تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

مواردی از اتفاقات اعجاب انگیز و حتی وحشتناک را مشاهده می کنید که دلیل رخ دادن آن‌ها هیچگاه مشخص نشده است.

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدنداقتصاد۲۴ - در ۱۰۰ سال گذشته، شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بشر در حوزه‎های مختلف بوده‎ایم، انسان توانسته به سطح ماه قدم بگذارد، به اعماق اقیانوس‌ها سفر کند یا حتی DNA و عناصر تشکیل دهنده جهان را کشف کند، اما با وجود تمام این پیشرفت‌ها همچنان رمز و راز‌هایی در این دنیا وجود دارد که انسان هیچگاه نتوانسته حقیقت آن‌ها را فاش یا حتی تکذیب کند. در این گزارش چند مورد از همین اسرار عجیب و وحشتناک را مشاهده می‌کنید که احتمالا تاکنون چیزی درمورد آن‌ها نشنیده‌اید.

 

کشتی اس. اس اورنگ مدان (SS Ourang Medan)

در ژوئن سال ۱۹۴۷ پیام‌هایی عجیب از یکی از خدمه کشتی اورنگ مدان برای کشتی‌های مختلف ارسال شد. او درخواست کمک داشت و پیام خود را اینگونه بیان کرد: تمامی خدمه به همراه کاپیتان کشتی مرده‌اند، مدتی بعد پیام دیگری دریافت شد: من هم مرده‌ام. این پیام‌های عجیب باعث شد چند کشتی آمریکایی و هلندی برای پیدا کردن اورنگ مدان اقدام کنند.

پیام‌ها از مسیر تنگه مالاگا، جایی بین سواحل خشک شده سوماترا و مالزی، دریافت می‎‌شد در نتیجه کشتی‌های جستجوگر به سمت این مناطق حرکت کردند. سرانجام یک کشتی آمریکایی به نام ستاره نقره ای، اورانگ مدان را پیدا کرد. آن‌ها با پیشروی بیشتر متوجه یک کشتی هلندی شدند که به حال خود به شکل عجیب و غریبی رها شده است. از آن عجیب‌تر این بود که هرچه به کشتی نزدیک‌تر می‌شدند، سیگنال‌های دریافتی بیشتر می‌شد.

احتمالا خدمه کشتی ستاره نقره‎ای فکرش را هم نمی‌کردند که چه صحنه‌های وحشتناک و چه اتفاق عجیب و غریبی انتظارشان را می‌کشد بنابراین برای کشف حقیقت وارد کشتی شدند و آنجا بود که متوجه شدند پیام‌ها و سیگنال‌های دریافتی، دروغین و اغراق آمیز نبوده‌اند. خدمه کشتی اورنگ مدان همگی با دهان و چشم‌های باز، دست‌هایی به حالت کشیده و صورت‌هایی به سمت خورشید بر روی عرشه کشتی مرده بودند و از حالت چهره‌هایشان مشخص بود که قبل از مرگ با صحنه‌های ترسناکی مواجه شدند به طوری که حتی حیوانات داخل کشتی هم از این حادثه جان سالم به در نبرده بودند.

برخی از خدمه به همان شکلی که مشغول انجام وظیفه خود بودند مرده بودند به طوری که افسر ارتباطات، همانطور در حال نوشتن تلگراف مانده بود و هنوز انگشت هایش بر روی دکمه‌های دستگاه تلگراف بود. خدمه ستاره نقره‌ای در زیر عرشه به جستجوی اجساد و یا شاید بازمانده‌ای از این حادثه گشتند و اجسادی وحشت زده را یافتند که معلوم بود قبل از مرگشان به شدت از چیزی ترسیده‌اند.حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند
آن‌ها هرچه بیشتر به قسمت‌های زیرین کشتی می‌رفتند سرمای شدید و غیرقابل تحملی را حس می‌کردند که باعث شده بود اجساد طی این مدت در کشتی سالم بمانند و به همین دلیل امکان تشخیص دقیق زمان واقعه مشخص نبود. به این ترتیب کاپیتان ستاره نقره‌ای تصمیم گرفت کشتی اورنگ مدان را به کشتی خود متصل کرده و با خود به ساحل ببرد، اما زمانی که خدمه در حال انجام مقدمات اتصال بودند اتفاق عجیب دیگری رخ داد.

مه غلیظی فضا را فراگرفت و پس از گذشت چند دقیقه، انفجاری بزرگ در اورنگ مدان رخ داد و این کشتی نفرین شده به همراه خدمه مرده و راز ترسناک و نامعلومش به اعماق دریا رفت. پس از گذشت سال‌ها از این اتفاق هنوز دلیل قاطعی برای آن کشف نشده، عده‌ای اعتقاد دارند که این کشتی هلندی مورد حمله فرا زمینی‌ها یا ارواح و اجنه قرار گرفته است. برخی دیگر نیز معتقدند کشتی در حال حمل غیرقانونی و قاچاق گاز اعصاب بوده است و به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی، خدمه آن دچار چنین حادثه‌ای شده‌اند.حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

پایگاه مخفی دالس Dulce

ظاهراً یک مجموعه زیرزمینی کاملاً مخفی در زیر صخره Archuleta Mesa در Dulce نیومکزیکو ساخته شده است. ادعا‌ها مبنی بر این است که این پایگاه یک آزمایشگاه ژنتیک است که در آن انسان‌ها و موجودات فرازمینی با همکاری مشترک، آزمایش‌های نگران کننده‌ای را انجام می‌دهند که توسط اسناد مختلف و گزارش‌های شاهد و حتی یک کارمند سابق فاش شده است.

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

صدا‌های زمزمه‌ای عجیب و غریبی که به نظر می‌رسد از زمین در نزدیکی شهر دالس بیرون می‌آید، و همچنین وجود هلی کوپتر‌های نظامی که در اطراف منطقه مشاهده شده‌اند، به گمانه زنی‌های مربوط به تأسیسات زیرزمینی قوت می‌بخشد.

نویسنده‌ای با نام اصلی برانتون ادعا می‌کند که با کارگران سابق پایگاه مصاحبه کرده است که می‌گویند: "آزمایشاتی روی ماهی‌ها، پرندگان و موش‌ها انجام شده است که به شدت از اشکال اصلی آن‌ها تفاوت پیدا کرده‌اند. در آنجا انسان‌هایی با چند دست و چند پا و چندین قفس از موجوداتی، چون خفاش انسان نما تا قد هفت فوت وجود دارد. بیگانگان چیز‌های مفید و خطرناک زیادی در مورد ژنتیک به انسان‌ها آموخته اند. " دولت آمریکا وجود پایگاه را انکار می‌کند، اما این مانع گمانه زنی‌ها نمی‌شود.

کشف گُوِه آلمینیوم ایو

در سال ۱۹۷۴ یک گوه آلومینیوم که در کنار دو استخوان ماستودون دفن شده بود در سواحل رود مورس در ترانسیلوانیا نزدیک شهر آیود کشف شد. با بررسی‌ها مشخص شد این شیء که شبیه سر چکش است در لایه‌ای از اکسید به ضخامت یک میلی متر قرار دارد که نشان می‌دهد قدمت آن حدود ۳۰۰-۴۰۰ سال است. اما طی تحقیقات بعدی با اشاره به اینکه این گوه در کنار بقایای ماستودون پیدا شده این احتمال داده شد که می‌تواند تا ۲۰، ۰۰۰ سال نیز قدمت داشته باشد.حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند


بیشتر بخوانید: ایرانی‌ها چند ساعت کار می‌کنند؟


آلومینیوم در پوسته زمین فراوان است، اما همیشه با سایر مواد معدنی ترکیب می‌شود. این شیِ گوه مانند به طرزی شگفت آور از ۱۲ عنصر گوناگون ساخته شده و نکته عجیب اینجاست که قدمت این گوه به قبل از کشف آلمینیوم و فن آوری ساخت آن برمی‌گردد. یک مهندس هوانوردی می‌گوید که گوه شبیه تجهیزاتی است که در فضاپیما‌ها استفاده می‌شود. جامعه علمی معتقد است "گوه روی زمین ساخته شده و هنوز هدف آن مشخص نشده است". متأسفانه، گوه آلومینیوم Aiud در حال حاضر در یک مکان مخفی قفل شده است. با این حال، برخی از عکس‌های آن بصورت آنلاین قابل مشاهده است.حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

هواپیماربایی «دن کوپر»

در ۲۴ نوامبر سال ۱۹۷۱ میلادی، مردی حدودا ۴۰ ساله به نام «دَن کوپر» اقدام به تهدید و سرقت یک هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ کرد. او با صدا کردن مهماندار هواپیما، نامه‌ای را به او داد که در آن تهدید به همراه داشتن بمب کرده و در ادامه خواسته‌های خود که دو چتر نجات در جلو، دو چتر نجات در عقب و ۲۰۰ هزار دلار پول نقد بود را ذکر کرده بود.

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

هنگامی که هواپیما فرود آمد، وی ۳۶ نفر از مسافران را با پول و چتر‌های نجات معاوضه کرد. او برخی از خدمه را نگه داشت و سپس به سمت مکزیکو سیتی پرواز نمود. بعد از پرواز مجدد، کوپر همراه با چتر‌ها و پول از درب جلو به پایین پرید برای همیشه در یک شب سیاه بارانی از دید همه محو شد.

حقایق عجیب و ترسناکی

هشت سال بعد، پسری جوان یک بسته پوسیده حاوی ۵۸۰۰ دلار وجه نقد را پیدا نمود. شماره سریال آن‌ها با پول‌های داده به کوپر مطابقت داشت. اف بی آی تمام سواحل اطراف را به دقت جستجو کرد، اما نتوانست چیزی پیدا کند و مدعی شد که او قطعا نتوانسته از این پرواز مرگبار جان سالم به در ببرد. اکنون پس از گذشت سال‌ها از آن اتفاق، این پرونده همچنان در اف بی آی باز است و هویت کوپر، اهداف او و سرانجامش ناپیداست.

آرامگاه سیاه مک کنزی

ادینبورگ بهشت ​​شکارچی ارواح است و وجود فعالیت آزاردهنده ارواح در آن کاملاً مستند و برای همه قابل درک و باور است. جورج مک کنزی (۱۶۳۸-۱۶۹۱)، لرد مدافع اسکاتلند در طول زندگی خود نیز عامل آزار و اذیت بی رحمانه پروتستان‌ها بود و اکنون به نظر می‌رسد که او پس از مرگ هم به ادامه کار خود برگشته است.

در سال ۱۹۹۸، یک ولگرد وارد مقبره وی شد و به طبقه زیرین که گودالی پر از اسکلت بود سقوط کرد. از آن زمان تاکنون، بیش از ۴۵۰ مورد از حوادث عجیب و غریب گزارش شده است، از افرادی که از هوش رفته‌اند تا آتش سوزی‌های غیر قابل باور و تعداد غیرمعمول زیادی از حیوانات مرده که در اطراف مقبره پیدا شده‌اند.

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

انگشتان بازدیدکنندگان شکسته، موهایشان کشیده شده و توسط یک مهاجم نامرئی مشت یا لگد خورده‌اند و کبودی، خراش و سوختگی، ورم‌های پوستی، حالت تهوع و بی حسی در آن‌ها دیده می‎شود. علائم فیزیکی حمله فقط تا زمانی که افراد به خانه برسند یا شبانه به هتل‌های خود برگردند ادامه ندارد بلکه شاهدان حتی از ادامه دار بودن این آزار و اذیت‌ها تا خانه یا هتلشان گزارش داده‌اند. هر آنچه در آرامگاه سیاه در کمین است، مطمئناً فعال و متحرک است.

کودکان چشم سیاه

به احتمال زیاد شما هنوز نام BEK (بچه‌های سیاه چشم) را نشنیده اید. آن‌ها به ندرت دیده می‌شوند، اما از طریق اینترنت تعدادشان رو به افزایش است و گزارش‌ها برخورد‌های نزدیک را توصیف می‌کنند که نه تنها عجیب بلکه ترسناک هم هستند.حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

تقریباً همیشه داستان‌ها با صدای زنگ در شروع می‌شوند. یک، دو یا چند کودک به عنوان "قربانی" ظاهر می‌شوند و درخواست کمک می‌کنند: آن‌ها معمولا می‌خواهند از توالت استفاده کنند، یک تماس تلفنی فوری برقرار کنند یا داستان دیگری از پریشانی خود را بیان می‎کنند. آن‌ها درخواست می‌کنند که وارد شوند، وارد خانه یا ماشین، در بعضی موارد التماس می‌کنند، اما صاحبان خانه هرگز به دلیل احساس وحشتی بر آن‌ها غلبه می‌کند، آن‌ها را راه نمی‌دهند.

شاید این چشمان کاملا سیاه BEK باشد که وحشت طاقت فرسا را ​​القا می‌کند. همانطور که یک "شاهد" توصیف کرد، چهره آن‌ها کمی تار به نظر می‌رسد و اگر به خواسته‌هایشان عمل نشود خشم آن‌ها را فرا گرفته و چشم‌هایشان سیاه‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. برخورد‌های اسرارآمیز در همین جا متوقف نمی‌شوند: "برای مدت سه روز متوالی، [BEK ها]مدام در مسیر رانندگی من ظاهر می‌شدند. وقتی پلیس آمد هیچ کسی در چشم نبود.

هر چند وقت یک بار، آن‌ها را در منطقه مرکز شهر می‌بینم، مثل اینکه من را دنبال می‌کنند آن‌ها پشت درخت هستند، من به بخش دیگری از ساکرامنتو رانندگی می‌کنم و آن‌ها را دوباره می‌بینم یا وقتی در حال رانندگی هستم آن‌ها را در کنار جاده می‌بینم و آن‌ها به من خیره می‌شوند. "

یک مرد بچه‌ها را راه داد. آن‌ها ادعا کردند که باید از توالت و تلفن استفاده کنند، اما به محض اینکه وارد خانه شدند، چشم‌های عجیب آن‌ها را دید و به شدت وحشت کرد. BEK‌ها (بچه‌های چشم سیاه) به طرف او حرکت کردند و گفتند آمده اند تا او را جمع کنند. مرد با وحشت از خانه فرار کرد. توضیحات دقیق و علمی از این بچه‌ها موجود نیست، اما برخی معتقدند آنان حاصل ارتباط انسان با بیگانگان یا اجنه هستند.

نقشه اعجاز انگیز پیر رییس!

یکی از نمونه‌های شگفت انگیز یک نقشه قدیمی جغرافیا است که روی پوست آهو ترسیم شده و قاره‌های موجود در کره زمین را نشان می‌دهد. این نقشه که در اوایل قرن هجدهم میلادی در دربار به هم ریخته سلطان عثمانی در کاخ «توپکابی» کشف شد، متعلق به یک افسر نیروی دریایی ترکیه به نام «پیر رییس» بود که در سده شانزدهم میلادی فرماندهی نیروی دریایی آن کشور را برعهده داشت.

دو نقشه دیگر نیز متعلق به این شخص در کتابخانه دولتی «برلین» نگهداری می‌شود. در حقیقت نقشه‌های «پیر رییس» که مربوط به سال ۱۵۱۳ میلادی می‌باشد نقشه اولیه نیست بلکه از روی یک نقشه قدیمی ترسیم شده که اصل آن تاکنون به دست نیامده است! اما حدس زده می‌شود که اصل نقشه مربوط به یونانی‌ها بوده است!

حقایق عجیب و ترسناکی که هیچگاه فاش نشدند

نکته عجیب درباره این نقشه آن است که گذشته از دریای مدیترانه و بحرالمیت، سواحل آمریکای شمالی و جنوبی و سلسله کوه‌های قطب جنوب آن هم در دوره‌ای که عاری از برف و یخ بوده با تمام جزییات دقیق امروزی، روی این نقشه ترسیم شده است. می‌دانیم که کوه‌های قطب جنوب تازه در سال ۱۹۵۲ میلادی کشف شد! اگر بنا به گفته دانشمندان قطب جنوب هزاران سال است که از یخ پوشیده شده، می‌توان به قدمت این نقشه که قبل از دوره یخ بندان تهیه شده پی برد!

پروفسور «هاپ گود» و شاگردانش برای آنکه مردم عادی نیز از نقشه عجیب و غریب «پیر رییس» سر در آورند آن را به صورت ساده ترسیم کرده و با نقشه مدرنی که تهیه کرده بودند مقایسه نمودند. در نقشه «پیر رییس» بخش‌هایی از سواحل آمریکای جنوبی ناپدید شده است، همین طور اقیانوسی که بین قطب جنوب و رأس آمریکای جنوبی وجود دارد!

باقی نقاط از جمله فرانسه، اسپانیا، آفریقا، کوبا، مکزیک و برزیل به ویژه دریای کارائیب در اقیانوس اطلس به درستی و بدون اشتباه نشان داده شده است! و این از عجایب نقشه برداری در زمانی است که ظاهراً بشر هنوز نتوانسته بود از زمین بلند شود و از فراز آسمان‌ها به آن بنگرد.

هویت و مرگ مشکوک مرد سامرتنی

ساعت ۶:۳۰ صبح یک دسامبر ۱۹۴۸ در کنار ساحل سامرتن در استرالیا، جسد مردی مرده پیدا شد. زمانی که با پلیس تماس گرفته شد، جسد روی شن‌ها قرار داشت، در حالی که سرش به سکویی تکیه داده شده و پاهایش رو به دریا قرار گرفته بود و پلیس هیچ نشانه‌ای مبنی بر تعرض نسبت به جسد و هیچ مدرک شناسایی از مقتول پیدا نکرد.

حقایق عجیب و ترسناکی

هیچ هویتی در هیچ نقطه‌ای از زمین برای او ثبت نشده بود. کاغذی کوچک و لوله شده که کلمات Tamam Shud (تمام شد) از صفحه آخر رباعیات خیام روی آن چاپ شده بود، در جیب مخفی داخل جیب شلوار مرد پیدا شد. نسخه اصلی که این برگ از آن کنده شده بود در حالی پیدا شد که با برخی حروف بر روی آن رمزگذاری شده بود، اما تلاش کدشکن‌های حرفه‌ای هم در این زمینه بی ثمر ماند و هیچکس نتوانست کد هارا معنا کند. این پرونده هرگز بسته نشد و همچنان افراد زیادی برای کشف حقیقت این ماجرا به کار خود ادامه می‎دهند، اما همچنان هویت مرد و دلیل مرگ او نامشخص است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

قیمت سکه پارسیان + جدول

قیمت سکه و طلا + جدول

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

جمله عجیب و منشوری مسعود روشن‌پژوه روی آنتن زنده + فیلم

دلایل باخت ایران مقابل کانادا از زبان آلکنو

کاهش دما تا ۹ درجه در سواحل خزر و شمال غرب

بهترین کیف پول‌های رمزارز در سال ۲۰۲۱/ هک شدن کیف پول رمزارز چقدر واقعیت دارد؟

تلاش بهارستان نشینان برای تصویب «طرح ساماندهی فضای مجازی» ذیل اصل ۸۵ قانون اساسی

فواید پرشمار مصرف سیر برای مردان

پست اینستاگرامی کیمیا علیزاده خطاب به ایرانی‌ها

عکس خاص الناز شاکردوست و آقای بازیگر! + عکس

ورود سکه به کانال ۱۱ میلیون تومان / چرا سکه گران شد؟

۲ محور شمال آذربایجان غربی بر اثر سیل بسته شد

جهش شیمی‌دارویی داروپخش در تولید دارو و عملیات اجرایی خطوط تولید

عذرخواهی غمبار ناهید کیانی از مردم ایران

نسخه تازه‌ای از سانسور فیلم رونمایی شد!

دریافت رمزارز در ازای رفع قضای حاجت

مهم‌ترین علائم ابتلا به کرونای دلتا در کودکان

خبر خوش برای استقلال ؛ بازگشت ستاره جذاب در ۳۴ سالگی + سند

واکنش علی مطهری به بی حجاب بودن بازیگر زن سریال گاندو

عکس صمیمی شیلا خداداد با سعید معروف + عکس

عاشقانه جدید مهدی قائدی و همسرش در ویلای لاکچری + عکس‌ها

همسر اول و دوم فرهاد مجیدی! +عکس

ریحانه پارسا رد داد! / من ... و ... هستم! / رکیک‌ترین واژه‌ها در حریم یک دختر! + سند

عجیب‌ترین عوارض زیاده روی در مصرف خیار

با عوارض جانبی مصرف زردچوبه آشنا شوید

طرح رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش درحال بررسی است

بیت کوین و اتریوم دوباره قرمزپوش شد

سعید مولایی ایرانی با پرچم مغولستان نقره‌ای شد

اختلاف قیمت مرغ از تولید تا مصرف چقدر است؟

فرودگاه‌ها زمان تحلیف رئیسی بسته می‌شوند؟

واکنش مالیاتی به نایب‌قهرمانی ملایی در المپیک +عکس

جلوی کوهخواری دامنه کرکس در نطنز باید گرفته شود

تزریق واکسن به امام جمعه اردبیل توسط پرستار زن +عکس

ایراد مجلس به اشتغال کارمندان مناطق آزاد

به همین راحتی خامه صبحانه معمولی رو فرم بده