چرا محسن لرستانی متهم به افساد فی‌الارض شده است؟

محسن لرستانی که با خوانش آهنگ‌های فارسی با لهجه‌ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی الارض محکوم شده و گمانه زنی‌های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است.
۳۶۳۲۹
۰۱ : ۱۲ - يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
2176902_217
اقتصاد24- با وجود اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما گمانه زنی حاکی از ارتباط محسن لرستانی با پرونده رقاص‌های اینستاگرامی است.

محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی که تا پیش از انتشار اتهام افساد فی الارض چهره‌ی شناخته شده‌ای نبود. با انتشار این خبر بسیاری از نگاه‌ها را به خود جلب کرد و به شکل بی سابقه‌ای در فضای مجازی مورد جستجو قرار گرفت.

وکیل لرستانی علت محکومیت موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده و گفته است که لرستانی شاکی خصوصی ندارد.

محسن لرستانی کیست؛ چرا متهم به افساد فی الارض شده است؟


دادگاه محسن لرستانی دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ برگزار شد

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی چند روز پیش (۱۰ مهرماه) در باره پرونده موکلش گفت: موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی افزود: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

حسینی تصریح کرد: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است:

«هرکس به‌طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر اکاذیب، اخلال در نظام اقتصادی کشور، احراق و تخریب، پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک یا دایر کردن مراکز فساد و فحشا یا معاونت در آن‌ها گردد به گونه‌ای که موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد یا اموال عمومی و خصوصی، یا سبب اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع گردد مفسد فی‌الارض محسوب و به اعدام محکوم می‌گردد.

تبصره- هرگاه دادگاه از مجموع ادله و شواهد قصد اخلال گسترده در نظم عمومی، ایجاد ناامنی، ایراد خسارت عمده و یا اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع و یا علم به مؤثر بودن اقدامات انجام شده را احراز نکند و جرم ارتکابی مشمول مجازات قانونی دیگری نباشد، با توجه به میزان نتایج زیانبار جرم، مرتکب به حبس تعزیری درجه پنج یا شش محکوم می‌شود.»

محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی متولد ۱۳۵۸ در این شهر است. او که نام خانوادگی خود را از پور مست به لرستانی تغییر داده بود هیچ گاه از این تغییر به صورت رسمی حرفی به میان نیاورد.

لرستانی در سال ۱۳۸۶ با کمک برادر بزرگتر خود به نام «رضا» که او نیز به خوانندگی مشغول است کار حرفه‌ای خود را با دو آهنگ زندان و غربت آغاز کرد، اما آنچنان مورد توجه قرار نگرفت.

محسن لرستانی در ابتدای سال‌های ۹۰ تا ۹۵ با آهنگ‌های بچه ننه، بچه سوسول، بچه قرتی، آهنگ شاهزاده و گدا مورد توجه قرار گرفت.

آغاز به کار محسن لرستانی به صورت غیر حرفه‌ای با خوانش آهنگ‌های کردی و اجرا در مراسم‌های عروسی به ابتدای دهه ۸۰ برمی گردد. پس از آن به خواندن آهنگ‌هایی با لهجه‌ی فارسی کرمانشاهی روی آورد و به صورت حرفه‌ای این موضوع را دنبال کرد. لرستانی توانست در سال ۹۷ رضایت مخاطبان خود را جلب کند.

رضایت مخاطبان او در این سال باعث شد تا لرستانی اولین کنسرت خود را در ۲۱ دی ماه سال ۹۷ به صورت رسمی در کرج برگزار کند. تمام بلیط‌های این کنسرت دو روز پیش از اجرا به فروش رفت.

ماجرای بازداشت محسن لرستانی چه بود؟


در حالی که روز گذشته خبر بازداشت محسن لرستانی از زبان وکیل او روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت. سید کاظم حسینی وکیل محسن لرستانی برای اولین بار از اتهام موکل خود به افساد فی الارض خبر داد و به ایسنا گفت که موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی ادامه می‌دهد: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

حسینی با اشاره به اتهام محسن لرستانی گفت: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر شده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

انتشار چت‌ها عامل بازداشت بود، نه رابطه فیزیکی!


پس از انتشار خبر دستگیری محسن لرستانی از سوی خبرگزاری‌ها، سید کاظم حسینی در گفتگو با یک رسانه فارسی زبان خارج نشین به شرح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت: چت‌های خصوصی لرستانی دلیل دستگیری و صدور چنین کیفرخواستی بوده است. او همچنین تاکید کرد: هیچ اتفاق فیزیکی‌ای رخ نداده است.

حسینی در پاسخ به این سوال که منظورش از اتفاق فیزیکی چیست، گفت: منظورش رابطه فیزیکی است، ولی از توضیح بیش‌تر خودداری کرد.

او با اعلام این‌که هر کس در عالم خصوصی خودش چت‌های خصوصی دارد، در پاسخ به این‌که چطور این چت‌ها سر از جایی در آورده که باعث دستگیری لرستانی و صدور کیفرخواست با اتهامی سنگین برای او شده است، گفت: «شاید برخی افراد دسترسی پیدا کردند. به هر حال لرستانی ادمین هم داشته است و مرتب گوشی تلفنش در اختیار خودش نبوده است.»

حسینی همچنین با اشاره به اینکه در این پرونده چند نفر دیگر هم درگیر شده‌اند، گفت که در ارتباط با وضعیت پرونده آن‌ها نمی‌تواند اظهارنظر کند، اما گفت که این پرونده ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است.

پس از اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی اعلام کرد که پرونده موکل او ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است، باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار گزارشی مدعی شد که بر اساس شنیده‌ها از دادگاه انقلاب، اخیرا تعدادی از رقصنده‌های اینستاگرامی و فعال در فضای مجازی که در قالب باند و شبکه فعال بودند، بازداشت یا احضار شده اند و لرستانی نیز در همین ارتباط بازداشت شده است.

در ادامه این گزارش آمده است: البته تا این لحظه هیچ مقام رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پرونده‌های رقصنده‌ها و لرستانی دارای بازپرس مشترک و زمان رسیدگی یکسانی هست.

محسن لرستانی ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است. در این میان حتی طی چند روز اخیر شایعات زیادی از به قتل رسیدن این خواننده معروف در زندان منتشر شده بود.

منبع: شوک آنلاین
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran, Islamic Republic of
امید از اهواز
1
15
يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
حالا هرکی دوست دختر داشت و چت خصوصی ش افشا شد میشه فساد فی الارض و باید اعدام بشه؟؟؟؟؟؟ واقعا که
Iran, Islamic Republic of
سمیرا
1
25
سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
من یکی که نفهمیدم،بگیم در بدترین حالتش ،چون بوسیله چندتا چت می‌خواسته نهایتا گروه رقص ایجاد کنه،حکمش شده افسادفی الارض و اعدام؟؟؟با این حساب حکم اختلاسگرا چیه پس؟
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
اعدام فقط
Iran, Islamic Republic of
علی
3
17
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
هنوز نه علت محکومیت اعلام شده نه حکم
پس لطفا اینطوری نظر ندهید
Iran, Islamic Republic of
رهگذر
8
13
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
اینم مثل بقیه آزاد که شد میره خارج واقعا حیفه همچین آدم هایی رو فراری میدن
United States
سادات هدایی
9
13
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
کسی که از فقر مالی دخترها و زن ها سوء استفاده میکند و راه برگشتی برای آن دخترها باقی نمیگذارد،باید حذف فیزیکی شود و اموالش مصادره شود.البته اگر مرد ها و پسرهای فاسد در جامعه وجود نداشته باشند،زنان فاسد هم بوجود نخواهند آمد.
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
درسته
Iran, Islamic Republic of
وکیل دادگستری
17
17
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بنده از طریقی با بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه ارتباط پیدا کردم ایشان فرمود پرونده بلبل کرمانشاه رو اول به ایشان داده اند و ایشان میخواستن اتهام دایر کردن مراکز فساد و فحشا بگیرن که پرونده به شعبه و دادسرای ارشاد رفته و البته ایشان اقرار به چندین فقره مواردی که موجبات اعدام هست کرده و قطعا حکم دادگاه کیفری یک هم اعدام هست اگر در دیوان ابرام شود، ضمنا مستندات در لب تاب و گوشی و.... خوانند ه مشهور نیز کشف شده پس بی جا و بی دلیل دستگاه قضایی را متهم نفرمایید کسانی که اطلاعی ندارید...
Germany
aryan
14
5
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
جرم محسن لرستانی تا جایی که من شنیدم دایر کردن مرکز فحشا هست و گروهکی ترتیب داده و ....نمیدونم چقدرش واقعیته ولی واقعا متاسف شدم محسن یکی از بهترین صداهایی هست که شنیدم
Iran, Islamic Republic of
A. Sh
10
3
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸
رئيس محترم دادگاه تهران بزرگ حكمي را بدون دليل صادر نخواهند كرد لطفا نظرات بيخود ندهيد
Iran, Islamic Republic of
محمد
16
6
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
لطفا از روی نا آگاهی حرفی نزنین توی دادگاه هیچ حکمی الکی نمیدن چرا که به غیر از بازپرس و رییس دادگاه کسای دیگه ای هم هستن که ناظر بر رسیدگی پرونده ها هستند اونم این پرونده که رسانه ای هم شده
Iran, Islamic Republic of
لیلی
حالا شماها چرا ژست قاضی ووکیل گرفتین...جرمش فقط چتهای خصوصی بوده..مرکزفسادوفحشا همش حرف چرنده.. اگه راس میگن خب مدرک بدن ملت ببینن.اتفاقا آگاهانه حرف میزنیم..مگه الکیه جوون مردمو اعدام کنن بگن مفسدفی الارض بوده؟خب مرکزفحشا رو نشون بدین ببینیم
شما که آبروی بنده خداروبردین تو ایران.دیگه مدارکش و نشون بدین تاخیالمون راحت شه البته اگه مدارکی وجود داره.. این بنده خدا تنها جرمش اینه که باب دل بعضیا نیست همین
شمام الکی بالای منبر فتوا ندین
Iran, Islamic Republic of
ارشاد
11
9
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
کاشکی با همه مفسدین اینطور برخورد کنند نه ۵سال زندان و بعد دوسال ازادشون کنن... انشاالله ک این خواننده هم به ناحق زندان نرفته باشه
Iran, Islamic Republic of
فاطمه
3
15
سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸
واقعه نباید اعدامش کنند چون در جامعه هزار تا از این جور آدم ها هست و اعدامشان نکردند
Iran, Islamic Republic of
محمد
5
19
سه‌شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
کسیکه با استفاده از شهرت و با ابزاری کردن صدای خود دختران و زنان مملکت خود را مورد سوء استفاده قرار داده و از دوست داشتن و ابراز علاقه مردم به هنر استفاده ابزاری کرده قطعا باید مجازات شود و هیچ اغماضی هم نباید بشه
و حتما اینو هم میدونم که قضات محترم به هیچ عنوان حکم غیرصالح نخواهندداد و هیچ زمان دستگاه قضا را زیرسوال نخواهند برد چون شغلم در ارتباط با محاکم هست این نظر را دادم
Iran, Islamic Republic of
مجتبی عرب
10
6
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
دادگاه بدون دلیل حکم اعدام برای کسی صادر نميکنه
Germany
میلاد
6
10
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
دادگاه با چت کردن کسی روبه اعدام محکوم نمیکنه به عقلتون رجوع کنید هزاران نفردارن چت میکنن
Iran, Islamic Republic of
mohammadreza
6
11
سه‌شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۸
هر کی اینو میخونه برای آزادیش دعا کنه.
میگن در زمان حضرت عیسی یه زن فاحشه رو میخواستن سنگسار کنن وقتی تا نصفه کردنش تو خاک به حضرت عیسی گفتن بیا سنگ اولو تو بزن و قبول نکرد و گفت سنگ اول رو کسی بزنه که تو عمرش گناهی نکرده باشه و چون هیچکس بی گناه نبود زن رو ازاد کردن
Iran, Islamic Republic of
علیرضا
4
25
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸
ازادش کنید
Iran, Islamic Republic of
زهراام از مشهد
8
10
پنجشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸
گناه داره آزادش کنید?
خیلیا ب راحتی جرم سنگین میکنن به دید نمیاد...
حالا این بنده چون توی دید بوده دستگیرش کردین
Germany
محمدرضا
8
12
جمعه ۰۸ آذر ۱۳۹۸
سلام جواب اون خانمی که فرمودن اگه مرد و پسرای فاسد نباشن زنها فاسد نمیشن عرض کنم که تا زنی نباشه هیچ مردی جرات نمیکنه نزدیکش بشه
Iran, Islamic Republic of
ali
4
15
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
اقا این ادم بهترین خوانندس من اگه یه شب اهنگاشو گوش ندم خوابم نمیبره این کارو با مردم لر لک کرد نکنید گناه داریم ما فقط همین یه خواننده ی خوبرو داریم یکیش ایوب قلعه است که هنوز هیچکس صورت شو به چش ندیده نکنید?
Iran, Islamic Republic of
علی
شرمنده نمیتونن کسی که از یه مشت ادم بخاطر موقعیتش سوء استفاده بگذرن. یا رب روا مدار که گدا معتبر شود گرمعتبر شود زخدا بی خبر شود
Iran, Islamic Republic of
@Rez
9
7
سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸
"وکیل لرستانی علت محکومیت موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده و گفته است که لرستانی شاکی خصوصی ندارد"
جالب اینجاست میگن انتشار چتهای خصوصی اما شما همین الان کل نت رو شخم بزنید حتی یک چت محسن لرستانی نصیبتون نمیشه...بگذریم از این که شاکی هم نداره اونم تو حریم خصوصی خودش
Iran, Islamic Republic of
گلی
0
11
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
علیرضا جان اتفاقا بودا هم گفته عامل فساد زن ها،مردان و پولشون هست.
Iran, Islamic Republic of
سیاوش
0
9
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
چرا اقازادها و بچه های وزرا ....هرکاری دوست دارن میکنند ولی هیچ حکمی ندارند
Iran, Islamic Republic of
وقتی نخواهند شاد باشیم هرچه باشد هرجور شود هرطوری سرش زیر بالش میشکنند
0
8
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
چت یک‌ پدیده خصوصی وحرف دل ادم وتا شکی شخصی نداشته گناهی مرتکب نشده .حرف حادثه نداره
Iran, Islamic Republic of
حامد
0
5
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
چه حیفی اونایی ک میگن حیف حیف چشاتون رو باز کنید حیف دختر پسرایی هستند که اینجور آدمای به تباهی میبرنشون . اینا با روح و روان این دختر پسرا بازی میکنن . باید مجازات بشن پس خواهشا از روی عواطف نظر ندین و فکرتون را ب کار بندازین
Iran, Islamic Republic of
h.k
5
1
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
بخاطر چت نیس ولی ما هم نمیدونیم. ولی به هرحال حیف کرد خودشو
Iran, Islamic Republic of
عباس
1
1
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
انشالله که توبه کنه وآدم بشه. مطمئنا اگه آزاد بشه انسان درستی میشه حتما قدر عافیت دونسته
Iran, Islamic Republic of
Ali
نه ادم نمیشه چون خیلیا زندان رفتن اومدن دوباره گناهشون تکرار کردن
Iran, Islamic Republic of
صادق
3
5
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
درود بر قضاتی ک جای حق نشستن و حکم حق صادر میکنند خدا توفیق الهی نصیبتون کنه انشاله
Iran, Islamic Republic of
وحید
3
5
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
واقعا نمیدونم چی بگم امیدوارم این حکم بالاتر از جرمش نبوده باشه
Iran, Islamic Republic of
Nastaran
2
2
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
به نظرم هیچ جرم سنگینی نداشت
Iran, Islamic Republic of
سلام
1
6
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
تا جایی که اطلاع دارم کسی را بی گناه اعدام نمیکنند . از قدیم گفته‌اند سر بی گناه پای دار میره ولی بالای دار نمیره . خدا بهتر داند . بنده قضاوت نمیکنم .
ما بقی ماجرا با خداوند
Iran, Islamic Republic of
پوران
2
8
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
باسلام خدمت هموطنان عزیز به نظر من نباید اعدام شه . از من یا شما نیست که کسی را نشناخته در موردش قضاوت کنیم
Iran, Islamic Republic of
مهدی
2
5
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
اختلاسگران هم باید اعدام شن مگر سرمایه مملکت رو برباد دادن فساد نیست نهایت کیفر آنها رد مال هست که این مثل این نمونه که یه بچه کوچولو چیزی رو برداره که ارش بگیری و دوباره اونو تو بغل کنی .
Iran, Islamic Republic of
محمد
1
6
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
اعدام شد جمعه 1398/09/15
Iran, Islamic Republic of
قاسم کعب از شوش
2
0
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
بهترین اقدامی که در این چند سال دیدم اعدام این آقا است
من تشکر میکنم از قضاتی که عنوان افساد فی الارض را به او دادند و تشکر میکنم از کسانی که حکم اعدام اون را اجرا کردند
به امید خدا کل مفسدان فی الارض به پایه دار محکوم شوند
Iran, Islamic Republic of
نظم سازمانی ، مسئولیت ، عدالت اجتماعی ، بیت المال
4
4
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
نمی دونم اما فکر می کنم حکم ایشون باید سبک باشه اگه بخوان این جوون رو اعدام کنن که خیلی های دیگه رو هم باید اعدام کنن. مطمئن باشید این یه شوخیه وگرنه ح.ف ها جرمشون صد برابر ایشونه.
Iran, Islamic Republic of
لیلی
1
0
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
به نطرمن اون دخترا وپسرایی که میگن خودشون این راه روانتخاب کردن که به تباهی رسیدن. من به این آقا کارندارم چون جرمش رونمیدونم ولی آیا اون خانم وآقا روبه زوروتهدید وارد فسادوجرم کرده؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
آرمان
0
2
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
دهه هشتاد ایشون واقعآ در مراسمات وجشن ها عالی پیش می رفتند انشاالله همه ی ما عاقبت به خیر شویم ایشون هم قدر خودش را ندانست وبه این روز گرفتار شدند همه ما میریم ولی دعا کنیم با خوبی برویم...
Iran, Islamic Republic of
علی
1
3
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
ببخشید، موضوع دختر و زنان نیست، موضوع استفاده از مردهاست (ترنس)
Iran, Islamic Republic of
بهنام ت
1
2
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
به نظر من از روی لطف و رافت اسلامی با این بنده خدا برخورد کنید ما هممون اشتباه میکنیم و پسر پیغمبر که نیستیم انسان خطا کار است پس لطفا بر او زیاد سخت نگیرید
Iran, Islamic Republic of
بهنام ت
0
3
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
بهش سخت نگیرید و آزادش و گرنه این هم مثل خیلی از ورزشکاران و هنرمندان وبازیگران میپره
Iran, Islamic Republic of
قاصدک
2
1
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جرمش اغفال کردن دختران یا زنان نیست مردها را اغفال کرده بود. از قضات خواهش میکنم اگه ممکنه تا حدی که ممکنه اعدامش نکنین دلیلشم این که مرد جوانیه توبه میکنه ازاین کارها نکنه
Iran, Islamic Republic of
کیان
0
3
پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸
ینی با مرد بامرد
Iran, Islamic Republic of
علی
0
3
جمعه ۰۶ دی ۱۳۹۸
شمای ک میگی تا پسر فاسد نباشه دختر فاسد به وجود نمیاد...اون اقا پسری ک تو میگی فاسده با خودش ک کاری نکرده حتما دختری باهاش بوده ک فاسد شده پس دخترها خوب نیستن ...این حرف خیلی اشتباه هست ک مقصر دخترها هستن یا پسرا...هر دو مثل هم هستن خوب یا بد..تو خودت اول حضرت علی باش بعد منتظر حضرت فاطمه باش این رو یادت باش
Iran, Islamic Republic of
حسین
0
1
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸
آخه‌چرا‌اعدام‌...........چه‌کاریه
Iran, Islamic Republic of
ستایش
1
3
سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
حالا چت خصوصی خودش بوده به ما چه ولش کنین
Iran, Islamic Republic of
علی
0
0
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
سلام دوستان هیچکس بی دلیل درمحضرخدادچارمشکل نمیشه معصیت انسان روبه تباهی میکشه خدا کنه اگرگناه مرتکب شده خدا ببخشه وهدایتش کنه بازتاب عملکردهرانسانی به خودش برمیگیرده
Iran, Islamic Republic of
علی
1
0
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸
درست شدن کارهرکسی دست خداونده هرکس دوستش داره براش دعاکنه که خداازسرتقریصاتش بگذره وهدایتش کنه تااین بنده خدا هم نجات پیدا کنه اگرخودش هم بخواد تااصلاح بشه چون قطعا دچارمعصیت شده
Iran, Islamic Republic of
پرستو
0
0
جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
خدا از سر تقصیر همه بگذره وامیدوارم همه فرصت ببخشش و ادم شدن داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
فیاض
0
0
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
خیلی دوستش دارم واقعا حیف اعدام بشه خدا کنه ازادش کنن
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
0
0
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
چقدرقاضی و حاکم داریم حاکم فقط خداست
Iran, Islamic Republic of
امیر
خدا کنه ازادشه
Iran, Islamic Republic of
سویل
0
0
سه‌شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خودتونو بزارید جای اون بدبختا بعدبگید ازادش کنن
Iran, Islamic Republic of
امیر
0
0
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
از قضات محترم خواهشمندم هرچه زودتر جرم او را در عموم فاش کنید و تکلیف این بنده خدارا به پایان مختومه کنید
Iran, Islamic Republic of
فاطمه
0
0
شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
ترو خدا آزادش کنین ...
ارسال نظر
قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «اقتصاد24» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
آخرین اخبار

پرواز بندرعباس به دوحه راه اندازی می‌شود

قیمت خودرو‌های سایپا امروز سه شنبه ۸ بهمن ۹۸+جدول

قیمت سکه و قیمت دلار امرو سه شنبه ۸ بهمن ۹۸+جدول

بورس امروز را چطور آغاز می‌کند؟

سرمربی تیم ملی فوتبال قطعا ایرانی است

عرضه اولیه جدید دیگر برای چهارشنبه هفته بعد

اقتصاد جهان در تب کرونا خواهد سوخت؟/ تبی که فروشندگان نفت را نگران کرده است

دلیل افزایش سوانح هوایی در هفته‌های اخیر چیست؟

واکنش کدخدایی به سخنان انتخاباتی روحانی

مصرف این مواد غذایی در وعده صبحانه ممنوع!

حجم سرمایه‌‎گذاری‌های داخلی و خارجی در منطقه آزاد کیش اعلام شد/ روند صعودی حضور سرمایه‌گذاران واقعی در کیش

گفتگو‌های آمریکا و طالبان در دوحه متوقف شد

ارتباط رژیم غذایی با خطر مرگ

شکایت باشگاه تراکتور از داور دیدار با پرسپولیس

آمریکا سرنگونی هواپیمای این کشور توسط طالبان را تکذیب کرد

وزیر خارجه عربستان: به اسرائیلی‌ها خوشامد نمی‌گویم

دختران در مصرف نوشیدنی الکلی جلو زدند!

جزئیات بستری و آخرین وضعیت حال استاد شجریان

استوکس قرارداد بست و شماره ۱۰ پرسپولیس را گرفت

بانک مرکزی برای انتقال بیش از ۱۰ میلیارد ریال شرط گذاشت

کمک معیشتی فردا شب واریز می‌شود

جدول سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد

از بازار سکه، طلا و ارز چه خبر؟

کارگروه توسعه مبادلات تجاری کریدور شمال جنوب و اوراسیا در سازمان منطقه آزاد انزلی تشکیل شد

کرونا مانع برگزاری مسابقات جهانی دوومیدانی

سی‌بی‌اس: ارتش آمریکا سقوط هواپیمای «E-۱۱» در افغانستان را تأیید کرد

جزئیات زلزله ۵.۴ ریشتری در استان فارس

طالبان: سرنگونی هواپیمای حامل افسران آمریکایی کار ما بود

زلزله ۵.۴ شیراز را لرزاند

استوری جنجالی مسعود شجاعی+عکس

آمار جان‌باختگان تشییع سردار سلیمانی محرمانه نیست

داعش: مرحله جدید جنگ با اسرائیل آغاز شده است

بریتانیا: صدور ویزای ویژه برای دانشمندان

الحشد الشعبی: ارتباطی بین ما و حمله به سفارت آمریکا وجود ندارد

​​​​​​​بازداشت عباس تبریزیان صحت ندارد

سیدجلال: امیدوارم اخلاق شجاع بهتر شود!

احتمال معرفی نخست وزیر جدید عراق طی ۴۸ ساعت آتی