تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۰
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد:

توسعه دهکده المپیک یک ضرورت ملی است

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: ساخت و توسعه دهکده المپیک در کنار ورزشگاه نقش جهان یک ضرورت ملی است و با همیاری و همکاری مسئولان ملی و استانی می‌توان این ظرفیت را توسعه داد تا در آینده شاهد برگزاری رویداد‌های بزرگ ملی و بین المللی دراین دهکده باشیم.


اقتصاد ۲۴ -  حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در دیدار با مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه سپاهان اظهار کرد: در ابتدا از زحمات مدیرعامل، هیئت مدیره، مربیان، ورزشکاران و تمام دست اندرکاران باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان فولاد مبارکه بابت کسب نتایج درخشان و قابل قبول تیم‌های مختلف ورزشی و نائب قهرمانی تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی با تاکید بر استعدادیابی و توسعه رشته‌های ورزشی پایه تصریح کرد: ساخت و توسعه دهکده المپیک در کنار ورزشگاه نقش جهان یک ضرورت ملی است و با همیاری و همکاری مسئولان ملی و استانی می‌توان این ظرفیت را توسعه داد تا در آینده شاهد برگزاری رویداد‌های بزرگ ملی و بین المللی دراین دهکده باشیم.

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه با اشاره به تامین درآمد‌های ثابت و پایدار توسط باشگاه سپاهان تصریح کرد: باشگاه سپاهان باید علاوه بر استعدادیابی در زمینه‌های مختلف ورزشی با برنامه ریزی منسجم در کانون هواداران باشگاه از ظرفیت حمایت هواداران، برای تقویت رده‌های مختلف ورزشی به خوبی استفاده شود.

عظیمیان در خاتمه گفت: باشگاه داری حرفه‌ای یکی از ضرورت‌های باشگاه سپاهان است و باید مدیرعامل و هیئت مدیره حتما به این سمت حرکت کنند. حرکتی که بدون شک که لازمه آن تامین درآمد ثابت و پایدار و تقویت زیرساخت‌ها و اخذ قرارداد‌های سالم با بازیکنان خواهد بود.

از درخشش تیم فوتبال سپاهان تا توسعه بزرگترین ورزشگاه کشور با حمایت‌های فولاد مبارکه

محمدرضا ساکت در این دیدار ابتدا گزارشی از فعالیت‌های فصل ۹۹- ۱۴۰۰ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ارائه کرد و افزود: در فصل گذشته باشگاه فولادمبارکه سپاهان در رشته‌های مختلف ورزشی به دستاورد‌های مهمی دست یافت که می‌توان به ۶۷ ملی پوش، ۳ راه یافته به المپیک در بخش آقایان و ۴۸ ملی پوش و ۱ راه یافته به المپیک در بخش بانوان اشاره کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه تصریح کرد: ۱۸ فوتبالیست در رده‌های سنی مختلف در تیم ملی و بالغ بر ۹۰ تیم ورزشی از دیگر موفقیت‌های این باشگاه در فصل گذشته بوده است. همچنین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تنها باشگاهی است که ۴ تیم در رده‌های سنی فوتبال پایه شامل نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانی کشور رساند و یکی از تیم‌ها به قهرمانی نائل آمد و دو تیم دیگر هم نائب قهرمان شدند. یکی از این تیم‌ها هم در مرحله نیمه نهایی حضور یافت که در رشته فوتبال رکورد ارزنده‌ای محسوب می‌شود که نشان از اهمیت دادن باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به فوتبال پایه است که مورد تقدیر مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه هم قرار گرفت.


بیشتربخوانید:ثبت رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال صادراتی در تیرماه ۱۴۰۰


وی اضافه کرد: دستاورد‌های باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به رشته فوتبال محدود نمی‌شود بلکه در سایر رشته‌ها در بخش بانوان و آقایان این موفقیت‌ها وجود داشته است و سازماندهی در حوزه استاندارد‌های نوین مدیریتی در این باشگاه پیش بینی و برنامه ریزی شده است.

ساکت گفت: تدوین برنامه‌های استراتژیک باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مشارکت معاونت تکنولوژی و معاونت سرمایه گذاری و امور شرکت‌ها صورت گرفته که جا دارد از این معاونت‌ها و دیگر همکاران این شرکت تشکر و قدردانی کنم.

وی بیان کرد: پیشبرد زیرساخت‌های تکمیلی ورزشگاه نقش جهان، به عنوان ابرپروژه ورزشی بین المللی کشور پس از انقلاب، با همکاری معاون اجرای پروژه‌های توسعه شرکت فولاد مبارکه و سایر همکاران ایشان در حال پیگیری است که جای تشکر و قدردانی دارد و در این پروژه بزرگ ورزشی با ظرفیت ۷۵ هزار نفری بستری استاندارد برای برگزاری رویداد‌های ملی و بین المللی فراهم می‌شود.

ساکت گفت: توسعه زیرساخت‌ها در ورزشگاه شهر صفائیه و مجموعه ورزشی باغ فردوس با حمایت‌های معاون نیروی انسانی انجام گرفت که موفقیت‌های حاصل شده مرهون تلاش و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و معاونان است.

وی به کسب ۶۵ امتیاز تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر و نائب قهرمانی این تیم پرداخت و توضیح داد: کسب این امتیاز در سال‌های اخیر رکورد محسوب می‌شود و علاوه بر این دستاورد ارزنده، کسب آقای گل و آقای پاس گل توسط تیم فوتبال سپاهان نشان می‌دهد که مسیر هدفگذاری شده در این باشگاه دقیق و برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه بیان کرد: انعکاس صحیح و به موقع دستاورد‌ها و حمایت‌های باشگاه ورزشی فولادمبارکه در عرصه رسانه مرهون حمایت‌های روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه و پایگاه خبری ایراسین است که با اطلاع رسانی دقیق این موفقیت‌ها را به جامعه عرضه کردند.

وی افزود: موفقیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان در کنار دستاورد‌های شرکت فولاد مبارکه در رکورد‌های کمی و کیفی و کسب سود خالص، توسعه واجرای پروژه‌های نوین در بخش زیرساخت فنی و تولیدی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی حائز اهمیت است.

ساکت به هدف گذاری باشگاه فولادمبارکه سپاهان در سال جدید هم اشاره‌ای کرد و گفت: در سال ۱۴۰۰، ۹۳ تیم ورزشی در قالب ۲۶ رشته با دو هزار و ۴۰۴ ورزشکار و کادر فنی تحت حمایت این باشگاه قرار خواهند گرفت و دورنمای این باشگاه حرکت به سوی حرفه ای‌تر شدن و ارتقا استاندارد‌های نوین مدیریتی و بهبود مستمر و تعالی سازمانی است.

وی افزود: کمبود‌های ورزشگاه نقش جهان اعم از پارکینگ، جاده دسترسی، دوربین‌های کنترل، گیت‌های ورودی و سیستم‌های بلیت فروشی الکترونیکی، دیوار کشی، حصارکشی اطراف ورزشگاه و فضای سبز با حمایت معاون اجرای پروژه‌های توسعه شرکت فولاد مبارکه و همکاران ایشان درحال پیگیری است و مدیر کمیسیون معاملات و مدیر قرارداد‌های خرید این شرکت هم پیگیر قرارداد‌ها و وصول معاملات هستند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه تصریح کرد: در ۹ ماه گذشته سعی کردیم نوسازی تشکیلاتی و ساختار‌های اداری و تشکیلاتی باشگاه را توسعه دهیم و امیدواریم در راستای استعدادیابی، پرورش و جذب استعداد‌های ورزشی، ارتقا استعداد‌ها و تبدیل کردن ستاره‌های بزرگ ورزشی و معرفی آن‌ها به تیم ملی موفق باشیم.حضور قدرتمند در مسابقات ملی و بین المللی؛ هدف مهم باشگاه سپاهان

مجتبی لطفی رئیس هیئت مدیره باشگاه فولادمبارکه سپاهان هم در این دیدار بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مقیاس ملی از جمله دهکده المپیک تاکید کرد و گفت: امیدواریم این طرح زیربنایی در دولت سیزدهم به تصویب برسد.

وی افزود: باشگاه سپاهان در سال جدید ۹۳ تیم ورزشی را در دو بخش بانوان و آقایان و در رده‌های سنی مختلف مورد حمایت قرار می‌دهد و یکی از اهداف مهم احداث پایگاه‌های استعدادیابی و پرورش استعداد در رشته‌های ورزشی توپی در سراسر کشور است.

لطفی با اشاره به اینکه سردار آزمون پرورش یافته باشگاه سپاهان است، گفت: مهمترین هدف باشگاه، حضور قدرتمند در مسابقات ملی و بین المللی است و یکی از موضوع‌هایی که شرکت فولادمبارکه دنبال می‌کند توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان اصفهان است.

وی در خاتمه به برنامه‌های تدارک دیده شده باشگاه در زمینه ایجاد درآمد ثابت و پایدار پرداخت و گفت: امیدواریم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از این درآمد‌های ثابت بتوان برای توسعه ورزش کشور و به خصوص ورزش استان اصفهان بهره گرفت و همچنین بزرگترین ابرپروژه پس از انقلاب یعنی دهکده المپیک هم با حمایت دستگاه‌های ذیربط به سرانجام برسد.

منبع: فولاد مبارکه
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

حیوان عجیب آزیتا ترکاشوند + عکس

تولید لوازم خانگی ایرانی با قطعات ارزان قیمت چینی/ واردات قطعات لوازم خانگی ممنوع شود

تامین غذا چالش آینده کشور است/ ضرورت تسهیل سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی

عکس دونفره همسر و دختر پژمان بازغی

عوامل سریال گاندو در مسیر پیاده روی اربعین+عکس

صدای ماندگار جنگ درگذشت

جدایی نصفه نیمه ایلان ماسک و همسرش

اعتراف ناخواسته مسئولان به کیفیت واکسن فایزر

آجورلو رسما مدیرعامل استقلال شد

ورود غیرقانونی یک زائر به بی‌راهه‌های مرز مهران فاجعه آفرید

طالبان: با ایران مشکلی نداریم، خواستار توسعه روابط هستیم

شوهرم متوجه ارتباط من و حمید شد و هر روز کتکم می‌زند

صعود شاگردان ناظم‌الشریعه در یک جدال نفس‌گیر

اجباری شدن کارت واکسن در کشور تا سه هفته آینده

مجلس نمایندگان آمریکا خواستار گزارش‌دهی دولت بایدن درباره روابط ایران و چین شد

سلفی خاص با رئیسی در جریان سفر استانی + عکس

واکنش طالبان به خبر بازگشت دختران به مدرسه

ملکیان‌: هیات مدیره استقلال با استعفای مددی موافقت کرد

مصرف این نوشیدنی ناشتا معجزه می‌کند

برخورد خشن محمود فکری با فرهاد مجیدی! + عکس

هدیه جنجالی بازیکن اماراتی برای همسر قایدی+عکس

فیلم/ چطور متوجه سطح اکسیژن بیمار کرونایی شویم؟

ابراز نگرانی یکی از مدیران بانک مرکزی چین درباره رمزارز‌ها

فیلم/ ازدحام شدید زائرین در فرودگاه امام خمینی (ره)

فیلم/ تجمع هزاران زائر در مقابل مرز مسدودشده شلمچه

ویژگی جدید کلاب هاوس برای دعوت دوستان به چت صوتی خصوصی

فیلم/ گزارشگر عرب از حرکت تکنیکی قایدی به وجد آمد

تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی

مقاله علمی واکسن کرونای کووپارس در مجلات معتبر منتشر می‌شود

قیمت خودرو‌های مدیران خودرو امروز

آمریکا و اروپا علیه شرکت‌های فناوری متحد می‌شوند

قیمت انواع تلویزیون ال ای دی

مراقب کلاهبرداری در اینستاگرام باشید

قیمت انواع دستگاه ماینر

فیلم/ رمز موفقیت کشور از دید رئیس جمهور ایران

برخورد جوان کرجی با قطار باعث مرگ او شد

قیمت انواع لپ تاپ مایکروسافت