تاریخ انتشار: ۱۹:۱۹ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱۲ نظر

تجاوز ۵ جوان به عروس ۱۹ ساله مشهدی در برابر چشمان داماد

با تیزهوشی مقام قضایی و پیگیری‌های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، شیطان دماغ زخمی دستگیر شد و ماجرای هولناک «شیاطین شب» را فاش کرد.

تجاوز جنسی

اقتصاد ۲۴ - روشنی‌های سرخ فام غروب خورشید، نقش و نگار زیبایی را در آسمان آبی مشهد به رخ می‌کشید که پسر جوان دیدگان خود را به افق دوخت و در میان نسیم دل انگیز پاییزی، رقص برگ‌های درختان را به نظاره نشست، اما گویی لحظات را پایانی نبود.

او یک بار دیگر نگاهی به ساعت انداخت، وعده دیدار نزدیک بود. او از مدتی قبل عشق دختری را در سینه داشت که در یکی از رشته‌های زیر مجموعه پزشکی تحصیل می‌کرد.

چند روزی از گفتگو‌های خانواده‌ها می‌گذشت و اکنون «آقامهندس» خود را برای خواستگاری رسمی آماده کرده بود. بالاخره عقربه‌های ساعت، برق لبخند را بر لبانش نشاند و او سوار بر خودروی شخصی به طرف منزل دختر ۱۹ ساله حرکت کرد.

همه قرار و مدار‌ها گذاشته شده بود و خانواده‌ها برای این ازدواج تفاهم داشتند، اما آخرین گفتگو‌های دختر و پسر جوان رنگ و بوی دیگری داشت. آن‌ها باید مسیر روشنی را برای همراهی یکدیگر در زندگی مشترک طی می‌کردند به همین دلیل و با توافق خانواده ها، قرار شد تا دو جوان عاشق، چشم در چشم یکدیگر به گفتگو بنشینند و پایه‌های کاخ آرزوهایشان را بنا کنند. طولی نکشید که دختر جوان درون خودروی خواستگارش نشست و آن‌ها از یک طرف شهر به سمت یکی از بولوار‌های تازه احداث شده شهر حرکت کردند.

عروس خانم و «آقامهندس» که گویی هیچ گونه اختلاف فکری و اخلاقی با یکدیگر نداشتند سرگرم برنامه ریزی و صحبت برای روز‌های آینده بودند که متوجه شدند تقریبا به انتهای شهر رسیده اند.

مسیر جاده در تاریکی شب فرو رفته بود که «آقا مهندس» خودرو را به حاشیه جاده کشاند جایی که روستایی در همان نزدیکی وجود داشت، اما گفتگو‌ها گل انداخته بود و دو جوان عاشق همچنان دیوار‌های زندگی مشترکشان را پی ریزی می‌کردند که ناگهان حادثه وحشتناکی رخ داد.

چند جوان با سروصورت پوشیده، از آن سوی تپه‌ها به سمت خودرو هجوم آوردند. «آقامهندس» در حالی قفل مرکزی خودرو را پایین داد که عروس خانم نیز وحشت زده به بیرون چشم دوخته بود. «مهاجمان نقابدار» شیشه سمت شاگرد را شکستند و به آن‌ها حمله کردند.


بیشتر بخوانید:عروس مشهدی در تالار چشم انتظار داماد ماند


«خواستگار جوان» که در میان دستان سه تن از آنان گیر افتاده بود، تلاش می‌کرد تا عروس را از این وضعیت ترسناک نجات دهد! جیغ و فریاد‌های دلخراش دختر ۱۹ ساله، فضای تاریک بیابان را می‌شکافت، اما هیچ کس فریاد‌های آنان را نمی‌شنید. درحالی که خواستگار ۲۴ ساله با «نقابداران مخوف» درگیر شده بود، چند نفر از مهاجمان، عروس را از خودرو پایین کشیدند و با تهدید به مرگ به پشت تپه‌های اطراف جاده بردند.

این شرایط وحشتناک از نیت پلید «شیاطین شب» حکایت داشت و خواستگار جوان تازه فهمیده بود که مهاجمان نقابدار قصد سرقت یا زورگیری را ندارند به همین دلیل خود را به آب و آتش می‌زد تا بتواند از چنگال نقابداران مخوف رها شود و به یاری عروس جوان بشتابد، اما گروگان گیران دست و پاهایش را محکم گرفته بودند و او را به شدت کتک می‌زدند با وجود این پسرجوان به صورت یکی از شیاطین تنومند چنگ انداخت که نقاب از چهره اش بردارد، ولی باز هم نتوانست از دست آن‌ها بگریزد.

ماجرای وحشتناک تعرض و آزار و اذیت دختر جوان دقایق زیادی ادامه داشت تا این که در یک لحظه، «شیاطین شب» با دیدن چراغ گردان خودروی گشت پلیس که از جاده نزدیک آن‌ها عبور می‌کرد، دختر جوان را با وضعیت اسفباری در پشت تپه رها کردند و به همراه دیگر همدستانشان از محل گریختند.

با فرار «شیاطین شب» دختر جوان که وحشت زده و هراسان اشک می‌ریخت، درون خودرو نشست و بدین ترتیب آن‌ها خود را به پلیس رساندند و ماجرای هولناک آزار و اذیت توسط «شیاطین شب» را گزارش دادند.

با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله نیرو‌های انتظامی، مراتب را به مقامات قضایی اطلاع دادند و این گونه بررسی‌های ویژه درباره این پرونده ادامه یافت. اهمیت این ماجرای تکان دهنده موجب شد که قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) رسیدگی به پرونده «شیاطین شب» را به عهده بگیرد.

از طرف دیگر نیز با صدور دستوری ویژه از سوی سردار سرتیپ محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) پیگیری قاطعانه برای شناسایی و دستگیری «شیاطین شب» به گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شد.

بدین ترتیب تحقیقات گسترده‌ای به سرپرستی سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) آغاز شد، اما هیچ سرنخ مهمی از مهاجمان نقابدار وجود نداشت. حالا دیگر قاضی با تجربه دادگستری به طور مستقیم بر تحقیقات تخصصی نظارت می‌کرد که جمله‌ای از زبان خواستگار جوان، روند بررسی‌های پلیسی را تغییر داد. او که در حضور قاضی شاکر، ماجرای وحشتناک شیاطین شب را شرح می‌داد در بخشی از اظهاراتش گفت: «وقتی با آن مرد تنومند درگیر شدم و به صورتش چنگ انداختم.

قسمتی از ناخنم به دماغش کشیده شد و زمانی که به دستم نگاه کردم، خون آلود بود!» با این جمله، بی درنگ مقام قضایی دستورات ویژه‌ای را برای پیدا کردن «شیطان دماغ زخمی» صادر کرد چرا که بررسی‌های دقیق کارآگاهان ورزیده دایره جرایم مهمه پلیس آگاهی نشان می‌داد، نقابداران مخوف با پای پیاده از محل حادثه گریخته اند بنابراین باید ساکن روستایی در همان نزدیکی محل جرم باشند!


این گونه بود که کارآگاهان با راهنمایی‌های رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ردیابی‌های غیرمحسوس و اطلاعاتی پرداختند و با ورود پوششی به روستایی در نزدیکی جاده، برخی از جوانان را زیر نظر گرفتند تا این که بالاخره مرد ۳۱ ساله‌ای را با دماغ زخمی مشاهده کردند و با دستور قاضی اسماعیل شاکر به مقر انتظامی انتقال دادند.

این مرد که ابتدا خود را بی خبر از هر ماجرایی نشان می‌داد در بازجویی‌ها گفت: دو روز قبل با چند نفر از دوستانم مشغول بازی فوتبال بودیم که انگشتر دست یکی از بازیکنان به صورتم خورد و زخمی شد، اما این بهانه برای قاضی پرونده باورپذیر نبود چرا که او سال‌ها به پرونده‌های جنایی رسیدگی کرده بود و نوع زخم با اجسام سخت یا برنده را به خوبی می‌شناخت.

این درحالی بود که قصه ساختگی مرد ۳۱ ساله برای کارآگاهان نیز قابل قبول نبود به همین دلیل گروه تخصصی کارآگاهان فرد مورد ادعای «شیاطین دماغ زخمی» را پیدا کردند و به تحقیق از او پرداختند، اما بررسی‌ها بیانگر آن بود که این جوان نه تنها از فوتبال چیزی نمی‌داند بلکه حتی انگشتر هم ندارد!

حالا دیگر مشخص شده بود که «جواد» نقشی در ماجرای تکان دهنده «شیاطین شب» دارد به همین دلیل با صدور دستورات محرمانه‌ای از سوی قاضی شاکر، بازجویی‌های فنی از او صورت گرفت.

کارآگاهان پس از چند ساعت کاوش‌های تخصصی و بازجویی‌های علمی، او را چنان در تنگنای سوالات پیچیده و فنی قرار دادند که در یک لحظه با سکوتی هولناک، به آزار و اذیت خواستگار جوان و دختر ۱۹ ساله با همدستی ۵ تن دیگر از همدستانش اعتراف کرد.

او گفت: آن شب من و برادر کوچک ترم به همراه چند نفر دیگر از دوستانم در تپه‌های اطراف روستا، آتشی افروخته و در کنار شعله‌های آتش مشغول گفتگو با یکدیگر بودیم که ناگهان سرنشینان یک خودرو در همان نزدیکی توجهمان را جلب کردند.

احتمال می‌دادیم که آن‌ها با هم ارتباط نامشروع دارند به همین دلیل وسوسه شدیم و با پوشاندن صورت هایمان به طرف آن‌ها حمله کردیم، ولی آن زمان من و برادرم و یکی دیگر از جوانان محله، فقط راننده خودرو را گرفته بودیم تا حرکت نکند و چند نفر دیگر دختر جوان را به پشت تپه بردند!

همزمان با اعترافات این مرد ۳۱ ساله متاهل، بلافاصله گروه دیگری از کارآگاهان با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد عمل شدند و مجید برادر ۲۸ ساله متهم را به همراه «ع – ه» جوان ۲۲ ساله دستگیر کردند، اما بررسی‌های غیرمحسوس بیانگر آن بود که سه متهم دیگر پرونده «شیاطین شب» به مکان دیگری گریخته اند که تلاش‌های کارآگاهان با دستورات ویژه قضایی برای دستگیری آنان ادامه دارد.

منبع: رکنا
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۱۰
محسن
0
0
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
اینا انگل کشور هستند
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
انشاالله که این مامورین عزیز کشور عزیزمان ایران همیشه زنده باشند چرا که اگر اینها نباشند معلوم نیست چه خطرهایی درانتظار مان است
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
الله اکبر آخرالزمان شده
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
کمترین مجازات اینگونه حیوانات اعدام هست
علی انصاری
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
شما رو بفهمه زهرا س قسم اگر 20 نفر هم باشن دار مجازات شما رو به عدل علی ع قدمتون میدم وای وای صد وای
خدیجه
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
اینها را باید اعدام کرد
ناشناس
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
به نظرمن براینکه.آنها کاربیرحمانه ای انجام داده اندوبایداشدمجازات رابرای اونهادرنطربگیرند.وبه سزای کارکثیف شان بایدبرسند.ولی دوستان گلم دولت مردان عززز
بینام
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
فقط اعدام
مهناز
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
انشالا بقیه حروم زادع هاهمشون دستگیر شن با این کار کثیفشون بی وژدان ها
عادل بیگ
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
خداازتون نگذره به سرخودتون بیادتا بفهمید چقدرازمردی به دوره نامردابی همه چیز...
ناشناس
0
0
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰
به نظرمن این افرادباید (اصل مطلب)چنان شلاقش بزنه تاجون کثیفش روازدست بده
س.ت
0
0
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰
خدالعنتتون کنه....بی ناموسا
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

قیمت جدید مرغ اعلام شد

مجیدی بدون ملی‌پوش‌ها بازی نمی‌کند

حمله استقلال به یک رکورد دیگر پرسپولیس

پاسخ همتی به سخن امام جمعه تهران

تعداد جانباختگان متروپل به ۲۶ نفر افزایش یافت

شناسایی ۶ بیمار مشکوک به آبله میمون در ایران

توضیح الهام چرخنده درباره حرکاتش که وایرال شد

خرید جدید پرسپولیس سرباز است؟

آخرین وضعیت رنگ بندی شهر‌های کشور

ترفند جدید نانوایی‌ها برای افزایش قیمت نان

اولیانوف: بایدن می‌خواهد برخی تحریم‌ها علیه ایران را حفظ کند

کدام کالای ایرانی بیشترین مشتری اروپایی را دارد؟

حسن آباد تهران با زلزله ۴ ریشتری لرزید

وزیر کار: ۹۰ درصد مردم مستحق دریافت یارانه‌اند

واکنش دبیر ستاد حقوق بشر به لغو دیدار ایران و کانادا

آقای مدیر مدرسه که هر روز از همسرش کتک می‌خورد! + فیلم

پرستویی خطاب به جبلی: ظاهرا از شما هم آبی گرم نمی‌شود!

مجری فوتبال برتر هم مسافر کانادا بود!

علم‌الهدی: با گرانی مردم مجبور می‌شوند دزدی و کلاهبرداری کنند

آخرین وضعیت نوزاد رها شده در سطل زباله

شکار بزرگ پرسپولیس در راه است؛ یک ملی‌پوش مشهور

خبر مهم وزیر کار درباره یارانه ۴۰۰هزار تومانی

خروج چک‌های فاقد شناسه ۱۶ رقمی صیادی از شبکه بانکی

آینده بدون برجام برای ایران چگونه خواهد بود؟

یارانه تیرماه ۱۴۰۱ چه زمان واریز می‌شود؟

رها شدن حدود پنج هزار نوزاد در خیابان طی ۱۰ روز

وام مسکن ۱۱۳ میلیون تومانی برای متاهلان در هفته اول خرداد

محموله بزرگ نهاده دامی کپک زد و از بین رفت

بیانیه فدراسیون فوتبال کانادا بعد از لغو بازی با ایران

کدام کمیسیون در شهرداری‌ها فاجعه متروپل‌ها را می‌آفریند؟

استقلال منتظر فهرست جدید فرهاد مجیدی

«کالابرگ» هم مانند «ارز ترجیحی» فسادزا است

اشتباه محاسباتی در رویکرد مذاکرات هسته‌ای

روش تازه تولیدی‌ها برای افزایش قیمت شوینده‌ها

قیمت انواع مربا در بازار چقدر است؟

دوراهی یحیی برای ادامه کار در پرسپولیس

انفجار قیمت برنج ایرانی در راه است؟