تاریخ انتشار: ۱۹:۱۹ - ۱۰ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱۰ نظر

تجاوز ۵ جوان به عروس ۱۹ ساله مشهدی در برابر چشمان داماد

با تیزهوشی مقام قضایی و پیگیری‌های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، شیطان دماغ زخمی دستگیر شد و ماجرای هولناک «شیاطین شب» را فاش کرد.

تجاوز جنسی

اقتصاد ۲۴ - روشنی‌های سرخ فام غروب خورشید، نقش و نگار زیبایی را در آسمان آبی مشهد به رخ می‌کشید که پسر جوان دیدگان خود را به افق دوخت و در میان نسیم دل انگیز پاییزی، رقص برگ‌های درختان را به نظاره نشست، اما گویی لحظات را پایانی نبود.

او یک بار دیگر نگاهی به ساعت انداخت، وعده دیدار نزدیک بود. او از مدتی قبل عشق دختری را در سینه داشت که در یکی از رشته‌های زیر مجموعه پزشکی تحصیل می‌کرد.

چند روزی از گفتگو‌های خانواده‌ها می‌گذشت و اکنون «آقامهندس» خود را برای خواستگاری رسمی آماده کرده بود. بالاخره عقربه‌های ساعت، برق لبخند را بر لبانش نشاند و او سوار بر خودروی شخصی به طرف منزل دختر ۱۹ ساله حرکت کرد.

همه قرار و مدار‌ها گذاشته شده بود و خانواده‌ها برای این ازدواج تفاهم داشتند، اما آخرین گفتگو‌های دختر و پسر جوان رنگ و بوی دیگری داشت. آن‌ها باید مسیر روشنی را برای همراهی یکدیگر در زندگی مشترک طی می‌کردند به همین دلیل و با توافق خانواده ها، قرار شد تا دو جوان عاشق، چشم در چشم یکدیگر به گفتگو بنشینند و پایه‌های کاخ آرزوهایشان را بنا کنند. طولی نکشید که دختر جوان درون خودروی خواستگارش نشست و آن‌ها از یک طرف شهر به سمت یکی از بولوار‌های تازه احداث شده شهر حرکت کردند.

عروس خانم و «آقامهندس» که گویی هیچ گونه اختلاف فکری و اخلاقی با یکدیگر نداشتند سرگرم برنامه ریزی و صحبت برای روز‌های آینده بودند که متوجه شدند تقریبا به انتهای شهر رسیده اند.

مسیر جاده در تاریکی شب فرو رفته بود که «آقا مهندس» خودرو را به حاشیه جاده کشاند جایی که روستایی در همان نزدیکی وجود داشت، اما گفتگو‌ها گل انداخته بود و دو جوان عاشق همچنان دیوار‌های زندگی مشترکشان را پی ریزی می‌کردند که ناگهان حادثه وحشتناکی رخ داد.

چند جوان با سروصورت پوشیده، از آن سوی تپه‌ها به سمت خودرو هجوم آوردند. «آقامهندس» در حالی قفل مرکزی خودرو را پایین داد که عروس خانم نیز وحشت زده به بیرون چشم دوخته بود. «مهاجمان نقابدار» شیشه سمت شاگرد را شکستند و به آن‌ها حمله کردند.


بیشتر بخوانید:عروس مشهدی در تالار چشم انتظار داماد ماند


«خواستگار جوان» که در میان دستان سه تن از آنان گیر افتاده بود، تلاش می‌کرد تا عروس را از این وضعیت ترسناک نجات دهد! جیغ و فریاد‌های دلخراش دختر ۱۹ ساله، فضای تاریک بیابان را می‌شکافت، اما هیچ کس فریاد‌های آنان را نمی‌شنید. درحالی که خواستگار ۲۴ ساله با «نقابداران مخوف» درگیر شده بود، چند نفر از مهاجمان، عروس را از خودرو پایین کشیدند و با تهدید به مرگ به پشت تپه‌های اطراف جاده بردند.

این شرایط وحشتناک از نیت پلید «شیاطین شب» حکایت داشت و خواستگار جوان تازه فهمیده بود که مهاجمان نقابدار قصد سرقت یا زورگیری را ندارند به همین دلیل خود را به آب و آتش می‌زد تا بتواند از چنگال نقابداران مخوف رها شود و به یاری عروس جوان بشتابد، اما گروگان گیران دست و پاهایش را محکم گرفته بودند و او را به شدت کتک می‌زدند با وجود این پسرجوان به صورت یکی از شیاطین تنومند چنگ انداخت که نقاب از چهره اش بردارد، ولی باز هم نتوانست از دست آن‌ها بگریزد.

ماجرای وحشتناک تعرض و آزار و اذیت دختر جوان دقایق زیادی ادامه داشت تا این که در یک لحظه، «شیاطین شب» با دیدن چراغ گردان خودروی گشت پلیس که از جاده نزدیک آن‌ها عبور می‌کرد، دختر جوان را با وضعیت اسفباری در پشت تپه رها کردند و به همراه دیگر همدستانشان از محل گریختند.

با فرار «شیاطین شب» دختر جوان که وحشت زده و هراسان اشک می‌ریخت، درون خودرو نشست و بدین ترتیب آن‌ها خود را به پلیس رساندند و ماجرای هولناک آزار و اذیت توسط «شیاطین شب» را گزارش دادند.

با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله نیرو‌های انتظامی، مراتب را به مقامات قضایی اطلاع دادند و این گونه بررسی‌های ویژه درباره این پرونده ادامه یافت. اهمیت این ماجرای تکان دهنده موجب شد که قاضی دکتر اسماعیل شاکر (رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) رسیدگی به پرونده «شیاطین شب» را به عهده بگیرد.

از طرف دیگر نیز با صدور دستوری ویژه از سوی سردار سرتیپ محمد کاظم تقوی (فرمانده انتظامی خراسان رضوی) پیگیری قاطعانه برای شناسایی و دستگیری «شیاطین شب» به گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شد.

بدین ترتیب تحقیقات گسترده‌ای به سرپرستی سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) آغاز شد، اما هیچ سرنخ مهمی از مهاجمان نقابدار وجود نداشت. حالا دیگر قاضی با تجربه دادگستری به طور مستقیم بر تحقیقات تخصصی نظارت می‌کرد که جمله‌ای از زبان خواستگار جوان، روند بررسی‌های پلیسی را تغییر داد. او که در حضور قاضی شاکر، ماجرای وحشتناک شیاطین شب را شرح می‌داد در بخشی از اظهاراتش گفت: «وقتی با آن مرد تنومند درگیر شدم و به صورتش چنگ انداختم.

قسمتی از ناخنم به دماغش کشیده شد و زمانی که به دستم نگاه کردم، خون آلود بود!» با این جمله، بی درنگ مقام قضایی دستورات ویژه‌ای را برای پیدا کردن «شیطان دماغ زخمی» صادر کرد چرا که بررسی‌های دقیق کارآگاهان ورزیده دایره جرایم مهمه پلیس آگاهی نشان می‌داد، نقابداران مخوف با پای پیاده از محل حادثه گریخته اند بنابراین باید ساکن روستایی در همان نزدیکی محل جرم باشند!


این گونه بود که کارآگاهان با راهنمایی‌های رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ردیابی‌های غیرمحسوس و اطلاعاتی پرداختند و با ورود پوششی به روستایی در نزدیکی جاده، برخی از جوانان را زیر نظر گرفتند تا این که بالاخره مرد ۳۱ ساله‌ای را با دماغ زخمی مشاهده کردند و با دستور قاضی اسماعیل شاکر به مقر انتظامی انتقال دادند.

این مرد که ابتدا خود را بی خبر از هر ماجرایی نشان می‌داد در بازجویی‌ها گفت: دو روز قبل با چند نفر از دوستانم مشغول بازی فوتبال بودیم که انگشتر دست یکی از بازیکنان به صورتم خورد و زخمی شد، اما این بهانه برای قاضی پرونده باورپذیر نبود چرا که او سال‌ها به پرونده‌های جنایی رسیدگی کرده بود و نوع زخم با اجسام سخت یا برنده را به خوبی می‌شناخت.

این درحالی بود که قصه ساختگی مرد ۳۱ ساله برای کارآگاهان نیز قابل قبول نبود به همین دلیل گروه تخصصی کارآگاهان فرد مورد ادعای «شیاطین دماغ زخمی» را پیدا کردند و به تحقیق از او پرداختند، اما بررسی‌ها بیانگر آن بود که این جوان نه تنها از فوتبال چیزی نمی‌داند بلکه حتی انگشتر هم ندارد!

حالا دیگر مشخص شده بود که «جواد» نقشی در ماجرای تکان دهنده «شیاطین شب» دارد به همین دلیل با صدور دستورات محرمانه‌ای از سوی قاضی شاکر، بازجویی‌های فنی از او صورت گرفت.

کارآگاهان پس از چند ساعت کاوش‌های تخصصی و بازجویی‌های علمی، او را چنان در تنگنای سوالات پیچیده و فنی قرار دادند که در یک لحظه با سکوتی هولناک، به آزار و اذیت خواستگار جوان و دختر ۱۹ ساله با همدستی ۵ تن دیگر از همدستانش اعتراف کرد.

او گفت: آن شب من و برادر کوچک ترم به همراه چند نفر دیگر از دوستانم در تپه‌های اطراف روستا، آتشی افروخته و در کنار شعله‌های آتش مشغول گفتگو با یکدیگر بودیم که ناگهان سرنشینان یک خودرو در همان نزدیکی توجهمان را جلب کردند.

احتمال می‌دادیم که آن‌ها با هم ارتباط نامشروع دارند به همین دلیل وسوسه شدیم و با پوشاندن صورت هایمان به طرف آن‌ها حمله کردیم، ولی آن زمان من و برادرم و یکی دیگر از جوانان محله، فقط راننده خودرو را گرفته بودیم تا حرکت نکند و چند نفر دیگر دختر جوان را به پشت تپه بردند!

همزمان با اعترافات این مرد ۳۱ ساله متاهل، بلافاصله گروه دیگری از کارآگاهان با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) وارد عمل شدند و مجید برادر ۲۸ ساله متهم را به همراه «ع – ه» جوان ۲۲ ساله دستگیر کردند، اما بررسی‌های غیرمحسوس بیانگر آن بود که سه متهم دیگر پرونده «شیاطین شب» به مکان دیگری گریخته اند که تلاش‌های کارآگاهان با دستورات ویژه قضایی برای دستگیری آنان ادامه دارد.

منبع: رکنا
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۹
محسن
0
0
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
اینا انگل کشور هستند
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
انشاالله که این مامورین عزیز کشور عزیزمان ایران همیشه زنده باشند چرا که اگر اینها نباشند معلوم نیست چه خطرهایی درانتظار مان است
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
الله اکبر آخرالزمان شده
ناشناس
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
کمترین مجازات اینگونه حیوانات اعدام هست
علی انصاری
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
شما رو بفهمه زهرا س قسم اگر 20 نفر هم باشن دار مجازات شما رو به عدل علی ع قدمتون میدم وای وای صد وای
خدیجه
0
0
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
اینها را باید اعدام کرد
ناشناس
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
به نظرمن براینکه.آنها کاربیرحمانه ای انجام داده اندوبایداشدمجازات رابرای اونهادرنطربگیرند.وبه سزای کارکثیف شان بایدبرسند.ولی دوستان گلم دولت مردان عززز
بینام
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
فقط اعدام
مهناز
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
انشالا بقیه حروم زادع هاهمشون دستگیر شن با این کار کثیفشون بی وژدان ها
عادل بیگ
0
0
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
خداازتون نگذره به سرخودتون بیادتا بفهمید چقدرازمردی به دوره نامردابی همه چیز...
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

عکس قدیمی از قدم زدنِ تهمینه میلانی با خواننده پیشکسوت

فیلم/اشک شوق نگین زندی در اردوی تیم ملی

خبر وزیر آموزش و پرورش درباره طرح رتبه‌بندی معلمان

ستاره پشیمان به یک شرط پرسپولیسی می‌شود

واکنش همتی به اخراج محمد فاضلی

اعتراض عباس عبدی به اخراج محمد فاضلی

این عارضه از ایدز و مالاریا خطرناک‌تر است!

تحلیل خاص از دیدار رئیسی و پوتین در کرملین + فیلم

یک ساختمان در میدان هفت‌تیر تهران آتش گرفت

فیلم/ مجری تلویزیون: احمق‌های بی شعور ماسک بزنید!

عذرخواهی همراه با گریه ادل از هوادارانش + فیلم

رویترز: چین چهار میلیون بشکه نفت ایران را به ذخیره دولتی اضافه کرد

محمد فاضلی از دانشگاه شهید بهشتی اخراج شد

زیاده‌روی در مصرف این سبزی شما را می‌کشد!

آزمون مشتری جدید پیدا کرد

کاخ سفید: رسیدن به توافق احیای برجام به ایران بستگی دارد

سهمیه بنزین بهمن چه کسانی واریز نشد؟

زیر ساخت های راه اندازی رمزارز ملی آماده است؟

ناوگان روسیه و چین وارد آب‌های سرزمینی ایران شدند

صادرات ایران به عراق به چند دلار رسید؟

کارنامه ورود و خروج نقدینگی بورس در دی ماه

برجام احیا می‌شود یا نه؟

ساعت آخرالزمان؛ بشر فقط ۱۰۰ ثانیه تا نیمه‌شب وقت دارد

کوییک به ۲۸۳ میلیون تومان رسید

آخرین آمار فوتی‌ها و مبتلایان به کرونا در کشور امروز جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

فیلم/ روباهی که از سرما به منزل یک روستایی پناه برد

تصویری باورنکردنی از ارتفاع برف در گردنه هورامان

فیلم/ خبر مهم مخبر در خصوص کاهش قیمت کالاها

شیردهی مادر به نوزاد باعث انتقال کرونا می‌شود؟

یک استقلالی بمب نقل و انتقالات ایران

فیلم/ افشاگری جنجالی وحید امیری درباره کارلوس کی روش

عبور نمادهای کامودیتی از سقف تاریخی قبل

هشدار یک نماینده درباره حذف ارز ترجیحی

ابعادی جدید از پروژه بلندپروازانه متا

حاشیه‌های حجت عبدالملکی، از بهارستان تا پاستور/ از آرزوی مرگ و عذاب الهی تا انقلاب اقتصادی ۱۴۰۰

آپارتمان ارزان را در کدام مناطق می‌توان خرید؟

بیش از ۶۰ کشته در حمله هوایی ائتلاف سعودی به یک زندان در یمن