الف بچه دروغ گفته ازنامردی اون نامردی ک اینکارو کرده بگید
حسن امیرابراعیمی
0
3
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
سلام...هم فامیلی بودن او و خانواده ما آن زمان برای ما خیلی دردسر ساخت...نام خانوادگی ما خیلی کمیاب است و خیلی ها به جدی یا شوخی به ما میگفتن نکنه فامیل شماست؟
سعید
1
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
به شما چه ربطی داره که میگی ۱۵ ساله که به مردم دروغ گفته مگه تو شاهد عینی بودی که داری کاسه داغ تر از آش میشی هیچکی از این خانوم ناراحت نبود که هیچ اکثرا هم ناراحت شدن که چرا باهاش اینطور کاری رو کردن شمایی که آمپرت رفته بالا میگی دروغ گفته و کسانی که مثل خودت فکر میکنن اگه خودت یا خواهر یا دخترتون جای این خانوم بود بازم اینطوری حرف میزدید؟ بعد اینطوری رگ گردنتون باد میکرد؟ کی ما ایرانیها میخوایم دست از این غیبت کردنا قضاوت کردنا فضولی کردن تو زندگی مردم برداریم!
تهنا
0
5
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
اگه همه به حریم خصوصی دیگران احترام بزاریم فیلم یا عکس دیدم سریع برای دیگران نفرستیم دنیا و جامعه جای بهتری برای همه میشه ما فعلا مشکلات داریم خواهشن این جور خبر هارو پخش نکنید
اکرم
0
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
یعنی چی که زهرا با مردمانش صادق نبود ،هر کسی بود میزد زیرش
بعد میگی که اگه راستشو میگفت پیش مردم عزیزتر بود !!!نه نبود
خداوند مهربان از تقصیر همه ی پا بگذرد انشاالله
سارا
0
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
بابا بسه دیگه الان همه شدن خدا و قضاوت میکنن.نکه شماها تو دوران نامزدی و دوستی از این کارانمیکنید.همه برام مومن مسجد ندیده شدن دست بردارید از این رفتارا
ناشناس
2
0
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
حالا چرا این زن را اینقدر پاک و محترم جلوه می دهید ؟ اصلا چرا از خودشون فیلم‌گرفته‌ اون هم دوست پسرش نه همسرش و چرا بهرامی باید از وجود چنین فیلمی مطلع باشه ؟ چرا قبح شکنی می کنید ؟ چرا گناهان کبیره را بی اهمیت جلوه می دهید و عادی سازی می کنید ؟ هدف شما عادی سازی روابط جنسی بدون ازدواج در جامعه است . اینکه این مسائل در جامعه پیش پا افتاده و بی اهمیت شود آنقدر که دیگر ندانیم دختر و پسرمان دارند در بیرون از خانه چه غلطی می کنند .
فضولگیر
اعوذبلله مگ تو خدایی یا مامور رسیدگی ب گناه دیگرانی؟ هرکسی رو توی قبر خودش خاک میکنن. کاش هرکی سرش ب کار خودش بود.
الف ج
0
0
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
الان چه لزومی دارد درمیان اینهمه مشکلات این موضوع،را مطرح می کنید دوما مردم مقصر نیستند در فیلم ایشان نقش یک دختر بسیار پاکدامن را بازی می کرد لذا تضاد نقشش در فیلم ودر زندگی شخصی موضوع را قابل تامل کرده بود
خیار و گربه
0
0
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
همش برمیگرده به همون سخت گیری های خانواده ها و عقده ای بار آوردن جوون‌ها تو کشورمون هست ک اینجور مسائل پیش میاد.
ناشناس
0
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
من اون زمان دانشجوبودم یادمه این فیلم خیلی ذهنارو درگیرکرده بودومثل همیشه واسع افرادکثیف وسودجوخوب بودک طبق متن میلیاردی پول درآوردن پس نتیجه اینکه آبروی ی دخترجوان رفت مردمی ک دیدن بازی خوردن ومثل همیشه دلالان پرسودشدن طورخدا بامسایل اگاهانه برخوردکنیم وسمت همه چی هجوم نبریم اخه دیدن این فیلم چ منفعتی داشت همه تواین قضییه مقصربودن
ناشناس
0
1
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
اصلا چرا بعد از سالها دوباره نبش قبر میکنید
هدفون چیه واقعا ؟
میخواهید بچه های که خبر ندارن برن دنبال فیلمش بگردند یا چی؟
احسان
0
1
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
این سوال پیش میاد که چرا فیلم بگیرن یا چا بهرامی تنها اطلاع داشته باشه به نظرتون مشکوک نیست شاید همه اینا نقشه خوده زهرا باشه برای پناهندگی
ناشناس
1
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
فقط یک کلام
حتی شما که نظر میدی
مراقب نظر دادن باش که با این نظرها قرار نیست حکم دیگری صادر شود و فقط شما زیان کار می شوی و جرئت بر حرف و نظرهای بی همه چیز را پیدا می کنی. بدان که خدا میبیند و همه چیز ثبت می شود.
ناشناس
0
1
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
خودش یا نامزدش که فیلم نگرفتن وبعدش پخش کنن,به گفته ی خود خانم امیرابراهیمی فیلم توسط دوربین مخفی که آقای مجید بهرامی توی اتاق اونا گذاشته بوده گرفته شده وبه وسیله ی همون آقا هم پخش شده,
Hamid
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
لعنت به هر کسی که با آبروی دیگران بازی میکنه. کار تمام آن هنرمندان اشتباه بود.
ناشناس
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
این بهرامی خداروشکر که تاوان کارش رو داد..چون هیچوقت چوب خداصدا نداره الکی نیست که بیای باآبروی کسی بازی کنی خداچنان جوابت رومیده که همین دنیا بفهمی
ناشناس
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
این روابط را شاید خیلی ها داشته باشن ایا ضبط انها کار درستی است به هر حال یه روزی این فیلمها پخش می شه اصل مسئله رو ول کردن به دنبال پخش کنن ده فیلم میگردن زهرا امیرابراهیمی که اول منکر بدد حالا با افتخار کارش رو تایید میکنه
پارسا
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
هر چیز بد و پرده دری و بی حیایی همیشه آثار خود رو بجا میگذارد. هیچ سرنوشتی بدون دلیل نیست. کمی واقع بینانه نگاه کنیم میبینیم یک آدم روانی زندگی یک خانم رو نابود کرد. کسی که اکنون باید در پیشگاه خدا پاسخگوی اعمالش باشد
ایرانی
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
نیازی نیست بعد از 15 سال واس اینکه خبر جدید ندارید دوباره با زندگی و ابروی یک شخص بازی کنید
من 15 ساله هستم و هیچ وقت ان ویدئو رو ندیده ام
فقط به دلیل علاقه ای که به یاس داشتم اهنگ سی دی رو بشکن رو گوش دادم و فهمیدم موضوع از چه قراره
تاسف میخورم به حال جامعه مون! وقتی یک شخص پست این طوری با ابروی دختر ایرانی بازی میکنه باید وضع فکر ما این باشه؟ پس غیرت ایرانی کو؟ شدیم بی غیرت ترین مردم دنیا و جالب اینه که منتظریم ورزشکار ها غیرتمون رو حفظ کنن!!
وقتی رسانه های خبری ما چنین اخباری رو تیتر میزن دیگه چ انتظاری دارید؟!
افسوس!
زهرا باعث افتخار ماست
...............
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
سال ۱۳۸۸ در اوج جوانی با خانمی که هیچ شباهتی بمن نداشت (طلاق گرفته بود بچه داشت خانواده اش به خانواده من هیچ شباهتی نداشت...)دوست شدم (ضمنا اینرا هم بگویم که در خانواده ام مشکلات زیادی وجود داشت که من کلا بی خبر بودم مثلاً اینکه پدرم زن گرفته بودو مادر و خواهرم بمن نگفته بودند وخیلی چیزهای بمراتب بدتر...) در سال ۱۳۹۰با این خانم بشمال رفتیم به ویلای پدرم... در حالی که صیغه نامه هم تهیه کرده بودم...منه احمق از خودم واو چند تا فیلم گرفته بودم تو موبایلم بود(بعد میخواستم پاک کنم..) موبایلم رو دزدیدند از او روز زندگیم مثل جهنم شد رفتم باجعبه موبایل مفقودی دادم آدرس کسی که سیم کارت تو موبایلم گذاشته بود رو پیدا کردم از اونجایی که مخم دیگه کار نمی‌کرد رفتم به پدرم جریان رو گفتم..از شکایت منصرفم کرد(بعداً فهمیدم چون زن داشته می‌خواسته با بزرگ شدن این موضوع ضربه شدیدی بمن بزنه..تا خوردم کنه..تا جلوش وای نسم) واین شروع کار بود من که یک کار گزینشی پیدا کرده بودم کارم رو تقریبا بی هیچ فایده ای از دست دادم گیج بودم دوسه سال نمی‌دونستم باید چیکار کنم بعد خواستم از پدرم(که بسیار متمول بود..)امکانات بگیرم که دوباره شروع کنم چون اگه یک درصد این فیلم ها در میومد باید عطای هر شغل دولتی رو به لقایش میبخشیدم.. در همین اثنا یکهو همه جا پر شد که فلانی (من) فیلم سوپرش در اومده وبعد فهمیدم پدرم چند تا شرخر اجیر کرده که اینها رو داد بزنند ومنو داغون تر از قبل کنند بعدش بابام برام روکرد که زن داره ومنو که تو عمرم از خیابون انقلاب پایین تر نرفته بودم.. ومحل سکونت آن زمانم(سال۱۳۹۷) خیابان جردن بود انداخت ته جاده قدیم بدتر اینکه فهمیدم داده چند تا فیلم مستهجن(فیلم سوپر...)هم ازم تهیه کنن خیلی داغون بودم از اونجا که با پدرم هنوز اختلافات مالی داشتیم پدرم حتی ته جاده قدیم هم دست از سرم برنداشت وحداقل سه بار (با دستکاری ماشینم..)قصد قتلمو کرد..وچون فهمید که به نتیجه نرسیده بازی کثیف تری رو برام طراحی کرد.. داد همسایه ها (همون همسایه ها یی که با دستکاری ماشینم قصد جونمو کرده بودن یه دعوای سوری جور کنن وبعد به شیوه جاهای پایین بزنند چند جاشونو ناقص کنند شکایت کنند منو بندازن زندان الان ته جاده قدیم منتظر نوبت دادسرام... سند ندارم و شاید بیافتم زندان بخاطر پدرم منه فوق لیسانس (سال۱۳۸۶)در چهل و سه سالگی پام به کلانتری باز شد اونم ته جاده قدیم راستی اینم بگم که او خانم که باهاش دوست بودم رو دلم نیومد رها کنم وبعد از دوازده سال تو این شرایط وحشتناک تنها همدممه..
مریم
0
0
يکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
خیلیا این روابط رو دارن و هیچکس نمیفهمه خب نامزدش بوده فقط خیلی پست بوده خدا لعنتش کنه دختر بیچاره رو بدبخت کرد و انگار نه انگار
تنها
0
0
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
من معتقدم ک انسان جایزل خطاست .همه ی ما با هر طریقی اشتباه میکنیم .پس خواهش میکنم بسه دیگه.
هدیه
0
0
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
سلام ب نظر من هرکی هرکاری بدون فکر و یا باقصد شوم انجام بده نتیجش میبینه حالا چ این خانوم چ هرکسی دیگه پس اینقدر سعی نکنید توپ بندازید تو زمین هم ...همه چی با ی ذره تعقل واضحه
ناشناس
0
0
سه‌شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
خانم ایراهیمی به خاطر حفظ آبروش اتکار کرد.
ما هم بودیم این کار زا میکردیم
از همه بدتر نلمزدش نیاید به او خیات میکرد که البته خیری همم ندیداز این نلمردیش.
ناشناس
0
0
سه‌شنبه ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
من داستان شماروخوندم آقای ۱۳۸۸
واقعامتاسفم وخداپشت وپناهتون
ولی چرافیلم گرفتین برادرمن
فرهاد فروغی
0
0
شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰
متأسفانه خیلیاهمین کارها و شاید بدترش را که الان واسه ایشون اتفاق افتاده انجام میدن فقط چون پنهون مونده و کسی نمیدونه فعلا زبونمون واسه قضاوت تیزه..وگرنه اگه ی زمانی کارامون آشکار بشه چه بسا از شرم آب بشیم پس خواهشا از ستار بودن خداوند سو استفاده نکنیم ، همه خدا نیستن که چشم بر همه گناهان ببندند.. ..سعدی در گلستان می‌گوید ،،عاقل عملی را انجام دهد که اگر آشکار گردد خجلت نبرد.
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

واکنش علی کریمی به احتمال توقیف اموالش

فیلم/ یک گل تماشایی از فاصله ۶۴ متری!

اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حملات سایبری انانیموس

پرسپولیس تیم قلعه‌نویی را شکست داد

واردات بر قیمت کدام خودروها اثر دارد؟

اعتراف ستاره فوتبال به استفاده از جادوگر

آیا خطر جنگ هسته‌ای بیخ گوش اروپاست؟

محسنی اژه‌ای: اجازه نمی‌دهیم زندگی مردم بازیچه دست آشوب‌طلبان شود

کسانی که امنیت را به هم بریزند با برخورد سخت روبرو خواهند شد

یک بازیگر زن دیگر هم کشف حجاب کرد+عکس

امیرعبداللهیان: تبادل پیام‌ها بین آمریکا و ایران در جریان است

شریعتمداری: مهسا امینی کاملا عادی دچار سکته قلبی شد

رشد چشمگیر قیمت مسکن در سال‌های اخیر

تنها چهار کشور تورمی بالاتر از ایران دارند!

گام جدی روسیه در ارزهای دیجیتال

اجتماع امت رسول الله(ص) برگزار شد

جزئیات جدید از وام فرزندآوری؛ بیش از ۳۸۳ هزار نفر وام گرفتند

نظم نظامی در تیم ملی فوتبال ایران

مزایای رتبه‌بندی برای کدام بازنشستگان لحاظ می‌شود؟

این ماشین ژاپنی ارزان‌قیمت به ایران برمی‌گردد؟/ عکس

تمرین‌ بدنسازی ملی‌پوشان با نظر کی‌روش

همراه اول هک شد؟/ ماجرای صفر شدن بدهی مشترکان موبایل چه بود؟

روند افزایشی سرطان پستان در کشور/ این ۵ استان در صدر جدول

عکس/ سنگ مزار ملکه الیزابت در قلعه ویندسور

واکنش دیرهنگام احسان علیخانی به مرگ تلخ مهسا امینی

خداحافظی یک ملی‌پوش به خاطر فوت مهسا امینی

صندوق املاک و مستغلات حباب مسکن را کاهش می‌دهد؟

پرسپولیس با عیسی چه می‌کند؟

بازیگرانی که کشف حجاب کردند، تعیین تکلیف شدند

واکنش عماد افروغ به اعتراضات در کشور/ کدام قانون از گشت ارشاد حمایت می کند؟

واکنش یزدانی به شایعه آنفالو کردن علی کریمی

آپارتمان‌های نوساز شرق تهران چند؟

اخراج سفیر ایران در کی یف

علی کریمی بازداشت شد؟

رکوردزنی رشد قیمت گوشت

قیمت این خودرو ۴۰ میلیون تومان ریخت

کمبود آنتی‌بیوتیک برای کودکان در داروخانه‌ها