تاریخ بروز رسانی: ۱۰:۱۸ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان:

فولاد مبارکه توانایی ساخت یک دهکده المپیک ۳۰۰ هکتاری دارد / «ورزش در خانه» ابتکار فولاد مبارکه برای ایام کرونا بود

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: هر هفته حرکات ورزشی توسط مربیان فولادمبارکه طراحی و از طریق سایت اتوماسیون ورزش در اختیار خانواده‌های شرکت فولاد مبارکه قرار گرفت.

لطفیاقتصاد۲۴ -مجتبی لطفی مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه پیرامون ورزش این شرکت در سال ۱۳۹۹ اظهار داشت: در سال ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا ورزش در خانه را گسترش و ترویج دادیم. هر هفته حرکات ورزشی توسط مربیان فولاد مبارکه طراحی و براساس رده سنی و نوع تمرینات از طریق سایت اتوماسیون ورزش در اختیار خانواده‌های شرکت فولاد مبارکه قرار گرفت.

ورزش در خانه ابتکار فولاد مبارکه برای ایام کرونا بود

وی ادامه داد: همزمان با اجرای حرکات ورزشی، یک مسابقه عکس با عنوان «ورزش در خانه» برگزار کردیم تا خانواده‌ها حرکات طراحی شده مربیان را در کنار حرکات خلاقانه ورزشی در قالب عکس در سامانه ورزش شرکت فولاد مبارکه بارگذاری کنند و هر هفته به آن‌ها جوایزی اهدا شد.

همچنین با اخذ مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا، قرارداد‌هایی پیرامون انجام حرکات اصلاحی در سطح شهرستان اصفهان و شهر‌های همجوار منعقد شد تا خانواده فولاد مبارکه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی رشته حرکات اصلاحی را برای کاهش درد‌های عضلانی انجام دهند.

مشاوره آنلاین تغذیه و ورزش برای خانواده‌ها

مجتبی لطفی با اشاره به راه اندازی مشاوره ورزشی در خانه برای مجموعه فولاد مبارکه گفت: در این راستا خانواده‌ها می‌توانند با ورود به سایت ورزش شرکت فولاد مبارکه از موارد و نکات مشاوران و متخصصین پیرامون ورزش و تغذیه بهره ببرند. در این طرح مشاوران ورزشی و تغذیه به آن‌ها زنگ می‌زنند و هر هفته از طریق سامانه‌های آنلاین تا نتیجه نهایی پیگیری سلامتی خانواده‌ها هستند.

فعالیت استخر‌های باغ فردوس

مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه افزود: در یک ماه اخیر با توجه به مجوزی که از اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و وزارت بهداشت اخذ نمودیم، فعالیت استخر‌های باغ فردوس را آغاز کردیم. سانس‌ها هر روز از ساعت ۱۳ تا ۲۰ در قالب ورزش در آب، آموزش شنا و... برپاست و خانواده‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. همچنین فعالیت رشته‌های دارای مجوز همچون رزمی و سالنی مثل فوتسال و بسکتبال آغاز شده که خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت ورزش رشته مورد نظر را انتخاب و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آن ورزش را پیگیر کنند.

وی به اتمام و تکمیل پروژه استخر کارخانه فولادمبارکه اشاره کرد و بیان داشت: استخر کارخانه با حمایت‌ها و دستور مدیریت و معاونین کارخانه آماده افتتاح است و به محض اینکه شرایط بهتر شد؛ این استخر به بهره‌برداری خواهد رسید و در اختیار کارکنان شیفتی و روزکار فولاد مبارکه قرار خواهد گرفت.

حل گره کور نقش جهان توسط فولاد مبارکه

مجتبی لطفی که علاوه بر اینکه مسئول ورزش شرکت فولاد مبارکه است، ریاست هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را نیز بر عهده دارد. وی در این راستا پیرامون ورزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: ورزشگاه نقش جهان اصفهان واقعا گره کور نظام بود و سال‌ها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کرد. ورزشگاه احداث و افتتاح شده بو. ولی به آن استاندارد‌های مطلوب نرسیده بود و با توجه به آماده نبودن زیرساخت‌های آن مشکلات زیادی داشت، شرکت فولاد مبارکه با توجه به مسئولیت و رسالت‌های اجتماعی که دارد ساخت و تکمیل ورزشگاه نقش جهان را برعهده گرفت؛ هزینه کرد تا بتواند این گره کور نظام جمهوری اسلامی ایران را حل کند و خدا را شکر با حمایت‌های فولاد مبارکه و همت مدیران فولاد مبارکه، ابه ویژه معاون اجرای پروژه‌های فولاد مبارکه، معاونت نیروی انسانی و دیگر دوستان این پروژه به اتمام رسید.

مجتبی لطفی با بیان اینکه ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مدت ۴۵ سال در اختیار شرکت فولاد مبارکه است گفت: البته این ورزشگاه مشکلاتی نیز دارد که پیگیر هستیم هرچه زودتر آن‌ها رفع شوند تا بتوانیم آن استاندارد‌های جهانی را در آن پیاده کنیم. ما از ورزشگاه‌های مختلفی الگوبرداری کرده ایم و سعی می‌کنیم بتوانیم روز به روز به آن استاندارد‌های جهانی نزدیک‌تر شویم.

دهکده المپیک ۳۰۰ هکتاری

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: مهندس عظیمیان چندین بار تاکید کرده اند که اگر وزارت ورزش و جوانان ۳۰۰ هکتار زمین نقش جهان را در اختیار شرکت فولاد مبارکه قرار دهد؛ یک دهکده المپیک آنجا احداث خواهیم شد البته در این بین عده‌ای جلوی پیشرفت کار را گرفته اند، اما شرکت فولاد مبارکه این توانایی را دارد که این دهکده المپیک را احداث کند. احداث این دهکده به طور حتم می‌تواند به ورزش استان و کشور خدمت کند.


بیشتربخوانید:فولاد مبارکه مطالبه ۳۰ ساله مردم را به ۵ سال کاهش داد


وی پیرامون نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران و جایگاه دومی تیم فولادمبارکه سپاهان گفت: در اول فصل آقای محمدرضا ساکت در راس باشگاه فولاد مبارکه سپاهان قرار گرفت. کسی که اشراف کاملی در خصوص باشگاهداری دارد و دهه طلایی سپاهان با ساکت رقم خورد. از طرفی محرم نویدکیا اسطوره باشگاه بزرگ سپاهان محسوب می‌شود؛ ورزشکاری که با متانت خاصی که دارد آرامش خوبی را در تیم ایجاد کرده است. در عین حال کل فضای باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از مدیرعامل تا اعضای هیئت مدیره همه و همه برای موفقیت باشگاه تلاش می‌کنند و این خیلی موثر است.

وجود ۹۰ تیم ورزشی در باشگاه سپاهان

مجتبی لطفی ادامه داد: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تنها یک تیم فوتبال ندارد بلکه این باشگاه نزدیک به ۹۰ تیم ورزشی در رشته‌های مختلف در دو بخش آقایان و بانوان دارد. همچنین در راس باشگاه افرادی همراه و همسو با سیاست‌های شرکت فولاد مبارکه اند گام بر می‌دارند. از طرفی کادرفنی تیم فوتبال سپاهان اعم از محرم نویدکیا، علیرضا مرزبان، محمود کریمی، فرهاد بهادرانی، رحمان احمدی، رضا فتاحی و ... همه یکدل و رفیق هستند و حضور محرم نویدکیا این رفاقت و همدلی را صد چندان کرده است.

برای قهرمانی جام حذفی باید از سد همه تیم‌ها گذشت

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیرامون قرعه کشی جام حذفی فوتبال در مرحله یک شانزدهم نهایی و رقابت سپاهان با مس رفسنجان در این مرحله بیان داشت: تیمی که می‌خواهد قهرمان جام حذفی فوتبال شود برایش فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کند و همه تیم‌ها را باید شکست دهد. تیم مس رفسنجان و تیم‌های دیگر برای ما قابل احترام هستند، اما برای قهرمانی باید از سد رقیبان گذشت.

وی در خصوص فصل نقل و انتقالات فوتبالی گفت: نقل و انتقالات تنها با نظر کادر فنی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان انجام می‌شود و تا زمانیکه قطعی نشده نمی‌توان پیرامون آن صحبت کرد.

شکست گل گهر روی ریل پیروزی

مجتبی لطفی در پایان با اشاره به بازی روز دوشنبه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با گل گهر سیرجان اظهار داشت: با توجه به اینکه روی ریل پیروزی قرار گرفته ایم، امیدوارم با آغاز نیم فصل دوم سپاهان بتواند با شکست گل گهر نیم فصل را با پیروزی شروع کند تا در ادامه برای رسیدن به قهرمانی این موفقیت‌ها ادامه دار باشد.

منبع: فولاد مبارکه
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
خواندنی‌ها
خودرو
فناوری
آخرین اخبار

قیمت خودرو‌های جک و لیفان کرمان موتور امروز

فیلم/ ظریف با رئیسی دیدار کرد

فرصت ۲۴ ساعته استقلال در پرونده استراماچونی

فیلم/ روحانی: به زودی تحریم‌ها برداشته خواهد شد

کار زیبای یحیی گل محمدی بعد از قهرمانی +عکس

فیلم/ دور بعدی مذاکرات وین، دور پایانی است؟

تعطیلی ادارات ۱۴ شهرستان خوزستان به علت گرما

دیدار و گفتگوی ظریف و ابراهیم رئیسی درباره برجام

پلتفرم «فیلم نت» تذکر کتبی گرفت

پاسخ پرسپولیس به اظهارات خطیبی

موج جدید خاموشی در راه است

اجرای قانون کار مطالبه کارگران از دولت جدید

فیلم/ زندگینامه سید ابراهیم رئیسی

ادعای جدید در مورد دلایل کاهش مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰

برندگان مسابقه عکاسی طبیعت ۲۰۲۱

احتمال بالای لغو پرواز‌های روسیه با دستور ستاد مقابله با کرونا

چرا قیمت برخی از مدل‌های خودرو رشد کرد؟

فیلم/ جشن پیروزی هواداران ابراهیم رئیسی به همراه زاکانی

دولت ژاپن هم به رئیسی تبریک گفت

ساخت واکسن آدامسی کرونا توسط روسیه!

نتانیاهو پس از ۱۲ سال صاحب موبایل شد

فیلم/ تصادف موتورسوار با یک خودرو در اوکراین

میوه کپک زده را می‌توان خورد؟

گوا به دنبال یک مهاجم ایرانی

آخرین جدول خاموشی‌های پایتخت را ببینید

توضیحاتی درباره بازگشایی مدارس در مهرماه

خیزش گرد و خاک در برخی مناطق کشور

آخرین آمار جهانی کرونا دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

علائم قبل و بعد از پیوند کلیه را بشناسید

عوارض خطرناک چاقی +اینفوگرافی

فیلم/ قالیباف: مردم مسؤولان را مدیون خودشان کردند

گروسی: آژانس نباید بیش از این در ایران محدود شود

عجیب ترین چیزهایی که آنلاین فروخته می شوند +عکس

فاجعه بارترین تاثیراتی که فیلم‌ها بر روی مخاطبان خود گذاشتند+عکس

توسعه دیپلماسی گردشگری اولویت وزارت میراث فرهنگی است

واکنش پمپئو به انتخاب ابراهیم رئیسی

خودرو در چندراهی ابهام