تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

بعضی‌ها اعتقادی به سفارش غذا از بیرون ندارند. دلایل‌شان هم به‌زعم خودشان موجه است. سفارش غذای بیرون را مترادف با فست‌فود و غذا‌های این چنینی می‌دانند. از طرف دیگر، هزینه و زحمت تدارک‌دیدن خرید غذای آماده از بیرون را نمی‌پسندند.

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

اقتصاد۲۴- از کباب‌های رنگین برایتان فراهم است تا ساندویچ‌های سرد و سبک. از غذا‌های محلی تا بشقاب‌های خوشمزه‌ای از سرزمین‌های ملل دیگر. هم وقتی به‌دنبال تنوع و خوردن غذای بیرون هستید، در خدمت‌تان است و هم زمانی که فرصت آشپزی یا موادش نیست و گرسنه‌اید. درباره اسنپ فود حرف می‌زنیم. اپلیکیشنی که طعم تجربه‌های خوب را چاشنی سفارش‌های آنلاین مشتریانش می‌کند. سفارش غذا از اسنپ فود از آن تجربه‌هایی است که با یک بار امتحان‌کردن تبدیل به عادت می‌شود.

تجربه‌های شیرین سفارش غذا از اسنپ فود

بعضی‌ها اعتقادی به سفارش غذا از بیرون ندارند. دلایل‌شان هم به‌زعم خودشان موجه است. سفارش غذای بیرون را مترادف با فست‌فود و غذا‌های این چنینی می‌دانند. از طرف دیگر، هزینه و زحمت تدارک‌دیدن خرید غذای آماده از بیرون را نمی‌پسندند.
این تصور چندان هم صحیح نیست. با درخواست انلاین غذا از اسنپ فود طیف متنوعی از انتخاب‌ها پیش رویتان است. هر نوع غذایی که بخواهید در میان رستوران‌ها و مراکز تهیه غذای اپلیکیشن وجود دارد. مخالفان خرید اینترنتی غذا نمی‌دانند که چه مزایای دیگری هم در خرید این سبکی وجود دارد. در ادامه، درباره تجربه‌های شیرینی خواهیم گفت که با سفارش غذا از اسنپ فود نصیب‌تان خواهد شد.


۱. با خرید اینترنتی غذا انتخاب‌های متنوعی دارید: خرید اینترنتی غذا

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

خرید اینترنتی غذا

پیتزا دوست دارید؟ اهل خوردن کباب هستید؟ دلتان غذا‌های خانگی و سنتی می‌خواهد؟ شاید هوس کرده‌اید که کمی تنوع را تجربه کنید؛ مثلا دوست دارید که به‌سراغ غذا‌های ملل دیگر بروید. انتخاب از میان غذا‌های محلی خوشمزه هم وجود دارد. اصلا شاید هوای خوردن غذایی ساده و رژیمی مثل سالاد کرده‌اید.
گشتی در اسنپ فود بزنید و ببینید که چه می‌خواهید. در هر حال، بنا به سلیقه و انتخاب شخصی‌تان هرچیزی که بخواهید در اسنپ‌فود حاضر است. خرید اینترنتی غذا با اسنپ دست‌تان را برای انتخاب باز می‌گذارد.
علاوه بر غذا‌های مختلف، امکان سفارش شیرینی و نان هم با اپلیکیشن اسنپ وجود دارد. با مراجعه به بخش مربوط به هریک از این موارد در اسنپ فود، گزینه موردنظرتان را سفارش بدهید. برای مثال، بعد از خوردن یک وعده غذای جانانه، دسری شیرین و خوشمزه از شیرینی‌فروشی‌های خوب اطراف می‌چسبد، نه؟
در بخش غذای سوپراپلیکیشن اسنپ می‌توانید نان هم سفارش بدهید. اگر وقت ندارید یا از حضور در صف نانوایی خوشتان نمی‌آید، بدانید که اسنپ این مشکلتان را هم حل کرده است.
https://snapp.ir/online-food-delivery/
۲. سفارش‌تان بدون هزینه اضافی و با تخفیف است
هیچ تفاوت قیمتی میان خرید اینترنتی غذا با سفارش حضوری وجود ندارد. قیمت غذا‌های منوی رستوران‌ها در اسنپ فود تغییری نمی‌کند. در واقع، نه‌تن‌ها غذا‌ها گران‌تر نمی‌شوند بلکه تخفیف‌های جذابی هم برای فروش‌شان در نظر گرفته می‌شود.
با خرید از اسنپ می‌توانید از کوپن‌ها و برنامه‌های تخفیفی متنوع بهره‌مند شوید. ضمن اینکه امکان استفاده از امتیازات اسنپ‌کلاب یا همان باشگاه مشتریان هم برای خرید تخفیف‌دار وجود دارد. استفاده از خدمات مختلف اسنپ برایتان امتیاز‌هایی به‌همراه می‌آورد. می‌توانید از این امتیاز‌ها برای خرید خدمات مختلف اسنپ با تخفیف استفاده کنید.


۳. سریع و زود به‌دست‌تان می‌رسد: ثبت غذا به صورت اینترنتی

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

ثبت غذا به صورت اینترنتی 

مدت‌زمان آماده‌سازی سفارشتان از اسنپ و دریافت آن درب منزل کوتاه است. اگر فرصت آشپزی ندارید و وقت‌تان محدود است یا عجله دارید، با سفارش غذای اینترنتی می‌توانید مشکل را حل کنید. غذایی که از رستوران‌های نزدیک محل کار و زندگی‌تان سفارش می‌دهید با بسته‌بندی مناسب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست‌تان می‌رسد.
حتی می‌توانید برای دیگران هم غذا سفارش بدهید تا زود و سریع به دستش برسد. برای مثال، شاید سر کار هستید و فرزندتان در منزل گرسنه است. با سفارش از اسنپ، خیلی زود غذای آماده درب منزل به او تحویل داده می‌شود.
۴. کیفیت غذا‌ها و رستوران‌ها را بررسی می‌کنید
یکی از جذاب‌ترین مزایای خرید اینترنتی غذا مرور امتیاز و کیفیت رستوران‌ها است. با سرزدن به صفحه مربوط به هر رستوران و مرکز تهیه غذا امتیازات کاربران قبلی به آن‌ها را مشاهده خواهید کرد. نظر مشتریان درباره سفارش‌هایشان را بخوانید و ببینید که هر رستوران چند ستاره دارد.
این‌ها راهی برای انتخاب بهترین‌ها هستند. طبیعتا در خرید حضوری نمی‌توانید به‌سراغ مشتریانی بروید که غذایشان تمام شده و در حال ترک رستوران هستند! آیا می‌توانید از تک‌تک آن‌ها درباره کیفیت غذایی بپرسید که میل کرده‌اند؟ نه، اما با مرور نظرات کاربران در اپلیکیشن، تصمیم‌گیری برایتان ساده‌تر می‌شود.
۵. تیم پشتیبانی قدرتمند و پاسخ‌گویی در خدمت شماست

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

درخواست آنلاین غذا

اگر در ثبت غذا به صورت اینترنتی مشکلی پیدا کردید یا سؤالی برایتان پیش آمده است، از تیم پشتیبانی کمک بگیرید. اسنپ تیم پشتیبانی قوی و مسئولیت‌پذیری دارد که نمی‌گذارد تجربه خریدتان از اپلیکیشن راضی‌کننده نباشد.
دلهره بعضی‌ها در خرید آنلاین همین است. آن‌ها می‌ترسند که اگر مشکلی پیش بیاید، چطور آن را حل و پیگیری کنند. چاره‌اش فقط یک تماس است. تیم پشتیبانی همیشه حاضرند و کمکتان می‌کنند.
۶. قیمت‌ها را مقایسه می‌کنید
با مرور منوی رستوران‌های مختلف می‌توانید قیمت‌ها را هم مقایسه کنید. وجود انبوهی از انتخاب‌ها در کنار هم به شما قدرت تصمیم‌گیری بهتر می‌دهد. اگر نسبت به قیمت حساس هستید و دوست دارید که مقرون‌به‌صرفه‌ترین‌ها را انتخاب کنید، بازهم در خرید اینترنتی غذا با اسنپ راحت‌تر به این هدف می‌رسید.
سفارش غذا از اسنپ فود چگونه است؟

سفارش غذای آنلاین

تجربه سفارش غذا با اسنپ چگونه است؟

سفارش غذای آنلاین

سفارش غذا از اسنپ فود راه سریع و ساده خرید غذا است. برای سفارش‌دادن باید چند مرحله زیر را طی کنید و تمام! چه مراحلی؟
• وارد سوپراپلیکیشن اسنپ شوید؛
• گزینه «غذا» را انتخاب کنید؛
• آدرستان را روی نقشه یا به‌طور دستی مشخص کنید تا رستوران‌های اطراف شما نمایش داده شوند؛
• نوع غذای موردعلاقه‌تان را از دسته‌بندی‌های مختلف انتخاب کنید؛
• از جست‌وجوی پیشرفته کمک بگیرید و نام رستوران، غذا یا منطقه موردنظر سفارش را مشخص کنید؛
• رستوران موردنظر را مشخص و غذای موردعلاقه‌تان را از منوی آن انتخاب کنید؛
• تعداد غذا را مشخص کنید و هزینه را بپردازید.
در ظرف مدت کوتاهی می‌توانید منتظر تحویل سفارشتان درب منزل باشید. یادتان باشد، یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن اسنپ این است که می‌توانید رستوران‌های موردعلاقه‌تان را به پروفایل شخصی‌تان اضافه کنید. با این کار، هر بار که قصد سفارش داشته باشید، گزینه موردنظر سریع و ساده در دسترس‌تان قرار می‌گیرد.
در آخر
در بسیاری از شهر‌های ایران می‌توانید از امکانات سفارش غذا از اسنپ فود استفاده کنید. تجربه چنین خریدی شیرین و به‌یادماندنی است. هم سریع و ساده سفارش می‌دهید و هم تخفیف می‌گیرید.
با مراجعه حضوری به رستوران‌ها به شما تخفیف نمی‌دهند، اما برنامه‌های ویژه و تخفیفی اسنپ یا استفاده از امتیاز باشگاه اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که علاوه بر طعم غذا، مزه تخفیف هم زیر دندان‌تان بیاید. نه؟
اسنپ دوست دارد که تجربه‌های خوب برای کاربرانش رقم بزند. پس همیشه به نیاز‌ها و خواسته‌هایشان نگاه می‌کند. اگر از خدماتش استفاده کنید، حتما متوجه این موضوع خواهید شد. امتحانش ضرر ندارد!

ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

حضور غیرمنتظره یک یاغی در پرسپولیس؟

افزایش ۳ برابری فروش نفت ایران

آخرین قیمت گوشت قرمز در بازار

برای خرید میز تحریر چقدر هزینه کنیم؟

چه بیماری‌هایی در تابستان شایع می‌شود؟

توصیه مهم درباره ریزش مو بعد از کرونا

ستاره جنجالی پرسپولیس فردا تمدید می‌کند؟

معرفی بهترین بازی های دونفره کامپیوتر

علت حضور خاتمی، سیدحسن خمینی، کروبی در منزل ابطحی چه بود؟

مهریه همسر و دختر رییس‌جمهور چقدر است؟

اعتراض عضو شورای شهر تهران به آسیبی که به مجسمه فردوسی زدند+عکس

کاپیتان پرسپولیس رسما از فوتبال خداحافظی کرد

خبر نگران‌کننده رسانه بلژیکی برای استقلال!

برگزاری دور جدید مذاکرات تهران - ریاض

چه بر سر قیمت دلار خواهد آمد؟ / هیجان‌ زودگذر سینگال‌های سیاسی در بازار ارز

پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد

از فردا کدام کالا‌ها ارزان می‌شوند؟

قیمت برخی از انواع ماست در بازار

پرونده سرقت از بانک ملی به کجا رسید؟

خروج پول حقیقی از بازار سهام

دست رد آسمان‌خراش ایرانی به پیشنهاد استقلال

افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟

قیمت انواع تخم مرغ در بازار

مقصر به نتیجه نرسیدن مذاکرات کیست؟

میرکاظمی در مورد افزایش حقوق بازنشستگان چه گفت؟

وریا غفوری در استقلال ماندنی شد؟ + عکس

طوفان گردوخاک در راه ۸ استان کشور!

ترکیه مایل به همکاری آبی با ایران نیست

قیمت خودرو‌های سایپا + جدول

قیمت خودرو‌های ایران خودرو + جدول

قیمت سکه پارسیان + جدول

قیمت سکه و طلا + جدول

قیمت بیت کوین و رمزارز‌ها + جدول

قیمت دلار، یورو و سایر ارز‌ها + جدول

شناسایی ۷۰ متخلف کنکور در جلسه امتحان!

گفت‌وگوی تلفنی امیر قطر و رئیسی

عذرخواهی جوکر از معلولان و جامعه کم‌توان جسمی