پایگاه خبری، تحلیلی اقتصاد24

فعال حوزه چاپ: اگر برای کنترل کرونا فکری نشود چاپخانه‌های زیادی به‌زودی بسته خواهند شد

رئیسی گفت: در این مدت کوتاه، بسیاری از صنف‌ها برای برقراری تعادل بین هزینه و فایده مجبور شدند برخی نیرو‌های خود را تعدیل کنند یا آن‌ها را با حقوق کمتر به مرخصی اجباری بفرستند. از این‌رو اگر این اوضاع همچنان ادامه پیدا کند و فکر اساسی برای کنترل ویروس کرونا نشود و دولت برنامه‌ریزی دقیقی برای کسب و کار‌ها نکند، روز‌های بدتری انتظار همگان را خواهد کشید.

قیمت خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۲۱ تیر ۹۹+جدول

قیمت خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۲۱ تیر ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید. لازم به ذکر است به قیمت ابلاغ شده توسط شورای رقابت به خودروسازان داخلی، هزینه‌های بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، عوارض، هزینه‌های شماره گذاری و ... نیز اضافه خواهد شد.

قیمت سکه و قیمت دلار امروز شنبه ۲۱ تیر ۹۹+جدول

قیمت سکه و قیمت دلار امروز شنبه ۲۱ تیر ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.
قیمت جهانی طلا به بالاترین حد در ۹ سال گذشته رسید

قیمت جهانی طلا به بالاترین حد در ۹ سال گذشته رسید

قیمت جهانی طلا طی مبادلات روز جمعه نیز همچنان در بالاترین سطح از سال ۲۰۱۱ تاکنون معامله شد.
افزایش نرخ دلار در بازار ارز

افزایش نرخ دلار در بازار ارز

بهای یورو امروز (پنجشنبه) با افزایش قیمت مواجه شد، قیمت دلار نیز در صرافی‌های بانکی در مقایسه با روز معاملاتی گذشته افزایش ۳۵۰ تومانی داشت.
کاهش ۲۰۰ هزار تومانی بهای سکه

کاهش ۲۰۰ هزار تومانی بهای سکه

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز (پنجشنبه) با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به بهای ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان فروخته شد.
موج‌سواری طلا با بحران کرونا

موج‌سواری طلا با بحران کرونا

با تشدید بیماری کرونا در جهان و افت ارزش شاخص دلار به سبب بروز بحران در اقتصاد آمریکا سرمایه‌گذاران، طلا را به عنوان بازاری ایمن برای سرمایه‌گذاری برگزیده‌اند.
دو دستگی در بازار ارز
سکه دوباره بالای ۱۰ میلیون رفت

دو دستگی در بازار ارز

روز سه‌شنبه نیز عنوان می‌شد که عامل اصلی افزایش قیمت دلار، رشد نرخ حواله درهم بوده است. به گفته برخی فعالان، دیروز نرخ حواله درهم به بالای مرز ۶ هزار تومانی رفت و در مقطعی به عدد ۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. با این سطح از قیمت درهم، ارزش دلار در بازار داخلی می‌توانست به بالای ۲۲ هزار تومان برسد. شاید همین عامل بود که باعث می‌شد، معامله‌گران فردایی دلار با قیمت‌های بالای ۲۲ هزار تومانی در آخر وقت روز سه‌شنبه اقدام به خرید کنند.
سخنگوی دولت: هیچ دستوری برای وارد نکردن گوشی‌های بالای ٣٠٠ یورو صادر نشده است

پشت پرده ممنوعیت ٣٠٠ یورویی ‏

رئیس اتحادیه موبایل فروشان می‌گوید: برخی واردکننده‌ها با استفاده از رانت اطلاعاتی برای گران‌تر فروختن موبایل‌های کمتر از ٣٠٠ ‏یورو اقدام به انتشار اطلاعیه اخیر کردند .
ارز و طلا دوباره جدا شدند!

ارز و طلا دوباره جدا شدند!

امروز در بازار ارز شاهد تغییر روند قیمت‌ها و کاهش نرخ دلار و یورو بودیم اما در بازار طلا و سکه قیمت‌ها صعودی ماند.